Інномед – Репродуктологія та лікування безпліддя

Гаряча лінія по питанням репродуктології

Якщо у Вас є запитання до лікаря, маєте запитання щодо вибору спеціаліста або запису на прийом – сміливо телефонуйте і наші досвідчені адміністратори допоможуть Вам.

Години роботи

Завітайте до нас за адресою м. Вінниця, вул. Магістратська, 158.

Понеділок - п'ятниця:09:00 - 19:00
Субота:09:00 - 17:00

Ваші мрії - наші дії

Перший крок чи з чого почати?

Ви не можете завагітніти, коли живете регулярним статевим життям без контрацепції протягом року? — Необхідно звернутися до гінеколога-репродуктолога та уролога для консультації та обстеження. Треба розібратися в ситуації, оскільки нездатність зачати дитину може бути тимчасовою. Сучасна репродуктивна медицина за останні роки досягла великих успіхів, подарувала та продовжує дарувати радість материнства подружнім парам. Безпліддя перестало бути вироком.

Ви вже робите перший крок, якщо читаєте цю сторінку, вам необхідно довіритись професіоналам, запастися терпінням і бути впевненими, що ваша мрія стати батьками вже здійснюється.

Візьміть на консультацію до фахівців медичного центру «Інномед – Материнство та дитинство» всю медичну документацію: виписки про перенесені захворювання, операції, результати проведених раніше обстежень, висновки УЗД та ін.

Партнеру необхідно заздалегідь здати сперму на аналіз. Точна діагностика дозволить фахівцям медичного центру індивідуально розібратися у ситуації та розробити найефективніший алгоритм лікування.

Перший крок завжди легше робити удвох, тож приходьте з партером. Бажано жінці прийти на первинний прийом та огляд у будь-який день менструального циклу, крім днів менструації.

На первинному огляді, крім гінекологічного огляду акушер-гінекологом, урологом, ви зможете детально дізнатися про методи, які можуть бути використані та отримайте відповіді на всі ваші запитання.

Напрямки роботи медичного центру «Інномед – Материнство та дитинство»

Оберіть напрямок який Вас цікавить:

Лікування безпліддя

Поява дитини - найбільша магія на Землі

Материнство та дитинство

Відеознайомство з медичним центром

Особливості нашої роботи

Завітайте до нас за адресою Магістратська, 158

Для нас немає безвихідних ситуацій

Якщо при регулярному статевому житті протягом року і більше подружжя, що знаходяться в дітородному віці, не можуть зачати дитину, при тому що не використовує ніяких контрацептивів, то це може бути показником порушення в одного з них чи обох в системі репродуктивних органів.
При такій ситуації молодій парі слід звернутися до репродуктолога. Саме він допоможе визначити причини безпліддя як чоловічі, так і жіночі, прийняти заходи по їх усуненню і, в більшості випадків, домогтися того, що настане довгоочікувана вагітність!
Детальніше

Мрії збуваються

За світовою статистикою, кожна п’ята родина не може мати дітей. Україна, на жаль, – не виняток. Проблема безпліддя, спричинена багатьма факторами, щороку стає актуальнішою і запобігання цієї трагедії багатьох українських родин сьогодні покладене на фахівців з репродуктивної медицини.
Звичайно, в першу чергу лікарі клініки намагатимуться допомогти пацієнтам відновити свою репродуктивну функцію і завагітніти природнім шляхом. Але навіть якщо це, на жаль, неможливо, то саме у нас працюють досвідчені акушери-гінекологи, репродуктологи, урологи, ембріологи, психологи та інші фахівці, що не визнають безнадійних випадків.
Детальніше

Завжди поруч

Ми дотримуємося повної конфіденційності та розробили надійну систему захисту особистої інформації пацієнтів. Ми працюємо, використовуючи позитивний досвід роботи зі страховими компаніями.
Вагітність це не діагноз і не марафон за фахівцями, які працюють у різних частинах міста. У нас усі професіонали, сучасні технології, лабораторне обладнання та діагностичні комплекси найкращих світових виробників в одному місці – у медичному центрі «Інномед – Материнство та дитинство». Ми з Вами 24/7.
Контакти та графік роботи

Ви потім можете все обміркувати і ухвалити рішення про початок лікування. Необхідно пам’ятати, чим швидше ви почнете лікування, тим більше шансів завагітніти і народити довгоочікувану здорову дитину. Та якщо до цього були невдалі спроби завагітніти – це не привід розлучатися з надією. Мрії збуваються, головне вірити та діяти.

Стандартний курс лікування у програмах ДРТ займає 1 місяць. У деяких випадках може знадобитися попередня підготовка до початку лікування. Вона може тривати від 1 до 3 місяців.

Постійно з Вами будуть працівники медичного центру, а також у Вас буде психологічна підтримка. Розмови із психологом обов’язково допоможуть Вам.

Якщо Ви захочете спостерігатися під час вагітності у медичному центрі «Інномед – Пологовий будинок» Ви можете обрати програму супроводу вагітності. Вагітність, отримана у програмах ДРТ, потребує індивідуального підходу, особливого відношення та підтримки кваліфікованих фахівців: аушер-гінеколога, терапевта, лікарів функціональної діагностики.

Це особливо важливо при багатоплідній вагітності, яка потребує спеціального досвіду супроводу та своєчасної допомоги як для мами, так і малюків. У клініці Інномед особливе ставлення до супроводу багатоплідної вагітності.

У медичному центрі для вагітних жінок використовуються закордонні позитивні приклади та досвід надання медичної допомоги за рахунок залучення ефективних програм страхування та спеціальних пропозицій.

Страхова компанія «МІСТО» є першою та єдиною в Україні страховою організацією, в якій 100% акцій належить територіальній громаді міста Вінниці (власник – Вінницька міська рада). 

Тому у разі стаціонарного лікування застрахованої будуть надані всі необхідні медикаменти для лікування ускладнень, а у разі передчасних пологів (через природні пологові шляхи або шляхом кесаревого розтину) страхова компанія повністю сплатить медичну допомогу матері. Суми страхових виплат на лікування обумовлені договором страхування, який необхідно вивчити до його підписання.

Медичний центр «Інномед – Материнство та дитинство» профільно займається двома напрямками: підготовка до вагітності та лікування безпліддя.

А що далі?
Ми створили не просто медичні послуги, а сучасний медичний центр «повного циклу». Це означає, що ми з вами від моменту планування вагітності до пологів та педіатричного нагляду. Відвідайте сторінку приватного пологового будинкку «Інномед – Пологовий будинок» та медичного центру «Інномед – Педіатрія»

Інномед – Пологовий будинок

«Інномед – Пологовий будинок» можна по праву назвати унікальним та новаторським у нашій країні. Адже він об’єднaв нaйкрaщі світові практики, зaмкнений цикл нaдaння послуг, нaдсучaсне облaднaння тa комaнду досвідчених лікaрів, кожен із яких живе тa горить своєю спрaвою.

Дізнатись більше

Інномед – Педіатрія

Вперше у м. Вінниця створений приватний медичний заклад «Інномед – Педіатрія», де цілодобово працює приймальне і стаціонарне відділення, постійно присутні досвідчені лікарі, тому ви можете розраховувати на невідкладну допомогу спеціаліста в будь-який час доби.

Дізнатись більше
0
лікарів
екстракорпоральних запліднень
0
дітей народилось

Чому варто звернутись у медичний центр «‎Інномед – Материнство та дитинство»

Повний цикл надання медичних послуг

Медичний центр «Інномед – Материнство та дитинство» разом з «Інномед – Пологовий будинок» супроводжує появу на світ малюка від лікування безпліддя, планування вагітності до післяпологової підтримки. Індивідуальний комплексний акушерсько-гінекологічний прийом (огляд, консультація, бесіда з гінекологом згідно з вітчизняними протоколами та зарубіжними рекомендаціями).

Ультразвукові дослідження експертного рівня

Ультразвукова діагностика стану плода під час вагітності на апаратах УЗ діагностики експертного класу в режимах 3D та 4D. Діагностика стану внутрішніх органів жінки під час вагітності при екстрагенітальній патології.

Чуйність

Комфортна психологічна підтримка під час лікування безпліддя та вагітності. Кожна жінка в медичному центрі «Інномед – Материнство та дитинство» потрапляє в атмосферу психологічного затишку і взаєморозуміння. Досвід наших фахівців дозволяє впоратися з самими складними ситуаціями, які іноді виникають в лікування безпліддя або підготовки до вагінтності

Мрії збуваються!

Для нас немає безвихідних ситуацій. Найкращі фахівці завжди з Вами 24/7

Призначення і обстеження лише за показами

Якщо  втручання, обстеження чи препарат не показаний — він протипоказаний

Знання, досвід, турбота з любов’ю

Наш медичний центр доброзичливий до майбутніх батьків. Ми уважні до Ваших емоцій

Наші спеціалісти

Велика кількість вузькопрофільних спеціалістів дозволяє вирішити широкий спектр задач.
 • Олена Ночвіна

  Завідувачка жіночою консультацією, лікар акушер-гінеколог, репродуктолог, доктор медичних наук

  Стаж роботи: 19 років

 • Анфіса Кучеренко

  Ембріолог

  Стаж роботи: 14 років

 • Світлана Демянюк

  Лікар акушер-гінеколог, лікар УЗД

  Стаж роботи: 2 роки

 • Вікторія Омельянчук

  Завідувачка відділення ДРТ, лікар акушер-гінеколог, репродуктолог, лікар УЗД

  Стаж роботи: 15 років

 • Андрій Соломончук

  Лікар-анестезіолог

  Стаж роботи: 11 років

 • Богдан Самборик

  Лікар-уролог

  Стаж роботи: 2 роки

 • Альона Сморода

  Лікар акушер-гінеколог

  Стаж роботи: 2 роки

 • Альона Ямкова-Бондарчук

  Лікар акушер-гінеколог, лікар УЗД

  Стаж роботи: 25 роки

 • Ілля Карпенко

  Лікар-уролог

  Стаж роботи: 3 роки

 • Інна Данькевич

  Лікар акушер-гінеколог, лікар УЗД

  Стаж роботи: 5 років

 • Юлія Гарнець

  Лікар акушер-гінеколог, репродуктолог, генетик, лікар ультразвукової діагностики

  Стаж роботи: 11 років

 • Сергій Чечуга

  Медичний директор, професор, лікар акушер-гінеколог

  Стаж роботи: 26 років

Відгуки

 • Дуже задоволена роботою центру. Все чітко і злагоджено. Моя вагітність пройшла на найвищому рівні та спокійно без нервів. Ні разу не пожалкували що звернулись в Інномед. Зараз ми батьки двох прекрасних синочків-близнюків. Окрему подяку хочу висловити Чечузі Сергію Броніславовичу за професіоналізм!!!

  Наталі Федюк
 • Хочу висловити подяку клініці Інномед Материнство і Дитинство. А особливо професору Чичузі Сергію Броніславовичу. ВИ ЛЮДИНА!!! ВИ ПРОФЕСІОНАЛ! Завдяки вашій лікарській компетентності, я вдруге щаслива мама!!! Ви допомогли, підтримали, налаштовували, стимулювали на позитив. Я вам за українською традицією, вклоняюсь низенько до землі!!! Здоров‘я вам, поваги від людей, даруйте жінкам надію !!!

  Ірина Любарець
 • Була вже 2 рази у даній клініці. Задоволена на всі 100%. Робила скринінг та УЗД вагітності. Відношення просто на найвищому рівні. Сюди хочеться повертатися. Особливо хочу відмітити роботу лікаря УЗД Корчун І. В. Так уважно і сумлінно виконує свою роботу.

  Жанна Кривов'яз
 • Щиро ДЯКУЄМО КЛІНІЦІ ІННОМЕД за великий професіоналізм, привітність і завжди гарний настрій персоналу! Дуже задоволені, що потрапили в цю клініку і нам допомогли. Велика подяка лікарю Чечуга Сергію Броніславовичу, дуже хороший лікар, і людина, який втілив нашу мрію в реальність. Щасливі, що у нас тепер є донечка. Бажаємо процвітання і, діточок, як на небі зірочок!))) Привіт зі Львова.

  Олена
 • Доброго дня. Хочу залишити своє враження. Я стояла на обліку на Магістральській. Персонал приємний, так траплялось інколи з затримкою по запису, але це не важливо, знаючи які там професіонали працюють, велику привелику вдячність хочу висловити Чечузі Сергію Брониславовичу, він допоміг мені втретє стати щасливою мамою. Цей лікар від Бога, він не боїться братись за складні ситуації, які трапляються з людьми. А також дуже гарний спеціаліст і хороша приємна людина Гарнець Юлія Сергіївна. Дякую Вам лікарям, бережіть себе. І будьте здоровенькі.

  Ляля Мураткіна

Залишились запитання?

Ви вже робите перший крок, якщо читаєте цю сторінку, вам необхідно довіритись професіоналам, запастися терпінням і бути впевненими, що ваша мрія стати батьками вже здійснюється. Зателефонуйте нам і ми допоможемо втілити мрію батьківства. Мрії збуваються!

ІННОМЕД – МАТЕРИНСТВО ТА ДИТИНСТВО

Лікування безпліддя та підготовка до вагітності

Графік роботи

Понеділок - пʼятниця:09:00 - 19:00
Субота:09:00 - 17:00
Неділя:вихідний