Супровід вагітності після допоміжних репродуктивних технологій

Гаряча лінія супроводу вагітності

Якщо у Вас є запитання до лікаря, маєте запитання щодо вибору спеціаліста або запису на прийом – сміливо телефонуйте і наші досвідчені адміністратори допоможуть Вам.

Години роботи

Завітайте до нас за адресою м. Вінниця, вул. Стрілецька 7. Пологовий будинок працює цілодобово 24/7. Планові візити тільки за попереднім записом. Жіноча консультація працює за графіком:

Понеділок - п'ятниця:09:00 - 19:00
Субота:09:00 - 17:00

Мрії збуваються. Сімейні пологи з командою професіоналів

Супровід вагітності після допоміжних репродуктивних технологій в «Інномед – Пологовий будинок»

Комфортний супровід вашої вагітності після допоміжних репродуктивних технологій можливий у медичному центрі «Інномед – Пологовий будинок» незалежно від того де, в якому місті та якій країні ви отримували кваліфіковану медичну допомогу.

Вагітність, отримана у програмах ДРТ, потребує індивідуального підходу, особливого відношення та підтримки кваліфікованих фахівців: акушер-гінеколога, терапевта, лікарів функціональної діагностики. 

Це особливо важливо при багатоплідній вагітності, яка потребує спеціального досвіду супроводу та своєчасної допомоги як для мами, так і малюків. У медичному центрі «Інномед – Пологовий будинок» особливе ставлення до супроводу вагітності, отриманої в результаті штучного запліднення та багатоплідної вагітності.

Діти, зачаті та народжені за допомогою допоміжних репродуктивних технологій, не відрізняються від дітей, зачатих природним шляхом.

І все ж, що б це завжди було так, довгоочікувана та бажана вагітність після допоміжних репродуктивних технологій потребує особливої ​​уваги та турботи. Це пов’язано з багатьма факторами.

По-перше, підвищується шанс вагітності двійнят. По-друге, більшість жінок, які завагітніли після використання ДРТ, перебувають у віці старше 37 років, коли збільшується ризик відхилень від нормального перебігу вагітності.

По-третє, жінки, які завагітніли за допомогою ДРТ, можуть мати захворювання, які є не тільки причиною безпліддя, а також можуть бути причинами виникнення ускладнень під час вагітності.

У медичному центрі «Інномед – Пологовий будинок» фахівці з багаторічним досвідом роботи складають індивідуальні програми супроводу вагітності (з обмінною карткою) після допоміжних репродуктивних технологій. Це дозволяє контролювати стан їх здоров’я, профілактувати можливість виникнення патологій і при необхідності вчасно надати медичну допомогу, а також мінімізувати ризики під час пологів.

Ви можете отримати індивідуальну професійну консультацію психолога, акушер-гінеколога, гінеколога-репродуктолога, ембріолога, генетика. З перших днів і до пологів ми будемо з Вами.

У медичному центрі «Інномед – Пологовий будинок»:

 • консультації доктора медичних наук, доцента кафедри акушерства та гінекології №2 Вінницького національного медичного університету ім. М.І. Пирогова Чечуги Сергія Броніславовича
 • експертна УЗ діагностика стану внутрішніх органів жінки під час вагітності та при екстрагенітальній патології
 • консультації професора кафедри пропедевтики внутрішньої медицини ВНМУ імені М.І. Пирогова, д.м.н. Распутіною Лесі Вікторівни.
 • партнерські програми допомоги при імуноконфліктних вагітностях (наприклад, Rh-резус конфліктної), внутрішньоутробна допомога плоду (медицина плода) при вроджених вадах розвитку у плода, ускладнення багатоплідної вагітності (фето-фетальному трансфузійному синдромі, затримці розвитку плода двійні і т.д.).

Прислухаємося до себе та навколишнього світу

Під час вагітності виникає дуже багато запитань: що можна, що не можна, як заворушився малюк та багато інших. Всі ці питання важливі та потребують відповідей.

 • Спеціалісти медичного центру «Інномед – Пологовий будинок» – це партнери та друзі для майбутніх батьків. Ми розуміємо, що під час вагітності дуже важливим є підтримка зв`язку зі своїм лікарем акушером-гінекологом, з яким можна обговорити будь-яке хвилююче питання. У медичному центрі Інномед Ваш персональний лікар завжди на зв’язку та готовий Вам допомогти.
 • Завжди прислухайтеся до себе і не відкладайте візит до лікаря, якщо Вас щось непокоїть або виникли запитання.

Всі разом, або велика дружна сім’я

 • Дуже важлива для майбутньої дитини підтримка тата. Дуже довго вважалося, що під час вагітності батько не впливає на малюка (він не пов’язаний із ним фізично). Однак, одне з досліджень, проведене у університеті Флориди, показало, що зв’язок існує. Діти, чиї батьки були партнерами під час вагітності, рідше народжувалися недоношеними або з недостатньою вагою. Ризик померти у перший рік життя у цих дітей був у чотири рази нижчим.
 • Жителі Китаю та Японії рахують життя дитини не з моменту її народження, а з моменту зачаття. І роль батька у цій ситуації незаперечна. І все-таки, ця традиція мають глибший сенс. Інформація, отримана дитиною до народження, фіксується у його пам’яті. Надалі, поєднання отриманої та генетичної інформації пояснює психологічні, поведінкові особливості дорослої людини та впливає на її долю.

Експертний супровід під час вагітності це:

 • суворе дотримання протоколів, сучасні системи контролю та обладнання експертного класу,
 • можливість швидко визначитися з акушерською ситуацією, вчасно надати допомогу, дати пораду та зняти тривогу та напругу,
 • медичну допомогу в одній клініці. Це зручно, приємно, економить час та сили,
 • комфортна психологічна підтримка під час вагітності

Що включає пакет «комфортний» супровід вагітності? — Індивідуальний підхід, конфіденційність завжди на зв’язку, доступність інформації та допомоги, призначення за показаннями (нічого зайвого).

Ви уникаєте зайвих консультацій у різних клініках!

Консультації в одному медичному центрі «Інномед – Пологовий будинок» — це зручно, приємно, заощаджує час та сили. До Ваших послуг:

 • індивідуальний комплексний акушерсько-гінекологічний прийом (огляд, консультація, бесіда з гінекологом згідно з вітчизняними протоколами та зарубіжними рекомендаціями).
 • експертна кольпоскопія шийки матки під час вагітності
 • необхідні клініко-лабораторні обстеження
 • експертна УЗ (ультразвукова) діагностика стану плода під час вагітності на апаратах УЗ діагностики експертного класу в режимах 3D та 4D
 • пренатальний скринінг першого та другого триместра (за показаннями), генетичне консультування. Розрахунки ризиків хромосомної патології за програмою ASTRAYA.
 • індивідуальна консультація спеціалістів (терапевта, акушер-гінеколога)
 • супроводження вагітності з екстрагенітальною патологією;
 • консультація професора кафедри пропедевтики внутрішньої медицини ВНМУ імені М.І. Пирогова, д.м.н. Распутіною Лесі Вікторівни
 • методи діагностики внутрішньоутробного стану плода (кардіотокографія, STV – тест)
 • школи «психологічної підготовки до вагітності, пологів та виховання дітей» для майбутніх мам та тат
 • підготовка до здорових та успішних пологів
 • супровід багатоплідної вагітності
 • консультування під час вагітності у разі підозри на злоякісний процес чи онкологічного захворювання
 • основи перинатальної та пренатальної психології
 • страховий поліс
 • документи, регламентовані наказом Міністерства охорони здоров’я України (обмінна карта, індивідуальна карта з ведення вагітності)
 • за необхідності організація консультацій в інших клініках у відомих спеціалістів (в Україні та за кордоном)
 • УЗ діагностика стану внутрішніх органів жінки під час вагітності при екстрагенітальній патології
 • накладання акушерського шва на шийку матки (мерсиленовою стрічкою) або акушерського песарію при істміко-цервікальній недостатності для попередження передчасного народження плода
 • складання індивідуального попереднього плану способу розродження
На кожній сторінці розділу ведення вагітності - Вас очікує нова зворушлива історія народження дитинки

Зупиніться, подивіться відео, відчуйте момент щастя разом з Інномед

Пологовий будинок Інномед

Відеознайомство з медичним центром

Екскурсія по родовому відділенню

Завітайте до нас не виходячи з дому

Як нас знайти

Завітайте до нас за адресою Стрілецька 7

Від планування до пологів

Медичний центр «Інномед – Пологовий будинок» супроводжує появу на світ малюка від планування вагітності до післяпологової підтримки
Медичний центр «Інномед – Пологовий будинок» можна по праву назвати унікальним та новаторським у нашій країні. Адже він об’єднaв нaйкрaщі світові практики, мaє ідеaльно оргaнізовaну логістику, зaмкнений цикл нaдaння послуг, нaдсучaсне облaднaння тa крaщу комaнду високопрофесійних досвідчених лікaрів , кожен із яких живе тa горить своєю спрaвою.
Детальніше

Затишно як вдома

Вперше ми втілили мрію для сімей вінничан і створили перший приватний, сучасний, комфортний пологовий будинок, який надає допомогу на етапі планування, підготовки до вагітності, ведення вагітності і пологи, а потім – допомога дітям після народження.
У зaклaді розміщено три пологові зaли з усім необхідним для пологів: функціонaльне ліжко, крісло для вaгітної, вaннa, місце для пaртнерських пологів, тумбa з усімa потрібними лікaми, які повинні бути під рукaми, стіл для огляду мaлюкa та надання невідкладної допомоги за потреби, декількa кнопок SOS в рaзі, якщо породіллі потрібнa допомогa, душовa кімнaтa тa бaгaто іншого.
Детальніше

Завжди поруч

Ми дотримуємося повної конфіденційності та розробили надійну систему захисту особистої інформації пацієнтів. Ми працюємо, використовуючи позитивний досвід роботи зі страховими компаніями.
Вагітність це не діагноз і не марафон за фахівцями, які працюють у різних частинах міста. У нас усі професіонали, сучасні технології, лабораторне обладнання та діагностичні комплекси найкращих світових виробників в одному місці – у медичному центрі «Інномед – Пологовий будинок». Ми з Вами 24/7.
Контакти та графік роботи
0
лікар
проведено пологів
0
народжено дівчаток
0
народжено хлопчиків

Чому варто звернутись у медичний центр «‎Інномед – Пологовий будинок»

Повний цикл надання медичних послуг

Медичний центр «Інномед – Пологовий будинок» супроводжує появу на світ малюка від планування вагітності до післяпологової підтримки

Ультразвукові дослідження експертного рівня

Ультразвукове дослідження, проведене спеціалістом, що має міжнародний сертифікат дозволяє працювати з програмами підрахунку пренатальних ризиків.

Лікування за показами

Якщо  втручання, обстеження чи препарат не показаний — він протипоказаний.

Чуйність

Кожна вагітна жінка в медичному центрі «Інномед – Пологовий будинок»  потрапляє в атмосферу психологічного затишку і взаєморозуміння. Досвід наших фахівців дозволяє впоратися з самими складними ситуаціями, які іноді виникають в період виношування дитини.

Санітарія

Санітарно-гігієнічні норми світового рівня. Медичний центр обладнаний сучасними витяжками, системами ізоляції, індивідуальними санвузлами, санітайзерами та одноразовими рушниками.

Безболісність

Мінімізуємо біль та використання болючих маніпуляцій.

Призначення і обстеження лише за показами

Якщо  втручання, обстеження чи препарат не показаний — він протипоказаний

Сімейні пологи в Інномед – Пологовий будинок

Ми створюємо «домашній» затишок. Найкращі фахівці завжди з Вами. Пологи – це диво і в радість

Комфортне, безпечне ведення вагітності

Під час вагітності дуже важливий постійний зв’язок зі своїм лікарем акушером-гінекологом, з яким можна обговорити будь-яке питання, яке Вас хвилює

Знання, досвід, турбота з любов’ю

Наш медичний центр доброзичливий до батьків та дітей. Ми уважні до Ваших емоцій

Наші спеціалісти

Велика кількість вузькопрофільних спеціалістів дозволяє вирішити широкий спектр задач.
 • Юлія Кривов‘яз

  Лікар-ендокринолог

  Стаж роботи: 18 років

 • Олена Ночвіна

  Завідувачка жіночою консультацією, лікар акушер-гінеколог, репродуктолог, доктор медичних наук

  Стаж роботи: 19 років

 • Іван Альчук

  Лікар акушер-гінеколог

  Стаж роботи: 22 роки

 • Ірина Арцибасова

  Завідувачка анестезіології та інтенсивної терапії новонароджених, лікар неонатолог

  Стаж роботи: 25 років

 • Ганна Гаваньо

  Лікар акушер-гінеколог

  Стаж роботи: 12 років

 • Дмитро Боцюра

  Лікар акушер-гінеколог

  Стаж роботи: 29 років

 • Карина Корнеченкова

  Завідувачка пологовим відділенням, лікар акушер-гінеколог

  Стаж роботи: 18 років

 • Жанна Ястремська

  Завідувачка післяпологовим відділенням, лікар неонатолог, лікар акушер-гінеколог

  Стаж роботи: 28 років

 • Сергій Чечуга

  Медичний директор, професор, лікар акушер-гінеколог

  Стаж роботи: 26 років

 • Андрій Скиба

  Лікар анестезіолог

  Стаж роботи: 36 років

 • Інна Корчун

  Завідувачка прегатальної ультразвукової діагностики, Лікар УЗД

  Стаж роботи: 21 рік

 • Анна Мазуркова

  Лікар акушер-гінеколог, лікар ультразвукової діагностики

  Стаж роботи: 8 років

Відгуки

 • Від щирого серця хочеться висловити величезну подяку за професіоналізм, сердечну теплоту, за Вашу шляхетну працю, за тактовність і турботу, за Вашу щирість, також за уважне ставлення та любов до своєї роботи! Спасибі велике прекрасній дівчинці, яка провела з нами цілий день і ніч і допомагала нам годувати нашого хлопчика і доглядати за ним! Вона нас багато чому навчила, перш за все вона подарувала нам своє кохання, турботу і теплоту! Вона працювала на зміні 17 жовтня.
  Також особлива подяка неонатологові Жанні Петрівні за високий професіоналізм, чуйність, доброту та любов!

  Людмила Гудима
 • Дуже раді, що довірили свою вагітність Інномеду! Так, як це перший наш малюк, до вибору пологового будинку та ведення вагітності ставилися дуже відповідально. Інномед – для нас це про спокій.
  Ведення вагітності пройшло чудово – легко, комфортно, без постійних черг та незадоволених осіб!
  Пологи були швидкими))) Післяпологова палата дуже затишна та зручна, як у готелі)
  Окреме спасибі лікарям та персоналу!
  Ми дуже задоволені, зараз вже уклали договір на ведення малюка до 1 року.
  За другим обов’язково до вас повернемось.

  Ольга Воконоголь
 • Хочу подякувати всій команді Інномеда, за нашу дочку!! За можливість народжувати в таких умовах! За ваш професіоналізм, за відчуття спокою, впевненності та комфорту. За такі легкі роди! За домашню атмосферу, за смачну їжу, як у ресторані. Ви створили таку атмосферу, що ми відчували себе не в лікарні, а в п’ятизірковому готелі! Завдяки вам, згадую про роди з посмішкою та позитивом! Якщо народжувати, то тільки тут! Однозначно всім рекомендую!!! Окремо дякую найкращому лікарю Чечузі Сергію Броніславовичу за дочку ви найкращий)

  Альона Буряк
 • Безмежно вдячна всім працівникам “Інномед” пологового будинку та педіатрії. Це для мене найкращий медичний заклад у Вінниці!
  Мені пощастило стояти на обліку вагітності у лікаря Чечуги Сергія Броніславовича. Він професіонал своєї справи! Моя вагітність була дуже легкою, без стресу та без зайвих аналізів і переживань. А пологи пройшли дуже класно! Допомагали мені лікар Корнеченкова Карина Віталіївна та акушерка Кавецька Олена. Дуже все сподобалось! Палати дуже комфотртні! Дякую що ви є!

  Катерина Костючик
 • Хочу подякувати клініці Інномед за спокійну вагітність і прекрасні пологи! Гаваньо Анна – one love. Підтримка 24/7, завжди з посмішкою і на позитиві, ніяких зайвих призначень, завжди почує і все пояснить. Всю вагітність і пологи була з нами. Про такі пологи можна лише мріяти. Це другі пологи, тому є з чим порівняти. Епідуральна анестезія дуже допомогла, анестезіолог все зробив максимально чітко – ніякої побочки, чи дискомфорту, чи болю в спині не було. Післяпологовий догляд – все супер. Постійно моніторили самопочуття, допомагали 24/7. Післяпологові кімнати дійсно дуже продумані, все дуже зручно і комфортно.

  Вікторія Любченко

Залишились запитання?

Період вагітності та післяпологовий період вимагють лікарської уваги та турботи. Будьте уважні до свого здоров’я та здоров’я малюка, обговорюйте з нами всі Ваші занепокоєння та сміливо звертайтесь до наших спеціалістів за телефоном:

ІННОМЕД – ПОЛОГОВИЙ БУДИНОК

Ведення вагітності та пологи

Поліклінічне відділення

Понеділок - пʼятниця:09:00 - 19:00
Субота:09:00 - 17:00
Неділя:вихідний

Стаціонарне відділення

Цілодобово:24/7