Пологове відділення

Гаряча лінія пологового будинку

Якщо у Вас є запитання до лікаря, маєте запитання щодо вибору спеціаліста або запису на прийом – сміливо телефонуйте і наші досвідчені адміністратори допоможуть Вам.

Години роботи

Завітайте до нас за адресою м. Вінниця, вул. Стрілецька 7. Пологовий будинок працює цілодобово 24/7. Планові візити тільки за попереднім записом. Жіноча консультація працює за графіком:

Понеділок - п'ятниця:09:00 - 19:00
Субота:09:00 - 17:00

Мрії збуваються. Сімейні пологи з командою професіоналів

Пологове відділення в «Інномед – Пологовий будинок»‎

Пологовий будинок запрошує до себе жінок які бажають народжувати в комфортних сучасних умовах з партнером (сімейні пологи) в умовах медичного центру. Для жінок які спостерігались в медичному центрі Інномед, можлива додаткова знижка при оплаті пологів.

У нас є можливість народжувати в присутності з доулою, «пологи у воді», програма «Мій лікар», знеболення під час пологів.

Пологові зали «Інномед – Пологовий будинок» оснащені сучасним обладнанням, як для породіллі так і для новонародженого: комфорт, сучасні, просторі зі зручними і практичними дизайнерськими рішеннями індивідуальні палати, багатофункціональне ліжко породіллі, стульчак для полегшення болю, використання ванни у пологах, системи постійного моніторингу за станом породіллі і дитини, постійний зв’язок з медичним персоналом, ведення пологів за принципом “сімейні пологи в умовах стаціонару”.

Можливе перебування партнера під час пологів, всі призначення, дії, обстеження тільки за показами, інформування породіллі про її стан, відповідні дії медичного персоналу і отримання згоди.

Всі пологові зали обладнані сучасними фетальними моніторами, які дозволяють контролювати стан плода/плодів як під час вагітності, так і безпосередньо перед початком і під час пологів, дозволяють реєструвати серцеві скорочення (ЧСС) плода/плодів з одночасною реєстрацією скорочувальної діяльності матки і рухової активності плода (актограми).

В післяпологових палатах все продумано: є власна ванна кімната, багатофункціональне ліжко, яке можна налаштувати так, як буде зручно, пеленаний столик, ліжечко для новонародженого, диван для партнера, телевізор, холодильник, чайник, мікрохвильова піч, набір посуду, халат, рушники, предмети гігієни, постільна білизна, 3-х разове харчування, є кнопка виклику медсестри.

Щодня лікар робить плановий обхід палат та оглядає маму і дитину. В коридорі є безкоштовні кулер з водою та каво-машина.

Вперше ми втілили мрію для сімей вінничан і створили перший приватний, сучасний, комфортний пологовий будинок, який надає допомогу на етапі планування, підготовки до вагітності, ведення вагітності і пологи, а потім – допомога дітям після народження.

Інномед – Пологовий будинок має бомбосховище за рахунок переобладнання підземних приміщень, в яких до війни були виконані спеціальні роботи і створені спеціальні умови з системою кондиціювання та інше.

На період війни воно забезпечує безпеку нашим жінкам і дітям. З самого початку ми не припиняли роботу, в нас народжуються наші діти і майбутнє нашої України. Всі наші фахівці працювали, працюють і будуть працювати.

Наша гордість – сучасне відділення неонатології та інтенсивної терапії новонароджених. У відділенні є сучасні кювєзи, використовуються автоматизовані системи моніторингу кровообігу, тиску і стану крові новонародженого.

Дана методика застосовується в неонатології для раннього виявлення та діагностики порушень розвитку центральної нервової системи у новонароджених. Проведення добового моніторингу церебральних функцій показано немовлятам, народженим раніше терміну, які перенесли гіпоксичний стан або мають ознаки відхилення в розвитку ЦНС.

Існує цілодобова допомога немовлятам і професійне спостереження за їх станом. Постійна допомога і поради батькам від наших фахівців, як доглядати за дитиною і поради до грудного вигодовування і допомога доул з цього питання.

Ми розуміємо, що одна з найбільших небезпек під час вагітності, в пологах і після пологів – це гіпердіагностика і «агресивність» можливих дій.

Досвідчені фахівці, сучасна апаратура, безпека і довіра, а також існування спеціальних програм страхування ризиків – це складові, які дають можливість надати якісну і своєчасну допомогу вагітним жінкам з фізіологічним перебігом вагітності і з високим ступенем ризику.

В Інномед – Пологовий будинок проводиться страхування вагітності для жінок, які спостерігають вагітність в нашій жіночій консультації, а також страхування пологів для тих, хто вирішив народити в у нас. 

Народження дітей – це один з найяскравіших, бажаних, радісних моментів в житті кожної сім’ї. Ми створюємо в сьогоденні максимально комфортні умови для вагітної, малюка або малюків.

Ми з величезною радістю і з розумінням великої відповідальності проживемо цей важливий, відповідальний і довгоочікуваний період разом з Вами. Життя народжується, триває, а країна наша очікує і пишається нашими малюками.

З любов’ю, досвідом і повагою.

Давайте знайомитись!

Чечуга Сергій Броніславович

Медичний директор, професор, лікар акушер-гінеколог

Якщо не ми, то хто? Якщо не зараз, то коли?

Джон Фіцджеральд Кеннеді

Освіта вища з відзнакою, Вінницький державний медичний університет ім. М.І. Пирогова, 1991 – 1997 роки, спеціальність – лікувальна справа.

 • З 2002 – 2021 роки – медичний директор КНП Вінницької МКЛ «Центр матері та дитини».
 • З 2021 року медичний директор ТОВ «Інномед – Пологовий будинок».
 • З 2006 року консультант медицини катастроф.

Лікарська категорія – вища, спеціальність – акушерство та гінекологія.

Доктор медичних наук, професор кафедри акушерства та гінекологія № 2 Вінницького національного медичного університету ім. М.І. Пирогова. Стаж науково-педагогічної роботи 15 років. Опубліковано 68 друкованих праць статті  у вітчизняних та  міжнародних рецензованих фахових виданнях, 45 наукових доповідей.

Приймав участь у проведення тренінгу в якості тренера по канадській програмі зниження материнської та неонатальної захворюваності та смертності «ALARM International» 2007-2009 роках в різних містах України.

Стажування:

 • Тренінг з пренатальної діагностики та внутрішньо-маткової фетальної хірургії – лазерна коагуляція плацентарних анастомозів, амніоцентез, амніоінфузія, шунт-імплантація (Йоханнес Гутенберг-Університет м. Майнц) 2009 рік;
 • Акушерський курс федеральної академії гінекологів  м. Берлін, 2014 рік;
 • Preis school «Update in early and late pregnancy maintenance», Istituto degli Innocenti – Флоренція, Італія, 2019 рік;
 • Тренінг з малоінвазивних втручань в акушерстві, гінекології та онкогінекології  в клініці акушерства та гінекології St. Rochus Hospital gGmbH Castrop-Rauxel, Німеччина, 2019 рік.

Державні нагороди: у 2006 році нагороджений Почесною грамотою за особливі заслуги перед Українським народом Верховною Радою України.

Уподобання: подорожі разом із сім’єю та друзями по різним куточкам Землі.

З повагою,

Сергій Чечуга

Страхування

Мати та дитина застраховані на загальну суму в 1 215 000 гривень, в тому числі по окремому діагнозу від 50 до 100 тисяч гривень! Пакет страхування «Інномед - мати + дитина» коштує 4.700 грн

Програма страхування пологів в медичному центрі «Інномед – Пологовий будинок» передбачає цілодобового медичного забезпечення та  перебування в палаті інтенсивної терапії (реанімації) роділлі, породілі, новонародженого з проведенням   аналізів та обстежень при наступних випадках:

 • післяпологова кровотеча (код за МКХ-10: О.72), в т.ч. що призвела до втрати органу;
 • післяпологовий сепсис та інфекції (код за МКХ-10: О.85-О.86), в т. ч. що призвела до втрати органу, вакуум- аспірації вмісту порожнини матки;
 • венозні ускладнення у післяпологовому періоді (код за МКХ-10: О.87);
 • акушерська емболія (код за МКХ-10: О.88);
 • еклампсія (важкий стан) (код за МКХ-10: O.15), в т.ч., що призвела до втрати зору;
 • вивихи, розтягнення та перенапруження капсульнозв’язкового апарату поперекового відділу хребта і тазу (розходження кісток тазу, симфіоз, симфізіопатія) викликане фізіологічними змінами в організмі спричиненими пологами третього ступеню (розходження кісток більше ніж на 20 мм) (код за МКХ-10: S33);
 • асфіксія новонародженого (код за МКХ-10: Р21.00, Р21.10), неонатальні аспіраційні синдроми (меконіальна аспірація) (код за МКХ-10:Р24);
 • порушення церебрального статусу (код за МКХ-10: Р91);
 • дихальні розлади у новонародженого (код за МКХ-10: Р22), вроджена пневмонія (код за МКХ-10: Р23);
 • пологові травми (код за МКХ-10: Р10-Р15);
 • внутрішньоутробне інфікування (код за МКХ-10:Р35 -Р39);
 • гемолітична хвороба у плода та новонародженого (код за МКХ-10: Р55, Р53);
 • розлади, пов’язані із скороченим строком вагітності та низькою масою тіла при народженні (код МКХ- P07);
 • транзиторні порушення вуглеводного обміну, специфічні для плоду та новонародженого (код МКХ- Р 70).

 

Пологовий будинок Інномед

Відеознайомство з медичним центром

Екскурсія по родовому відділенню

Завітайте до нас не виходячи з дому

Як нас знайти

Завітайте до нас за адресою Стрілецька 7

Від планування до пологів

Медичний центр «Інномед – Пологовий будинок» супроводжує появу на світ малюка від планування вагітності до післяпологової підтримки
Медичний центр «Інномед – Пологовий будинок» можна по праву назвати унікальним та новаторським у нашій країні. Адже він об’єднaв нaйкрaщі світові практики, мaє ідеaльно оргaнізовaну логістику, зaмкнений цикл нaдaння послуг, нaдсучaсне облaднaння тa крaщу комaнду високопрофесійних досвідчених лікaрів , кожен із яких живе тa горить своєю спрaвою.
Детальніше

Затишно як вдома

Вперше ми втілили мрію для сімей вінничан і створили перший приватний, сучасний, комфортний пологовий будинок, який надає допомогу на етапі планування, підготовки до вагітності, ведення вагітності і пологи, а потім – допомога дітям після народження.
У зaклaді розміщено три пологові зaли з усім необхідним для пологів: функціонaльне ліжко, крісло для вaгітної, вaннa, місце для пaртнерських пологів, тумбa з усімa потрібними лікaми, які повинні бути під рукaми, стіл для огляду мaлюкa та надання невідкладної допомоги за потреби, декількa кнопок SOS в рaзі, якщо породіллі потрібнa допомогa, душовa кімнaтa тa бaгaто іншого.
Детальніше

Завжди поруч

Ми дотримуємося повної конфіденційності та розробили надійну систему захисту особистої інформації пацієнтів. Ми працюємо, використовуючи позитивний досвід роботи зі страховими компаніями.
Вагітність це не діагноз і не марафон за фахівцями, які працюють у різних частинах міста. У нас усі професіонали, сучасні технології, лабораторне обладнання та діагностичні комплекси найкращих світових виробників в одному місці – у медичному центрі «Інномед – Пологовий будинок». Ми з Вами 24/7.
Контакти та графік роботи
0
лікар
проведено пологів
0
народжено дівчаток
0
народжено хлопчиків

Чому варто звернутись у медичний центр «‎Інномед – Пологовий будинок»

Повний цикл надання медичних послуг

Медичний центр «Інномед – Пологовий будинок» супроводжує появу на світ малюка від планування вагітності до післяпологової підтримки

Ультразвукові дослідження експертного рівня

Ультразвукове дослідження, проведене спеціалістом, що має міжнародний сертифікат дозволяє працювати з програмами підрахунку пренатальних ризиків.

Лікування за показами

Якщо  втручання, обстеження чи препарат не показаний — він протипоказаний.

Чуйність

Кожна вагітна жінка в медичному центрі «Інномед – Пологовий будинок»  потрапляє в атмосферу психологічного затишку і взаєморозуміння. Досвід наших фахівців дозволяє впоратися з самими складними ситуаціями, які іноді виникають в період виношування дитини.

Санітарія

Санітарно-гігієнічні норми світового рівня. Медичний центр обладнаний сучасними витяжками, системами ізоляції, індивідуальними санвузлами, санітайзерами та одноразовими рушниками.

Безболісність

Мінімізуємо біль та використання болючих маніпуляцій.

Призначення і обстеження лише за показами

Якщо  втручання, обстеження чи препарат не показаний — він протипоказаний

Сімейні пологи в Інномед – Пологовий будинок

Ми створюємо «домашній» затишок. Найкращі фахівці завжди з Вами. Пологи – це диво і в радість

Комфортне, безпечне ведення вагітності

Під час вагітності дуже важливий постійний зв’язок зі своїм лікарем акушером-гінекологом, з яким можна обговорити будь-яке питання, яке Вас хвилює

Знання, досвід, турбота з любов’ю

Наш медичний центр доброзичливий до батьків та дітей. Ми уважні до Ваших емоцій

Наші спеціалісти

Велика кількість вузькопрофільних спеціалістів дозволяє вирішити широкий спектр задач.
 • Юлія Кривов‘яз

  Лікар-ендокринолог

  Стаж роботи: 18 років

 • Муртазаєва Ірина

  Неонатолог
 • Іван Альчук

  Лікар акушер-гінеколог

  Стаж роботи: 22 роки

 • Сергій Чечуга

  Медичний директор, професор, лікар акушер-гінеколог

  Стаж роботи: 26 років

 • Жанна Ястремська

  Завідувачка післяпологовим відділенням, лікар неонатолог, лікар акушер-гінеколог

  Стаж роботи: 28 років

 • Андрій Скиба

  Лікар анестезіолог

  Стаж роботи: 36 років

 • Ліана Нерсисян

  Лікар акушер-гінеколог, лікар УЗД

  Стаж роботи: 8 років

 • Карина Корнеченкова

  Завідувачка пологовим відділенням, лікар акушер-гінеколог

  Стаж роботи: 18 років

 • Інна Корчун

  Завідувачка прегатальної ультразвукової діагностики, Лікар УЗД

  Стаж роботи: 21 рік

 • Анна Мазуркова

  Лікар акушер-гінеколог, лікар ультразвукової діагностики

  Стаж роботи: 8 років

 • Ірина Арцибасова

  Завідувачка анестезіології та інтенсивної терапії новонароджених, лікар неонатолог

  Стаж роботи: 25 років

 • Дмитро Боцюра

  Лікар акушер-гінеколог

  Стаж роботи: 29 років

 • Ганна Гаваньо

  Лікар акушер-гінеколог

  Стаж роботи: 12 років

 • Олена Ночвіна

  Завідувачка жіночою консультацією, лікар акушер-гінеколог, репродуктолог, доктор медичних наук

  Стаж роботи: 19 років

Відгуки

 • Від щирого серця хочеться висловити величезну подяку за професіоналізм, сердечну теплоту, за Вашу шляхетну працю, за тактовність і турботу, за Вашу щирість, також за уважне ставлення та любов до своєї роботи! Спасибі велике прекрасній дівчинці, яка провела з нами цілий день і ніч і допомагала нам годувати нашого хлопчика і доглядати за ним! Вона нас багато чому навчила, перш за все вона подарувала нам своє кохання, турботу і теплоту! Вона працювала на зміні 17 жовтня.
  Також особлива подяка неонатологові Жанні Петрівні за високий професіоналізм, чуйність, доброту та любов!

  Людмила Гудима
 • Дуже раді, що довірили свою вагітність Інномеду! Так, як це перший наш малюк, до вибору пологового будинку та ведення вагітності ставилися дуже відповідально. Інномед – для нас це про спокій.
  Ведення вагітності пройшло чудово – легко, комфортно, без постійних черг та незадоволених осіб!
  Пологи були швидкими))) Післяпологова палата дуже затишна та зручна, як у готелі)
  Окреме спасибі лікарям та персоналу!
  Ми дуже задоволені, зараз вже уклали договір на ведення малюка до 1 року.
  За другим обов’язково до вас повернемось.

  Ольга Воконоголь
 • Хочу подякувати всій команді Інномеда, за нашу дочку!! За можливість народжувати в таких умовах! За ваш професіоналізм, за відчуття спокою, впевненності та комфорту. За такі легкі роди! За домашню атмосферу, за смачну їжу, як у ресторані. Ви створили таку атмосферу, що ми відчували себе не в лікарні, а в п’ятизірковому готелі! Завдяки вам, згадую про роди з посмішкою та позитивом! Якщо народжувати, то тільки тут! Однозначно всім рекомендую!!! Окремо дякую найкращому лікарю Чечузі Сергію Броніславовичу за дочку ви найкращий)

  Альона Буряк
 • Безмежно вдячна всім працівникам “Інномед” пологового будинку та педіатрії. Це для мене найкращий медичний заклад у Вінниці!
  Мені пощастило стояти на обліку вагітності у лікаря Чечуги Сергія Броніславовича. Він професіонал своєї справи! Моя вагітність була дуже легкою, без стресу та без зайвих аналізів і переживань. А пологи пройшли дуже класно! Допомагали мені лікар Корнеченкова Карина Віталіївна та акушерка Кавецька Олена. Дуже все сподобалось! Палати дуже комфотртні! Дякую що ви є!

  Катерина Костючик
 • Хочу подякувати клініці Інномед за спокійну вагітність і прекрасні пологи! Гаваньо Анна – one love. Підтримка 24/7, завжди з посмішкою і на позитиві, ніяких зайвих призначень, завжди почує і все пояснить. Всю вагітність і пологи була з нами. Про такі пологи можна лише мріяти. Це другі пологи, тому є з чим порівняти. Епідуральна анестезія дуже допомогла, анестезіолог все зробив максимально чітко – ніякої побочки, чи дискомфорту, чи болю в спині не було. Післяпологовий догляд – все супер. Постійно моніторили самопочуття, допомагали 24/7. Післяпологові кімнати дійсно дуже продумані, все дуже зручно і комфортно.

  Вікторія Любченко

Залишились запитання?

Період вагітності та післяпологовий період вимагють лікарської уваги та турботи. Будьте уважні до свого здоров’я та здоров’я малюка, обговорюйте з нами всі Ваші занепокоєння та сміливо звертайтесь до наших спеціалістів за телефоном:

ІННОМЕД – ПОЛОГОВИЙ БУДИНОК

Ведення вагітності та пологи

Поліклінічне відділення

Понеділок - пʼятниця:09:00 - 19:00
Субота:09:00 - 17:00
Неділя:вихідний

Стаціонарне відділення

Цілодобово:24/7