Інномед – Педіатрія. Дитяча поліклініка та стаціонар 24/7

Ургентна педіатрична допомога

Якщо ваша дитина потребує ургентної допомоги, маєте запитання щодо вибору спеціаліста або запису на прийом – сміливо телефонуйте і наші досвідчені адміністратори допоможуть Вам.

Години роботи

Завітайте до нас за адресою м. Вінниця, вул. Стрілецька 7. Приймальне відділення та стаціонар працює 24/7

Понеділок - п'ятниця:09:00 - 19:00
Субота:09:00 - 17:00

Цілодобова педіатрична допомога 24/7

«Інномед – Педіатрія»‎ – це місце, де фахово піклуються про здоров’я дітей.

Вперше у м. Вінниця створений приватний медичний заклад «Інномед – Педіатрія», де цілодобово працює приймальне і стаціонарне відділення, постійно присутні лікарі, тому ви можете розраховувати на невідкладну допомогу спеціаліста в будь-який час доби.

Ми створили не просто медичні послуги, а сучасний дитячий медичний центр «повного циклу», це означає, що при зверненні може бути надана  сучасна медична допомога будь-якої складності, від поліклінічних послуг до стаціонарного лікування.

Надання цілодобової ургентної допомоги 24/7

Вперше у Вінниці, в умовах приватного центру Інномед, ми створили  сучасну поліклінічну допомогу, та медичну допомогу дітям цілодобово 24/7. Це важливо, тому що у ми єдиний приватний заклад з можливістю стаціонарного лікування. Відкриття приватного стаціонару і надання цілодобової сучасної допомоги – це кропітке, складне завдання, яке нам вдалось вирішити.

Нами було створено приватний медичний заклад у якому є приймальне відділення,  де в будь який час доби 7 днів на тиждень,  без попереднього запису,  ви можете отримати консультацію лікаря-педіатра, при необхідності здати аналізи (загальний аналіз крові,  загальний аналіз сечі) результати яких будуть готові протягом 15-20 хвилин, провести ін’єкцію протиблювотного,  жарознижувального, знеболювального препаратів, інгаляцію для корекції обструктивних захворювань верхніхнижніх дихальних шляхів, тощо.

При потребі лікар проводить невідкладну госпіталізацію в стаціонар,  не гаючи час на заповнення медичної документації. Протягом короткого часу, після звернення у приймальне відділення,  дитині буде надана невідкладна допомога, при необхідності – постановка внутрішньовенного катетера та інше.

Давайте знайомитись!

Олександр Катілов

Медичний директор, к.мед.н, лікар-педіатр
 • В 1996 р. з відзнакою закінчив педіатричний факультет Вінницького національного медичного університету ім. М. І. Пирогова, під час навчання працював на посаді медичної сестри відділення для недоношених дітей у Вінницької дитячої обласної клінічної лікарні.
 • Після закінчення інтернатури з 1997 по 1999 роки працював педіатром і неонатологом у Вороновицькій районній лікарні.
 • В 1999-2001 роках навчався в клінічні ординатурі з педіатрії в ВНМУ ім. М. І. Пирогова і працював лікарем-педіатром приймального відділення в дитячої обласної клінічної лікарні.
 • З 2001 по 2014 роки працював в Вінницької дитячої обласної клінічної лікарні в торакальному хірургічному відділені, а в подальшому пульмонологічно-алергологічному відділенні.
 • В 2006 році отримав звання кандидата медичних наук і з 2006 року по теперішній час працюю у Вінницькому національному медичному університеті ім. М. І. Пирогова на посаді доцента кафедри пропедевтики дитячих захворювань.
 • З 2019 по 2021 працював за сумісництвом в медичному центрі Evidence.
 • З 2021 року медичний директор ТОВ «Інномед – Педіатрія».

Вища лікарська категорія з педіатрії, додаткові спеціальності – дитяча пульмонологія і загальна практика та сімейна медицина. Пройшов стажування з педіатрії і дитячої пульмонології в Hospital Templ, Техас в 2009 р. (США), навчався на семінарі Salzburg American Austrian Foundation в 2012 р. (Австрія).

Регулярно проводжу тренінги і семінари для лікарів з педіатрії і дитячої пульмонології та виступаю з доповідями на вітчизняних і міжнародних конференціях і конгресах. Приймаю участі в міжнародних клінічних дослідженнях з педіатрії, дитячої пульмонології і алергології.

Загальний лікарський стаж 26 років, стаж науково-педагогічної роботи 15 років. Автор і співавтор 172 науково-практичних статей у вітчизняних та міжнародних медичних журналах.

Видав в співавторстві три навчальних посібника для лікарів і студентів вищих навчальних медичних закладів:

 1. Клінічна пульмонологія дитячого віку (2014, 2019 рр.),
 2. Клінічне обстеження дитини українською та англійською мовами (2016, 2018 рр.),
 3. Педіатрія, 3-х томне видання (2022 р.).

Є членом наступних професійних об’єднань: European Respiratory Society, European Academy of Allergy and Clinical Immunology, ГО «Подільська спілка педіатрів», ГО «Українська Академія Педіатричних спеціальностей», ГО «Асоціація алергологів України».

Уподобання: подорожі разом із сім’єю та друзями, рибалка.

 

З повагою,

Олександр Катілов

0
лікарів
100000
проведено консультацій
0
проведено оперцій
0
народжено діточок

Чому варто звернутись у медичний центр «Інномед – Педіатрія»

Ургентна допомога

В будь який час доби 7 днів на тиждень, без попереднього запису, ви можете отримати консультацію лікаря-педіатра, при необхідності — інших спеціалістів, та провести стаціонарне лікування

Мультикомплексність

Велика кількість вузькопрофільних спеціалістів дозволяє вирішити широкий спектр задач

Чуйність

Наш медичний центр доброзичливий до дитини. Ми спілкуємося з батьками та уважні до Ваших емоцій, даємо відповіді на всі їх запитання

Санітарія

Санітарно-гігієнічні норми світового рівня. Медичний центр обладнаний сучасними витяжками, системами ізоляції, індивідуальними санвузлами, санітайзерами та одноразовими рушниками

Безболісність

Мінімізуємо біль та використання болючих маніпуляцій

Разом від народження

Ми з вами від планування вагітності до народження дитини. 

Призначення і обстеження лише за показами

Якщо  втручання, обстеження чи препарат не показаний — він протипоказаний

Знання, досвід, турбота з любов’ю до дитини

Наш медичний центр доброзичливий до дитини. Ми спілкуємося з батьками та уважні до Ваших емоцій

Наші спеціалісти

Велика кількість вузькопрофільних спеціалістів дозволяє вирішити широкий спектр задач.
 • Шандрук Світлана

  Дитячий невролог
 • Олександр Головащенко

  Лікар-хірург

  Стаж роботи: 20 років

 • Олексій Галактіонов

  Лікар-стоматолог

  Стаж роботи: 21 рік

 • Катарина Ковальчук

  Педіатр, дитячий гастроентеролог

  Стаж роботи: 13 років

 • Вікторія Гентoш

  Лікар-педіатр, інфекціоніст

  Стаж роботи: 5 років

 • Максим Паламарчук

  Лікар дитячий хірург

  Стаж роботи: 4 роки

 • Юліана Бабіна

  Дитячий реаніматолог
 • Наталія Смірнова

  Лікар УЗД

  Стаж роботи: 14 років

 • Микола Муртазаєв

  Лікар неонатолог, дитячий анестезіолог

  Стаж роботи: 15 років

 • Михайло Клімішин

  Педіатр, завідувач дитячого поліклінічного відділення

  Стаж роботи: 8 років

 • Бебко Анастасія

  Лікар педіатр, лікар педіатричного стаціонару
 • Зборовська Ольга

  Дитячий кардіолог, лікар УЗД
 • Максим Комаров

  Педіатр, лікар педіатричного стаціонару

  Стаж роботи: 6 років

 • Ольга Харчук

  Педіатр, дитячій алерголог

  Стаж роботи: 18 років

 • Ірина Тромпінська

  Лікар-ендокринолог

  Стаж роботи: 18 років

 • Тетяна Олішинська

  Лікар анестезіолог, дитячий анестезіолог

  Стаж роботи: 7 років

 • Оксана Тихолаз

  Лікар-педіатр, дитячий імунолог

  Стаж роботи: 16 років

 • Тетяна Деркач

  Лікар-педіатр

  Стаж роботи: 9 років

 • Юлія Бородіна

  Педіатр, дитячий пульмонолог, завідувач педіатричного стаціонарного відділення

  Стаж роботи: 15 років

 • Комаров Юрій

  Дитячий хірург

  Стаж роботи: 30 років

 • Андрій Харитонов

  Лікар-отоларинголог

  Стаж роботи: 6 років

 • Андрій Гаврилюк

  Лікар дитячий хірург

  Стаж роботи: 6 років

 • Ірина Арцибасова

  Завідувачка анестезіології та інтенсивної терапії новонароджених, лікар неонатолог

  Стаж роботи: 25 років

Відгуки

 • З появою донечки, у нашій родині постало питання вибору педіатра. Оскільки вагітність та пологи в Інномед залишили найкращі враження, то ми вирішили довірити найдорожче теж лікарям Інномеду. Хочу подякувати кожному лікарю, з яким нам доводилось співпрацювати. Наш мегакласний педіатр Бородіна Ю.М., яка на зв’язку з нами 24/7. З нею завжди спокійно, адже ми можемо звернутись до неї будь-коли і отримати вичерпну відповідь на усі питання. А з моменту народження дитини таких питань було безліч.
  Хочу також подякувати лікарю УЗД Смірновій Н.М., лікарю-ортопеду Шведській В.П., лікарю-неврологу Шандрук С.М. лікарю-інтерну з кабінету вакцинації за їх уважність та професійність.

  З такою командою професіоналів завжди спокійно та затишно! Дякую вам!!!

  Вікторія Первак
 • В “Інномед” приїжджаємо вже неодноразово з Києва. Лежали у стаціонарі і зверталися до найкращого лікаря Катілова О.В. Як завжди, все чітко, професійно та на високому рівні! У Києві ми були в багатьох приватних і державних клініках, бачили дуже багато і порівняти є з чим. Хоч відстань достатня, але нам краще приїхати і довірити дитину саме Катілову О.В., який уважно вислухає, поставить правильний діагноз, призначить лікування і вже через декілька днів видно результат!!! Вінничанам пощастило! Співвідношення ціни і якості в Інномед приємно дивує, всі працівники клініки, які надавали медичну допомогу – ввічливі, привітні, висококваліфіковані. Щиро вдячна за теплий прийом, готовність допомогти та комфортні умови перебування!!!

  Ірина Добровольська
 • Нарешті в Вінниці з’явився медичний заклад, де можна отримати кваліфіковану медичну допомогу і не боятись, що буде поставлено невірний діагноз чи призначено неправильне лікування. Мої діти є пацієнтами клініки “Інномед – Педіатрія .” від самого відкриття.
  З старшим сином відвідували стоматолога і ортодонта, приємно що перше знайомство дитини зі стоматологічними процедурами було безболісним. Окрема подяка Олександру Васильовичу Катілову!!! Це не просто найкращий лікар, але й чудова людина. Вже 9 років довіряю здоров’я свого сина, а тепер і доньки лише йому і впевнена на 100%, що ніякого ні лишнього обстеження, ні непотрібних ліків моїм дітям не буде призначено. А діти його просто обожнюють!!! 

  Тетяна Тягун
 • Хочу сердечно подякувати лікарям “ІННОМЕД”, які швидко, якісно і професійно змогли провести точне діагностування і лікування дитині. Дуже зручно, що тут можна отримати не лише консультацію лікаря, але й відразу пройти додаткове обстеження. Окрема подяка Чечугі Сергію Брониславовичу і Катілову Олександру Васильовичу!!! Це найкращі лікарі і прекрасні люди! Спасибі вам за все, що Ви робите! Ваша праця — безцінна.
  Всім рекомендую клініку “ІННОМЕД”!
  Особисто перевірено, що тут працюють найкращі лікарі міста, найновіші методи обстеження і діагностики, ввічливий персонал, все на найвищому рівні!

  Людмила Слободан

Залишились запитання?

Не зволікайте з медичною допомогою дитині. Цілодобово працює приймальне і стаціонарне відділення, постійно присутні лікарі, тому ви можете розраховувати на невідкладну допомогу спеціаліста в будь-який час доби.

ІННОМЕД – ПЕДІАТРІЯ

Дитяча поліклініка та стаціонар 24/7

Графік роботи

Понеділок - пʼятниця:09:00 - 19:00
Субота:09:00 - 17:00
Неділя:вихідний