Інтрацитоплазматична ін’єкція сперматозоїда в ооцит – ICSI (ІКСІ) та PICSI

Гаряча лінія по питанням репродуктології

Якщо у Вас є запитання до лікаря, маєте запитання щодо вибору спеціаліста або запису на прийом – сміливо телефонуйте і наші досвідчені адміністратори допоможуть Вам.

Години роботи

Завітайте до нас за адресою м. Вінниця, вул. Магістратська, 158.

Понеділок - п'ятниця:09:00 - 19:00
Субота:09:00 - 17:00

Ваші мрії - наші дії

Інтрацитоплазматична ін'єкція сперматозоїда в ооцит в «Інномед – Материнство та дитинство»

Екстракорпоральне запліднення (ЕКЗ), запліднення in vitro, що в перекладі означає запліднення поза організмом жінки.

Показання до цього методу визначає спеціаліст. Екстракорпоральне-лікування безпліддя – це метод репродуктивної медицини, який дарує парам радість народження дітей у ситуаціях, коли у майбутньої мами існують проблеми з менструальним циклом та овуляцією, за наявності ендометріозу, якщо відсутні або непрохідні маткові труби, у партера немає достатньої кількості або взагалі відсутні сперматозоїди, коли існує високий ризик передачі важких спадкових та генетичних захворювань.

Діти, народжені за допомогою екстракорпорального запліднення, здорові і не відрізняються від дітей, зачатих природним шляхом. Фізичні, розумові здібності малюків відповідають віковим показникам. Коли вони стають дорослі, їх репродуктивна функція не порушена і вони будуть щасливими батьками. В результаті екстракорпорального запліднення щастя може бути більшим, оскільки можлива багатоплідна вагітність. Лікар репродутолог та психолог будуть з Вами.

ICSI може бути рекомендовано:

 • при олігозооспермії (низькі концентрації сперматозоїдів)
 • при астенозооспермії (низькій рухливості сперматозоїдів)
 • при тератозооспермії (великій кількості статевих клітин аномальної будови в еякуляті).
 • при обструктивній або необструктивній азооспермії, коли вилучення сперматозоїдів з тканин яєчка або його придатка виробляють хірургічним методом
 • при ретроградній еякуляції або при використанні кріоконсервованої сперми
 • у разі отримання малої кількості яйцеклітин у процесі пункції
 • у випадках низької успішності або повної відсутності запліднення при використанні стандартного ЕКЗ у попередніх протоколах лікування
 • якщо причиною безпліддя є імунологічний фактор (наявність антиспермальних антитіл у жінки або виражена аглютинація сперматозоїдів в еякуляті чоловіка)
 • якщо планується проведення передімплантаційного генетичного дослідження.

Завдяки методиці ICSI, подружні пари отримують шанс стати батьками у випадках, коли в спермограмі визначаються тільки поодинокі сперматозоїди або поодинокі сперматозоїди отримані в результаті пункції яєчка. Кілька років тому ці батьки і не могли сподіватися на успішне зачаття

РICSI – фізіологічна інтрацитоплазматична ін’єкція сперматозоїда

Однією з інноваційних методик в нашому центрі є також PICSI, що виконується додатково до ICSI. Методика являє собою вибір не лише морфологічно та кінетичного найкращого сперматозоїда, а й визначення його зрілості, а отже генетичного здоров`я. Даний метод значно підвищує результативність програм ЕКЗ при важких формах чоловічого безпліддя та невдалих попередніх спробах зачаття.

А що далі?
Ми створили не просто медичні послуги, а сучасний медичний центр «повного циклу». Це означає, що ми з вами від моменту планування вагітності до пологів та педіатричного нагляду. Відвідайте сторінку приватного пологового будинкку «Інномед – Пологовий будинок» та медичного центру «Інномед – Педіатрія»

Інномед – Пологовий будинок

«Інномед – Пологовий будинок» можна по праву назвати унікальним та новаторським у нашій країні. Адже він об’єднaв нaйкрaщі світові практики, зaмкнений цикл нaдaння послуг, нaдсучaсне облaднaння тa комaнду досвідчених лікaрів, кожен із яких живе тa горить своєю спрaвою.

Дізнатись більше

Інномед – Педіатрія

Вперше у м. Вінниця створений приватний медичний заклад «Інномед – Педіатрія», де цілодобово працює приймальне і стаціонарне відділення, постійно присутні досвідчені лікарі, тому ви можете розраховувати на невідкладну допомогу спеціаліста в будь-який час доби.

Дізнатись більше
0
лікарів
екстракорпоральних запліднень
0
дітей народилось

Чому варто звернутись у медичний центр «‎Інномед – Материнство та дитинство»

Повний цикл надання медичних послуг

Медичний центр «Інномед – Материнство та дитинство» разом з «Інномед – Пологовий будинок» супроводжує появу на світ малюка від лікування безпліддя, планування вагітності до післяпологової підтримки. Індивідуальний комплексний акушерсько-гінекологічний прийом (огляд, консультація, бесіда з гінекологом згідно з вітчизняними протоколами та зарубіжними рекомендаціями).

Ультразвукові дослідження експертного рівня

Ультразвукова діагностика стану плода під час вагітності на апаратах УЗ діагностики експертного класу в режимах 3D та 4D. Діагностика стану внутрішніх органів жінки під час вагітності при екстрагенітальній патології.

Чуйність

Комфортна психологічна підтримка під час лікування безпліддя та вагітності. Кожна жінка в медичному центрі «Інномед – Материнство та дитинство» потрапляє в атмосферу психологічного затишку і взаєморозуміння. Досвід наших фахівців дозволяє впоратися з самими складними ситуаціями, які іноді виникають в лікування безпліддя або підготовки до вагінтності

Мрії збуваються!

Для нас немає безвихідних ситуацій. Найкращі фахівці завжди з Вами 24/7

Призначення і обстеження лише за показами

Якщо  втручання, обстеження чи препарат не показаний — він протипоказаний

Знання, досвід, турбота з любов’ю

Наш медичний центр доброзичливий до майбутніх батьків. Ми уважні до Ваших емоцій

Наші спеціалісти

Велика кількість вузькопрофільних спеціалістів дозволяє вирішити широкий спектр задач.
 • Сергій Чечуга

  Медичний директор, професор, лікар акушер-гінеколог

  Стаж роботи: 26 років

 • Вікторія Омельянчук

  Завідувачка відділення ДРТ, лікар акушер-гінеколог, репродуктолог, лікар УЗД

  Стаж роботи: 15 років

 • Альона Ямкова-Бондарчук

  Лікар акушер-гінеколог, лікар УЗД

  Стаж роботи: 25 роки

 • Юлія Гарнець

  Лікар акушер-гінеколог, репродуктолог, генетик, лікар ультразвукової діагностики

  Стаж роботи: 11 років

 • Анфіса Кучеренко

  Ембріолог

  Стаж роботи: 14 років

 • Інна Данькевич

  Лікар акушер-гінеколог, лікар УЗД

  Стаж роботи: 5 років

Відгуки

 • Дуже задоволена роботою центру. Все чітко і злагоджено. Моя вагітність пройшла на найвищому рівні та спокійно без нервів. Ні разу не пожалкували що звернулись в Інномед. Зараз ми батьки двох прекрасних синочків-близнюків. Окрему подяку хочу висловити Чечузі Сергію Броніславовичу за професіоналізм!!!

  Наталі Федюк
 • Хочу висловити подяку клініці Інномед Материнство і Дитинство. А особливо професору Чичузі Сергію Броніславовичу. ВИ ЛЮДИНА!!! ВИ ПРОФЕСІОНАЛ! Завдяки вашій лікарській компетентності, я вдруге щаслива мама!!! Ви допомогли, підтримали, налаштовували, стимулювали на позитив. Я вам за українською традицією, вклоняюсь низенько до землі!!! Здоров‘я вам, поваги від людей, даруйте жінкам надію !!!

  Ірина Любарець
 • Була вже 2 рази у даній клініці. Задоволена на всі 100%. Робила скринінг та УЗД вагітності. Відношення просто на найвищому рівні. Сюди хочеться повертатися. Особливо хочу відмітити роботу лікаря УЗД Корчун І. В. Так уважно і сумлінно виконує свою роботу.

  Жанна Кривов'яз
 • Щиро ДЯКУЄМО КЛІНІЦІ ІННОМЕД за великий професіоналізм, привітність і завжди гарний настрій персоналу! Дуже задоволені, що потрапили в цю клініку і нам допомогли. Велика подяка лікарю Чечуга Сергію Броніславовичу, дуже хороший лікар, і людина, який втілив нашу мрію в реальність. Щасливі, що у нас тепер є донечка. Бажаємо процвітання і, діточок, як на небі зірочок!))) Привіт зі Львова.

  Олена
 • Доброго дня. Хочу залишити своє враження. Я стояла на обліку на Магістральській. Персонал приємний, так траплялось інколи з затримкою по запису, але це не важливо, знаючи які там професіонали працюють, велику привелику вдячність хочу висловити Чечузі Сергію Брониславовичу, він допоміг мені втретє стати щасливою мамою. Цей лікар від Бога, він не боїться братись за складні ситуації, які трапляються з людьми. А також дуже гарний спеціаліст і хороша приємна людина Гарнець Юлія Сергіївна. Дякую Вам лікарям, бережіть себе. І будьте здоровенькі.

  Ляля Мураткіна

Залишились запитання?

Ви вже робите перший крок, якщо читаєте цю сторінку, вам необхідно довіритись професіоналам, запастися терпінням і бути впевненими, що ваша мрія стати батьками вже здійснюється. Зателефонуйте нам і ми допоможемо втілити мрію батьківства. Мрії збуваються!

ІННОМЕД – МАТЕРИНСТВО ТА ДИТИНСТВО

Лікування безпліддя та підготовка до вагітності

Графік роботи

Понеділок - пʼятниця:09:00 - 19:00
Субота:09:00 - 17:00
Неділя:вихідний