​​Психологічна підтримка

Гаряча лінія по питанням репродуктології

Якщо у Вас є запитання до лікаря, маєте запитання щодо вибору спеціаліста або запису на прийом – сміливо телефонуйте і наші досвідчені адміністратори допоможуть Вам.

Години роботи

Завітайте до нас за адресою м. Вінниця, вул. Магістратська, 158.

Понеділок - п'ятниця:09:00 - 19:00
Субота:09:00 - 17:00

Ваші мрії - наші дії

​​Психологічна підтримка в «Інномед – Материнство та дитинство»

Безпліддя – це діагноз, який зараз можливо вилікувати. Майбутнє має бути сьогоденням!

Мрії збуваються!

Необхідно прийняти цей діагноз, переглянути свої погляди та знайти вихід із «тупикової» ситуації. У сімейній історії може бути приховано багато різних причин та історій, чому саме зараз саме в цю пару «не приходить» дитина. 

Багатьом навіть нема з ким поговорити про свої переживання, а нерідко ці переживання навіть не усвідомлюються. Поговорити, обговорити і відпустити ситуацію, що склалася, дуже важливо.

Часто пари з цією проблемою, випробувавши всі можливі доступні види обстеження, деякі способи лікування як традиційної, так і нетрадиційної медицини, стикаються з ситуацією, коли їм здається, що все зникло і мрія ніколи не здійсниться. 

У зв’язку з недостатньою кількістю інформації про можливу психологічну допомогу, за нею звертаються найчастіше ті, хто сам отримав позитивний досвід психологічної консультації або спостерігав результат роботи з психологом у своїх знайомих.

Одинакових людей немає, всі ми різні, з різними типами нервової системи, різними характерами, різними рівнями чутливості, з різними здібностями сприймати життєвий досвід, з різними очікуваннями як від себе, партнера, так і від світу в цілому. І що для однієї людини є ситуативною складністю, для іншої – крахом, провалом, втратою, травмою. Кожен випадок безпліддя – індивідуальний.

Бувають випадки, коли переживання настільки сильні, що людина не може з ними впоратися і страждає дуже сильно. Незважаючи на те, що психологічні фактори суб’єктивні, але вони викликають об’єктивні зміни в організмі. Наприклад, опосередковано впливають на ендокринну (гормональну) систему. Несвідомі установки можуть стримувати процес настання або виношування вагітності.

Пара заглядає всередину себе, розуміє і наново проживає і опрацьовує невирішені проблеми з минулого або сьогодення. Безпліддя може спричинити глибоку депресію, яка не дає можливості для позитивного ставлення до процесу лікування та формує психологічну установку на невдачу.

Розрізняють психологічну безплідність, коли фахівці не виявляють жодних органічних змін. У цій ситуації однозначно потрібна допомога психолога. Однак у більшості випадків у пари виявляються органічні причини, які викликали безпліддя і в цих ситуаціях також дуже важлива допомога психолога.

Жінці часом дуже важко зважитися на один із методів допоміжних репродуктивних технологій: внутрішні сумніви, страхи, переконання, думки оточуючих виводять її з психологічної рівноваги. Саме психолог допоможе вирватися з цієї ситуації переживань і страхів.

Психологічна допомога необхідна і під час проведення штучного запліднення: підтримка під час невдалої спроби, при прийнятті рішення про редукцію, до і під час трансферу ембріона, коли сумніви і невпевненість можуть посилитися і бути дуже сильними.

Психолог допомагає по-новому поглянути на ситуацію, свої почуття, поведінку чи проблеми.
Ефективне психологічне консультування – це спільна робота психолога та пацієнта.
Коли настане вагітність, вам може знадобитися допомога психолога. Адже така довгоочікувана вагітність може супроводжуватися страхами невиношування та її переривання.

Часто жінки в період вагітності відчувають свою особливу ранимість і потребують глибокої підтримки, яку не завжди отримують у сім’ї. Робота з психологом також дозволить їм відчути себе більш захищеними, почутими.

У медичному центрі «Інномед – Материнство та дитинство» існують партнерські програми — школи «психологічної підготовки до вагітності, пологів та виховання дітей» для майбутніх мам та тат.

А що далі?
Ми створили не просто медичні послуги, а сучасний медичний центр «повного циклу». Це означає, що ми з вами від моменту планування вагітності до пологів та педіатричного нагляду. Відвідайте сторінку приватного пологового будинкку «Інномед – Пологовий будинок» та медичного центру «Інномед – Педіатрія»

Інномед – Пологовий будинок

«Інномед – Пологовий будинок» можна по праву назвати унікальним та новаторським у нашій країні. Адже він об’єднaв нaйкрaщі світові практики, зaмкнений цикл нaдaння послуг, нaдсучaсне облaднaння тa комaнду досвідчених лікaрів, кожен із яких живе тa горить своєю спрaвою.

Дізнатись більше

Інномед – Педіатрія

Вперше у м. Вінниця створений приватний медичний заклад «Інномед – Педіатрія», де цілодобово працює приймальне і стаціонарне відділення, постійно присутні досвідчені лікарі, тому ви можете розраховувати на невідкладну допомогу спеціаліста в будь-який час доби.

Дізнатись більше
0
лікарів
екстракорпоральних запліднень
0
дітей народилось

Чому варто звернутись у медичний центр «‎Інномед – Материнство та дитинство»

Повний цикл надання медичних послуг

Медичний центр «Інномед – Материнство та дитинство» разом з «Інномед – Пологовий будинок» супроводжує появу на світ малюка від лікування безпліддя, планування вагітності до післяпологової підтримки. Індивідуальний комплексний акушерсько-гінекологічний прийом (огляд, консультація, бесіда з гінекологом згідно з вітчизняними протоколами та зарубіжними рекомендаціями).

Ультразвукові дослідження експертного рівня

Ультразвукова діагностика стану плода під час вагітності на апаратах УЗ діагностики експертного класу в режимах 3D та 4D. Діагностика стану внутрішніх органів жінки під час вагітності при екстрагенітальній патології.

Чуйність

Комфортна психологічна підтримка під час лікування безпліддя та вагітності. Кожна жінка в медичному центрі «Інномед – Материнство та дитинство» потрапляє в атмосферу психологічного затишку і взаєморозуміння. Досвід наших фахівців дозволяє впоратися з самими складними ситуаціями, які іноді виникають в лікування безпліддя або підготовки до вагінтності

Мрії збуваються!

Для нас немає безвихідних ситуацій. Найкращі фахівці завжди з Вами 24/7

Призначення і обстеження лише за показами

Якщо  втручання, обстеження чи препарат не показаний — він протипоказаний

Знання, досвід, турбота з любов’ю

Наш медичний центр доброзичливий до майбутніх батьків. Ми уважні до Ваших емоцій

Наші спеціалісти

Велика кількість вузькопрофільних спеціалістів дозволяє вирішити широкий спектр задач.
 • Вікторія Омельянчук

  Завідувачка відділення ДРТ, лікар акушер-гінеколог, репродуктолог, лікар УЗД

  Стаж роботи: 15 років

 • Альона Ямкова-Бондарчук

  Лікар акушер-гінеколог, лікар УЗД

  Стаж роботи: 25 роки

 • Інна Данькевич

  Лікар акушер-гінеколог, лікар УЗД

  Стаж роботи: 5 років

 • Юлія Гарнець

  Лікар акушер-гінеколог, репродуктолог, генетик, лікар ультразвукової діагностики

  Стаж роботи: 11 років

 • Сергій Чечуга

  Медичний директор, професор, лікар акушер-гінеколог

  Стаж роботи: 26 років

 • Анфіса Кучеренко

  Ембріолог

  Стаж роботи: 14 років

Відгуки

 • Дуже задоволена роботою центру. Все чітко і злагоджено. Моя вагітність пройшла на найвищому рівні та спокійно без нервів. Ні разу не пожалкували що звернулись в Інномед. Зараз ми батьки двох прекрасних синочків-близнюків. Окрему подяку хочу висловити Чечузі Сергію Броніславовичу за професіоналізм!!!

  Наталі Федюк
 • Хочу висловити подяку клініці Інномед Материнство і Дитинство. А особливо професору Чичузі Сергію Броніславовичу. ВИ ЛЮДИНА!!! ВИ ПРОФЕСІОНАЛ! Завдяки вашій лікарській компетентності, я вдруге щаслива мама!!! Ви допомогли, підтримали, налаштовували, стимулювали на позитив. Я вам за українською традицією, вклоняюсь низенько до землі!!! Здоров‘я вам, поваги від людей, даруйте жінкам надію !!!

  Ірина Любарець
 • Була вже 2 рази у даній клініці. Задоволена на всі 100%. Робила скринінг та УЗД вагітності. Відношення просто на найвищому рівні. Сюди хочеться повертатися. Особливо хочу відмітити роботу лікаря УЗД Корчун І. В. Так уважно і сумлінно виконує свою роботу.

  Жанна Кривов'яз
 • Щиро ДЯКУЄМО КЛІНІЦІ ІННОМЕД за великий професіоналізм, привітність і завжди гарний настрій персоналу! Дуже задоволені, що потрапили в цю клініку і нам допомогли. Велика подяка лікарю Чечуга Сергію Броніславовичу, дуже хороший лікар, і людина, який втілив нашу мрію в реальність. Щасливі, що у нас тепер є донечка. Бажаємо процвітання і, діточок, як на небі зірочок!))) Привіт зі Львова.

  Олена
 • Доброго дня. Хочу залишити своє враження. Я стояла на обліку на Магістральській. Персонал приємний, так траплялось інколи з затримкою по запису, але це не важливо, знаючи які там професіонали працюють, велику привелику вдячність хочу висловити Чечузі Сергію Брониславовичу, він допоміг мені втретє стати щасливою мамою. Цей лікар від Бога, він не боїться братись за складні ситуації, які трапляються з людьми. А також дуже гарний спеціаліст і хороша приємна людина Гарнець Юлія Сергіївна. Дякую Вам лікарям, бережіть себе. І будьте здоровенькі.

  Ляля Мураткіна

Залишились запитання?

Ви вже робите перший крок, якщо читаєте цю сторінку, вам необхідно довіритись професіоналам, запастися терпінням і бути впевненими, що ваша мрія стати батьками вже здійснюється. Зателефонуйте нам і ми допоможемо втілити мрію батьківства. Мрії збуваються!

ІННОМЕД – МАТЕРИНСТВО ТА ДИТИНСТВО

Лікування безпліддя та підготовка до вагітності

Графік роботи

Понеділок - пʼятниця:09:00 - 19:00
Субота:09:00 - 17:00
Неділя:вихідний