Давайте знайомитись!

Олександр Катілов

Медичний директор, к.мед.н, лікар-педіатр
  • В 1996 р. з відзнакою закінчив педіатричний факультет Вінницького національного медичного університету ім. М. І. Пирогова, під час навчання працював на посаді медичної сестри відділення для недоношених дітей у Вінницької дитячої обласної клінічної лікарні.
  • Після закінчення інтернатури з 1997 по 1999 роки працював педіатром і неонатологом у Вороновицькій районній лікарні.
  • В 1999-2001 роках навчався в клінічні ординатурі з педіатрії в ВНМУ ім. М. І. Пирогова і працював лікарем-педіатром приймального відділення в дитячої обласної клінічної лікарні.
  • З 2001 по 2014 роки працював в Вінницької дитячої обласної клінічної лікарні в торакальному хірургічному відділені, а в подальшому пульмонологічно-алергологічному відділенні.
  • В 2006 році отримав звання кандидата медичних наук і з 2006 року по теперішній час працюю у Вінницькому національному медичному університеті ім. М. І. Пирогова на посаді доцента кафедри пропедевтики дитячих захворювань.
  • З 2019 по 2021 працював за сумісництвом в медичному центрі Evidence.
  • З 2021 року медичний директор ТОВ «Інномед – Педіатрія».

Вища лікарська категорія з педіатрії, додаткові спеціальності – дитяча пульмонологія і загальна практика та сімейна медицина. Пройшов стажування з педіатрії і дитячої пульмонології в Hospital Templ, Техас в 2009 р. (США), навчався на семінарі Salzburg American Austrian Foundation в 2012 р. (Австрія).

Регулярно проводжу тренінги і семінари для лікарів з педіатрії і дитячої пульмонології та виступаю з доповідями на вітчизняних і міжнародних конференціях і конгресах. Приймаю участі в міжнародних клінічних дослідженнях з педіатрії, дитячої пульмонології і алергології.

Загальний лікарський стаж 26 років, стаж науково-педагогічної роботи 15 років. Автор і співавтор 172 науково-практичних статей у вітчизняних та міжнародних медичних журналах.

Видав в співавторстві три навчальних посібника для лікарів і студентів вищих навчальних медичних закладів:

  1. Клінічна пульмонологія дитячого віку (2014, 2019 рр.),
  2. Клінічне обстеження дитини українською та англійською мовами (2016, 2018 рр.),
  3. Педіатрія, 3-х томне видання (2022 р.).

Є членом наступних професійних об’єднань: European Respiratory Society, European Academy of Allergy and Clinical Immunology, ГО «Подільська спілка педіатрів», ГО «Українська Академія Педіатричних спеціальностей», ГО «Асоціація алергологів України».

Уподобання: подорожі разом із сім’єю та друзями, рибалка.

 

З повагою,

Олександр Катілов