Лікування безпліддя

Гаряча лінія по питанням репродуктології

Якщо у Вас є запитання до лікаря, маєте запитання щодо вибору спеціаліста або запису на прийом – сміливо телефонуйте і наші досвідчені адміністратори допоможуть Вам.

Години роботи

Завітайте до нас за адресою м. Вінниця, вул. Магістратська, 158.

Понеділок - п'ятниця:09:00 - 19:00
Субота:09:00 - 17:00

Ваші мрії - наші дії

Лікування безпліддя в «Інномед – Материнство та дитинство»

За світовою статистикою, кожна п’ята родина не може мати дітей. Україна, на жаль, – не виняток. Проблема безпліддя, спричинена багатьма факторами, щороку стає актуальнішою і запобігання цієї трагедії багатьох українських родин сьогодні покладене на фахівців з репродуктивної медицини.

Звичайно, в першу чергу лікарі клініки намагатимуться допомогти пацієнтам відновити свою репродуктивну функцію і завагітніти природнім шляхом. Але навіть якщо це, на жаль, неможливо, то саме у нас працюють досвідчені акушери-гінекологи, репродуктологи, урологи, ембріологи, психологи та інші фахівці, що не визнають безнадійних випадків.

Практично для кожної пари у них знайдеться рішення, яке зробить їх батьками.

Послуги з напрямку лікування безпліддя медичного центру «Інномед – Материнство та дитинство»

Оберіть послугу яка Вас цікавить:

Репродуктологія – це наука, що займається дослідженням і усуненням причин, що викликають безпліддя. Лікування може бути медикаментозним і хірургічним. Крім цього, в компетенції спеціалістів з області репродуктології знаходяться і профілактичні заходи, що проводяться з метою попередження безпліддя як такого.

Репродуктологія досліджує причини, за якими пара не може завести дитину, при цьому обстежуються обидва партнера. Безпліддя може бути чоловічим, жіночим та комбінованим. Фахівці клініки Інномед в області репродуктології проводять ретельне вивчення можливих причин, що перешкоджають вагітності, потім обговорюють варіанти лікування цих причин зі своїми пацієнтами. Кожна пара має свої індивідуальні ускладнення, що призвели до відсутності вагітності, і отримує індивідуальні рекомендації і лікування, які призначає репродуктолог.

По-перше, це не зовсім діагноз і вже тим більше не вирок. Безпліддя – це ситуація зі здоров’ям, яка веде до неможливості для жінки завагітніти протягом тривалого часу. Безпліддя можна назвати симптомом або наслідком причин, що утруднюють зачаття, виношування плоду і народження здорового малюка.

Якщо при регулярному статевому житті протягом року і більше подружжя, що знаходяться в дітородному віці, не можуть зачати дитину, при тому що не використовує ніяких контрацептивів, то це може бути показником порушення в одного з них чи обох в системі репродуктивних органів.

При такій ситуації молодій парі слід звернутися до репродуктолога. Саме він допоможе визначити причини безпліддя як чоловічі, так і жіночі, прийняти заходи по їх усуненню і, в більшості випадків, домогтися того, що настане довгоочікувана вагітність!

Хочете дізнатись більше? Подивіться тематичне відео

Ефективне лікування непліддя в «Інномед – Материнство та дитинство»‎

Зателефонуйте нам та запишіться на консультацію

А що далі?
Ми створили не просто медичні послуги, а сучасний медичний центр «повного циклу». Це означає, що ми з вами від моменту планування вагітності до пологів та педіатричного нагляду. Відвідайте сторінку приватного пологового будинкку «Інномед – Пологовий будинок» та медичного центру «Інномед – Педіатрія»

Інномед – Пологовий будинок

«Інномед – Пологовий будинок» можна по праву назвати унікальним та новаторським у нашій країні. Адже він об’єднaв нaйкрaщі світові практики, зaмкнений цикл нaдaння послуг, нaдсучaсне облaднaння тa комaнду досвідчених лікaрів, кожен із яких живе тa горить своєю спрaвою.

Дізнатись більше

Інномед – Педіатрія

Вперше у м. Вінниця створений приватний медичний заклад «Інномед – Педіатрія», де цілодобово працює приймальне і стаціонарне відділення, постійно присутні досвідчені лікарі, тому ви можете розраховувати на невідкладну допомогу спеціаліста в будь-який час доби.

Дізнатись більше
0
лікарів
екстракорпоральних запліднень
0
дітей народилось

Чому варто звернутись у медичний центр «‎Інномед – Материнство та дитинство»

Повний цикл надання медичних послуг

Медичний центр «Інномед – Материнство та дитинство» разом з «Інномед – Пологовий будинок» супроводжує появу на світ малюка від лікування безпліддя, планування вагітності до післяпологової підтримки. Індивідуальний комплексний акушерсько-гінекологічний прийом (огляд, консультація, бесіда з гінекологом згідно з вітчизняними протоколами та зарубіжними рекомендаціями).

Ультразвукові дослідження експертного рівня

Ультразвукова діагностика стану плода під час вагітності на апаратах УЗ діагностики експертного класу в режимах 3D та 4D. Діагностика стану внутрішніх органів жінки під час вагітності при екстрагенітальній патології.

Чуйність

Комфортна психологічна підтримка під час лікування безпліддя та вагітності. Кожна жінка в медичному центрі «Інномед – Материнство та дитинство» потрапляє в атмосферу психологічного затишку і взаєморозуміння. Досвід наших фахівців дозволяє впоратися з самими складними ситуаціями, які іноді виникають в лікування безпліддя або підготовки до вагінтності

Мрії збуваються!

Для нас немає безвихідних ситуацій. Найкращі фахівці завжди з Вами 24/7

Призначення і обстеження лише за показами

Якщо  втручання, обстеження чи препарат не показаний — він протипоказаний

Знання, досвід, турбота з любов’ю

Наш медичний центр доброзичливий до майбутніх батьків. Ми уважні до Ваших емоцій

Наші спеціалісти

Велика кількість вузькопрофільних спеціалістів дозволяє вирішити широкий спектр задач.
 • Вікторія Омельянчук

  Завідувачка відділення ДРТ, лікар акушер-гінеколог, репродуктолог, лікар УЗД

  Стаж роботи: 15 років

 • Данькевич Інна

  Лікар акушер-гінеколог, лікар УЗД

  Стаж роботи: 5 років

 • Сергій Чечуга

  Медичний директор, професор, лікар акушер-гінеколог

  Стаж роботи: 26 років

 • Юлія Гарнець

  Лікар акушер-гінеколог, репродуктолог, генетик, лікар ультразвукової діагностики

  Стаж роботи: 11 років

 • Альона Ямкова-Бондарчук

  Лікар акушер-гінеколог, лікар УЗД

  Стаж роботи: 25 роки

 • Анфіса Кучеренко

  Ембріолог

  Стаж роботи: 14 років

Відгуки

 • Дуже задоволена роботою центру. Все чітко і злагоджено. Моя вагітність пройшла на найвищому рівні та спокійно без нервів. Ні разу не пожалкували що звернулись в Інномед. Зараз ми батьки двох прекрасних синочків-близнюків. Окрему подяку хочу висловити Чечузі Сергію Броніславовичу за професіоналізм!!!

  Наталі Федюк
 • Хочу висловити подяку клініці Інномед Материнство і Дитинство. А особливо професору Чичузі Сергію Броніславовичу. ВИ ЛЮДИНА!!! ВИ ПРОФЕСІОНАЛ! Завдяки вашій лікарській компетентності, я вдруге щаслива мама!!! Ви допомогли, підтримали, налаштовували, стимулювали на позитив. Я вам за українською традицією, вклоняюсь низенько до землі!!! Здоров‘я вам, поваги від людей, даруйте жінкам надію !!!

  Ірина Любарець
 • Була вже 2 рази у даній клініці. Задоволена на всі 100%. Робила скринінг та УЗД вагітності. Відношення просто на найвищому рівні. Сюди хочеться повертатися. Особливо хочу відмітити роботу лікаря УЗД Корчун І. В. Так уважно і сумлінно виконує свою роботу.

  Жанна Кривов'яз
 • Щиро ДЯКУЄМО КЛІНІЦІ ІННОМЕД за великий професіоналізм, привітність і завжди гарний настрій персоналу! Дуже задоволені, що потрапили в цю клініку і нам допомогли. Велика подяка лікарю Чечуга Сергію Броніславовичу, дуже хороший лікар, і людина, який втілив нашу мрію в реальність. Щасливі, що у нас тепер є донечка. Бажаємо процвітання і, діточок, як на небі зірочок!))) Привіт зі Львова.

  Олена
 • Доброго дня. Хочу залишити своє враження. Я стояла на обліку на Магістральській. Персонал приємний, так траплялось інколи з затримкою по запису, але це не важливо, знаючи які там професіонали працюють, велику привелику вдячність хочу висловити Чечузі Сергію Брониславовичу, він допоміг мені втретє стати щасливою мамою. Цей лікар від Бога, він не боїться братись за складні ситуації, які трапляються з людьми. А також дуже гарний спеціаліст і хороша приємна людина Гарнець Юлія Сергіївна. Дякую Вам лікарям, бережіть себе. І будьте здоровенькі.

  Ляля Мураткіна

Залишились запитання?

Ви вже робите перший крок, якщо читаєте цю сторінку, вам необхідно довіритись професіоналам, запастися терпінням і бути впевненими, що ваша мрія стати батьками вже здійснюється. Зателефонуйте нам і ми допоможемо втілити мрію батьківства. Мрії збуваються!

ІННОМЕД – МАТЕРИНСТВО ТА ДИТИНСТВО

Лікування безпліддя та підготовка до вагітності

Графік роботи

Понеділок - пʼятниця:09:00 - 19:00
Субота:09:00 - 17:00
Неділя:вихідний