Діагностики внутрішньоутробного стану плода

Гаряча лінія супроводу вагітності

Якщо у Вас є запитання до лікаря, маєте запитання щодо вибору спеціаліста або запису на прийом – сміливо телефонуйте і наші досвідчені адміністратори допоможуть Вам.

Години роботи

Завітайте до нас за адресою м. Вінниця, вул. Стрілецька 7. Пологовий будинок працює цілодобово 24/7. Планові візити тільки за попереднім записом. Жіноча консультація працює за графіком:

Понеділок - п'ятниця:09:00 - 19:00
Субота:09:00 - 17:00

Мрії збуваються. Сімейні пологи з командою професіоналів

Діагностики внутрішньоутробного стану плода в «Інномед – Пологовий будинок»‎

Вітаємо Вас – Ви очікуєте малюка чи малюків!

 • Під час вагітності дуже важливий постійний зв’язок зі своїм лікарем акушером-гінекологом, з яким можна обговорити будь-яке питання, яке Вас хвилює.
 • У медичному центрі «Інномед – Пологовий будинок» Ваш персональний лікар завжди на зв’язку і готовий Вам допомогти.
 • Кожна вагітна жінка в медичному центрі «Інномед – Пологовий будинок»  потрапляє в атмосферу психологічного затишку і взаєморозуміння. Досвід наших фахівців дозволяє впоратися з самими складними ситуаціями, які іноді виникають в період виношування дитини.
 • Будь-які призначення під час вагітності – лише за показаннями!

В медичному центрі “Інномед – Пологовий будинок” є можливість постійного спостереження і діагностики внутрішньоутробного стану плода на відстані, коли жінка знаходиться вдома і проводиться дослідження.

Особливу увагу заслуговує можливість постійного спостереження і діагностики внутрішньоутробного стану плода за показами. Дуже важливо під час вагітності перевіряти, внутрішньоутробний розвиток малюка. Для цього існує один з методів дослідження кардіотокографія (КТГ). Це безболісний і безпечний метод для малюка і мами. Вперше в Інномед пологовий будинок є можливість в домашніх умовах проводити постійне цілодобове спостереження за плодом (КТГ) – 24/7. Це особливо важливо в умовах воєнного стану, коли жінка не завжди має змогу прийти чи бути в медичному центрі.

Як це відбувається?

Ви в дома, а цей сучасний компактний безпечний прилад у Вас вдома, Вам показали і навчили, як користуватись (це дуже просто), а сам прилад відправляє результати лікарю. В домашніх умовах, завжди зручно проводити це спостереження, без стресу, в звичайній обстановці, тому результати точніше.

Забутьте про дорогу і стрес до медичного закладу, тепер без вихідних і в любий час доби лікарі медичного центру “Інномед – Пологовий будинок” постійно можуть мати інформацію від малюка.

Кому це найважливіше: при затримці внутрішньоутробного розвитку плода, сумнівному стані плода з порушенням кровотоку в судинах, прееклампсії (артеріальний тиск і білок в сечі), фізіологічна вагітність в терміні 40 тижнів та більше. Це особливо важливо для жінок з віддалених районів, сіл, в яких немає можливості терміново записати КТГ за місцем проживання.

Турбота під час вагітності:

 • Експертний пренатальний скринінг плода (І триместр вагітності) (ліцензія Фонду медицини плоду, Великобританія);
 • Експертний пренатальний скринінг плода (ІІ триместр вагітності), у разі потреби (ліцензована програма Ssdwlab, Іспанія). Тільки у медичному центрі «Інномед – Пологовий будинок»
 • Експертний висновок генетика та експертна консультація генетика за результатами скринінгів;
 • Експертне УЗ – дослідження плода
 • Розрахунки ризиків хромосомної патології за програмою ASTRAYA
 • Експертна КТГ (кардіотографія (КТГ) з автоаналізом ( STV – тестом)
 • Тест рухів плода
 • Консультація та огляд у акушер-гінеколога
 • У складних акушерських випадках обов’язкове консультування вагітних жінок доктором медичних наук, професором кафедри акушерства та гінекології №2 Вінницького національного медичного університету ім. Н.І. Пирогова Чечугою Сергієм Броніславовичем.
 • Складання індивідуального плану супроводу вагітності та за показаннями плану лікування, а також попереднього плану способу розродження, що економить Вам сили, гроші та час;

Тест рухів плоду (ТДП)

Це найпростіший та інформативніший тест, який не потребує жодних матеріальних витрат. Цей тест оцінює рухову активність плода. Тест руху плода “рахуй до десяти” реєструє самостійно вагітна жінка, починаючи з 28 тижня та до пологів на спеціальній карті.

Під час чергового відвідування вагітна пред’являє карту тесту рухів плода лікаря.

Рухи плода та методи підрахунків:

 1. Тест “рахуй до 10”- підрахунок кількості рухів плоду з 9:00 до 21:00

Рухи плоду розпочинайте рахувати о 9:00. Коли відчуєте 10-ий рух-відмітьте в таблиці годину.

Зниження числа рухів плоду до 10 і менше за 12 год, розглядається як сигнал тривоги ( плід страждає на гіпоксію) -необхідно звернутись до лікаря!

 1. Окрім тесту “Рахуй до 10”, можна використовувати підрахунок кількості рухів протягом 1 години 3 рази на день (7:00-8:00, 12:00-13:00, 18:00-19:00).

Зниження кількості рухів плода до 3 і менше за 1 годину ( в кожному інтервалі, який вимірується) розглядається як сигнал тривоги ( плід страждає на гіпоксію)  і потребує звернення до лікаря!

 1. Підрахунок 6 рухів за 2 години

Необхідно рахувати рухи плода, доки не дійде до шести рухів.

Оптимальний варіант, коли вагітна  виконує підрахунок рано ввечері в положенні лежачи чи напівлежачи  (з 19:00 до 21:00). Для зручного підрахунку завантажте бланк ведення підрахунків.

Якщо впродовж двох годин рахунок не дійшов до шести рухів, це тривожний сигнал (плід страждає на гіпоксію), вагітній слід звернутися до лікаря!

Кардіотокографія (КТГ)

В даний час невід’ємною частиною комплексної оцінки стану плода під час вагітності та під час пологів є кардіотокографія (КТГ).
КТГ є методом функціональної оцінки стану плода на підставі реєстрації частоти його серцебиття та їх змін залежно від скорочень матки, дії зовнішніх подразників або активності самого плода.

Діагностика стану гемодинаміки в системі мати-плацента-плід за допомогою доплерографії при вагітності та під час пологів:

Доплерографія є високоінформативним і безпечним методом діагностики, який можна використовувати для комплексного динамічного спостереження за станом кровообігу в системі мати – плацента – плід після 18 тижнів вагітності.

Експертне УЗД

 • УЗ дослідження, проведене на апаратах експертного класу.
 • УЗ дослідження, проведене спеціалістом, що має міжнародний сертифікат, що дозволяє працювати з програмами підрахунку пренатальних ризиків.
 • При проведенні традиційного ультразвукового дослідження лікар отримує «плоске зображення» (зображення в одній площині), на якому досить складно розглянути порушення розвитку дитини. Тривимірне УЗД дозволяє бачити зображення плода в тривимірному, об’ємному зображенні, яке дозволяє отримати максимально точну інформацію. 4d УЗД – чотиривимірне зображення в режимі реального часу. Поєднання цих методів дозволяє лікарю під час дослідження спостерігати за рухами малюка, його мімікою та емоціями. Отримання додаткової інформації за допомогою 3d УЗД є унікальною можливістю запобігти розвитку зовнішніх вад. Об’ємне УЗД дозволяє розвіяти сумніви вагітної жінки та показати, що у малюка все розвивається нормально.

Експертний пренатальний скринінг

 • Це комплексна діагностика, яка включає експертне УЗ дослідження, визначення біохімічних маркерів (аналіз крові) та розрахунок ризиків, використовуючи спеціальні сертифіковані програми в Україні та світі. А також, за показаннями, — додаткові інвазивні методи дослідження.
 • Експертна УЗ (ультразвукова) діагностика стану плода під час вагітності на апаратах УЗ діагностики експертного класу в режимах 3D та 4D.
 • Пренатальний скринінг дає можливість оцінити індивідуальний ризик хромосомних порушень та запобігти деяким ускладненням вагітності. Завдяки партнерським програмам, співробітники медичного центру «Інномед – Пологовий будинок» — допомагають в організації подальшого консультування у провідних клініках України для встановлення остаточного діагнозу (визначення каріотипу плоду, проведення амніоцентезу та різного ступеня складності генетичного консультування).
 • Під час скринінгу 1 триместру вагітності можна визначити групи ризику щодо плацентарної дисфункції, прееклампсії вагітних (дані стани негативно позначаються на стані плода) та своєчасно розпочати профілактичні заходи.

Консультації в одному медичному центрі «Інномед – Пологовий будинок» – це зручно, приємно, заощаджує час та сили. До Ваших послуг:

 • індивідуальний комплексний акушерсько-гінекологічний прийом (огляд, консультація, бесіда з гінекологом згідно з вітчизняними протоколами та зарубіжними рекомендаціями).
 • експертна кольпоскопія шийки матки під час вагітності
 • необхідні клініко-лабораторні обстеження
 • експертна УЗ (ультразвукова) діагностика стану плода під час вагітності на апаратах УЗ діагностики експертного класу в режимах 3D та 4D
 • пренатальний скринінг першого та другого триместра (за показаннями), генетичне консультування. Розрахунки ризиків хромосомної патології за програмою ASTRAYA
 • індивідуальна консультація спеціалістів (терапевта, акушер-гінеколога)
 • супроводження вагітності з екстрагенітальною патологією;
 • консультація професора кафедри пропедевтики внутрішньої медицини ВНМУ імені М.І. Пирогова, д.м.н. Распутіною Лесі Вікторівни
 • методи діагностики внутрішньоутробного стану плода (кардіотокографія, STV – тест)
 • школи «психологічної підготовки до вагітності, пологів та виховання дітей» для майбутніх мам та тат
 • підготовка до здорових та успішних пологів
 • супровід багатоплідної вагітності
 • консультування під час вагітності у разі підозри на злоякісний процес чи онкологічного захворювання
 • основи перинатальної та пренатальної психології
 • страховий поліс
 • документи, регламентовані наказом Міністерства охорони здоров’я України (обмінна карта, індивідуальна карта з ведення вагітності)
 • за необхідності організація консультацій в інших клініках у відомих спеціалістів (в Україні та за кордоном)
 • УЗ діагностика стану внутрішніх органів жінки під час вагітності при екстрагенітальній патології
 • накладання акушерського шва на шийку матки (мерсиленовою стрічкою) або акушерського песарію при істміко-цервікальній недостатності для попередження передчасного народження плода
 • складання індивідуального попереднього плану способу розродження
На кожній сторінці розділу ведення вагітності - Вас очікує нова зворушлива історія народження дитинки

Зупиніться, подивіться відео, відчуйте момент щастя разом з Інномед

Пологовий будинок Інномед

Відеознайомство з медичним центром

Екскурсія по родовому відділенню

Завітайте до нас не виходячи з дому

Як нас знайти

Завітайте до нас за адресою Стрілецька 7

Від планування до пологів

Медичний центр «Інномед – Пологовий будинок» супроводжує появу на світ малюка від планування вагітності до післяпологової підтримки
Медичний центр «Інномед – Пологовий будинок» можна по праву назвати унікальним та новаторським у нашій країні. Адже він об’єднaв нaйкрaщі світові практики, мaє ідеaльно оргaнізовaну логістику, зaмкнений цикл нaдaння послуг, нaдсучaсне облaднaння тa крaщу комaнду високопрофесійних досвідчених лікaрів , кожен із яких живе тa горить своєю спрaвою.
Детальніше

Затишно як вдома

Вперше ми втілили мрію для сімей вінничан і створили перший приватний, сучасний, комфортний пологовий будинок, який надає допомогу на етапі планування, підготовки до вагітності, ведення вагітності і пологи, а потім – допомога дітям після народження.
У зaклaді розміщено три пологові зaли з усім необхідним для пологів: функціонaльне ліжко, крісло для вaгітної, вaннa, місце для пaртнерських пологів, тумбa з усімa потрібними лікaми, які повинні бути під рукaми, стіл для огляду мaлюкa та надання невідкладної допомоги за потреби, декількa кнопок SOS в рaзі, якщо породіллі потрібнa допомогa, душовa кімнaтa тa бaгaто іншого.
Детальніше

Завжди поруч

Ми дотримуємося повної конфіденційності та розробили надійну систему захисту особистої інформації пацієнтів. Ми працюємо, використовуючи позитивний досвід роботи зі страховими компаніями.
Вагітність це не діагноз і не марафон за фахівцями, які працюють у різних частинах міста. У нас усі професіонали, сучасні технології, лабораторне обладнання та діагностичні комплекси найкращих світових виробників в одному місці – у медичному центрі «Інномед – Пологовий будинок». Ми з Вами 24/7.
Контакти та графік роботи
0
лікар
проведено пологів
0
народжено дівчаток
0
народжено хлопчиків

Чому варто звернутись у медичний центр «‎Інномед – Пологовий будинок»

Повний цикл надання медичних послуг

Медичний центр «Інномед – Пологовий будинок» супроводжує появу на світ малюка від планування вагітності до післяпологової підтримки

Ультразвукові дослідження експертного рівня

Ультразвукове дослідження, проведене спеціалістом, що має міжнародний сертифікат дозволяє працювати з програмами підрахунку пренатальних ризиків.

Лікування за показами

Якщо  втручання, обстеження чи препарат не показаний — він протипоказаний.

Чуйність

Кожна вагітна жінка в медичному центрі «Інномед – Пологовий будинок»  потрапляє в атмосферу психологічного затишку і взаєморозуміння. Досвід наших фахівців дозволяє впоратися з самими складними ситуаціями, які іноді виникають в період виношування дитини.

Санітарія

Санітарно-гігієнічні норми світового рівня. Медичний центр обладнаний сучасними витяжками, системами ізоляції, індивідуальними санвузлами, санітайзерами та одноразовими рушниками.

Безболісність

Мінімізуємо біль та використання болючих маніпуляцій.

Призначення і обстеження лише за показами

Якщо  втручання, обстеження чи препарат не показаний — він протипоказаний

Сімейні пологи в Інномед – Пологовий будинок

Ми створюємо «домашній» затишок. Найкращі фахівці завжди з Вами. Пологи – це диво і в радість

Комфортне, безпечне ведення вагітності

Під час вагітності дуже важливий постійний зв’язок зі своїм лікарем акушером-гінекологом, з яким можна обговорити будь-яке питання, яке Вас хвилює

Знання, досвід, турбота з любов’ю

Наш медичний центр доброзичливий до батьків та дітей. Ми уважні до Ваших емоцій

Наші спеціалісти

Велика кількість вузькопрофільних спеціалістів дозволяє вирішити широкий спектр задач.
 • Сергій Чечуга

  Медичний директор, професор, лікар акушер-гінеколог

  Стаж роботи: 26 років

 • Юлія Кривов‘яз

  Лікар-ендокринолог

  Стаж роботи: 18 років

 • Дмитро Боцюра

  Лікар акушер-гінеколог

  Стаж роботи: 29 років

 • Іван Альчук

  Лікар акушер-гінеколог

  Стаж роботи: 22 роки

 • Жанна Ястремська

  Завідувачка післяпологовим відділенням, лікар неонатолог, лікар акушер-гінеколог

  Стаж роботи: 28 років

 • Карина Корнеченкова

  Завідувачка пологовим відділенням, лікар акушер-гінеколог

  Стаж роботи: 18 років

 • Олена Ночвіна

  Завідувачка жіночою консультацією, лікар акушер-гінеколог, репродуктолог, доктор медичних наук

  Стаж роботи: 19 років

 • Анна Мазуркова

  Лікар акушер-гінеколог, лікар ультразвукової діагностики

  Стаж роботи: 8 років

 • Андрій Скиба

  Лікар анестезіолог

  Стаж роботи: 36 років

 • Ірина Арцибасова

  Завідувачка анестезіології та інтенсивної терапії новонароджених, лікар неонатолог

  Стаж роботи: 25 років

 • Ганна Гаваньо

  Лікар акушер-гінеколог

  Стаж роботи: 12 років

 • Інна Корчун

  Завідувачка прегатальної ультразвукової діагностики, Лікар УЗД

  Стаж роботи: 21 рік

Відгуки

 • Від щирого серця хочеться висловити величезну подяку за професіоналізм, сердечну теплоту, за Вашу шляхетну працю, за тактовність і турботу, за Вашу щирість, також за уважне ставлення та любов до своєї роботи! Спасибі велике прекрасній дівчинці, яка провела з нами цілий день і ніч і допомагала нам годувати нашого хлопчика і доглядати за ним! Вона нас багато чому навчила, перш за все вона подарувала нам своє кохання, турботу і теплоту! Вона працювала на зміні 17 жовтня.
  Також особлива подяка неонатологові Жанні Петрівні за високий професіоналізм, чуйність, доброту та любов!

  Людмила Гудима
 • Дуже раді, що довірили свою вагітність Інномеду! Так, як це перший наш малюк, до вибору пологового будинку та ведення вагітності ставилися дуже відповідально. Інномед – для нас це про спокій.
  Ведення вагітності пройшло чудово – легко, комфортно, без постійних черг та незадоволених осіб!
  Пологи були швидкими))) Післяпологова палата дуже затишна та зручна, як у готелі)
  Окреме спасибі лікарям та персоналу!
  Ми дуже задоволені, зараз вже уклали договір на ведення малюка до 1 року.
  За другим обов’язково до вас повернемось.

  Ольга Воконоголь
 • Хочу подякувати всій команді Інномеда, за нашу дочку!! За можливість народжувати в таких умовах! За ваш професіоналізм, за відчуття спокою, впевненності та комфорту. За такі легкі роди! За домашню атмосферу, за смачну їжу, як у ресторані. Ви створили таку атмосферу, що ми відчували себе не в лікарні, а в п’ятизірковому готелі! Завдяки вам, згадую про роди з посмішкою та позитивом! Якщо народжувати, то тільки тут! Однозначно всім рекомендую!!! Окремо дякую найкращому лікарю Чечузі Сергію Броніславовичу за дочку ви найкращий)

  Альона Буряк
 • Безмежно вдячна всім працівникам “Інномед” пологового будинку та педіатрії. Це для мене найкращий медичний заклад у Вінниці!
  Мені пощастило стояти на обліку вагітності у лікаря Чечуги Сергія Броніславовича. Він професіонал своєї справи! Моя вагітність була дуже легкою, без стресу та без зайвих аналізів і переживань. А пологи пройшли дуже класно! Допомагали мені лікар Корнеченкова Карина Віталіївна та акушерка Кавецька Олена. Дуже все сподобалось! Палати дуже комфотртні! Дякую що ви є!

  Катерина Костючик
 • Хочу подякувати клініці Інномед за спокійну вагітність і прекрасні пологи! Гаваньо Анна – one love. Підтримка 24/7, завжди з посмішкою і на позитиві, ніяких зайвих призначень, завжди почує і все пояснить. Всю вагітність і пологи була з нами. Про такі пологи можна лише мріяти. Це другі пологи, тому є з чим порівняти. Епідуральна анестезія дуже допомогла, анестезіолог все зробив максимально чітко – ніякої побочки, чи дискомфорту, чи болю в спині не було. Післяпологовий догляд – все супер. Постійно моніторили самопочуття, допомагали 24/7. Післяпологові кімнати дійсно дуже продумані, все дуже зручно і комфортно.

  Вікторія Любченко

Залишились запитання?

Період вагітності та післяпологовий період вимагють лікарської уваги та турботи. Будьте уважні до свого здоров’я та здоров’я малюка, обговорюйте з нами всі Ваші занепокоєння та сміливо звертайтесь до наших спеціалістів за телефоном:

ІННОМЕД – ПОЛОГОВИЙ БУДИНОК

Ведення вагітності та пологи

Поліклінічне відділення

Понеділок - пʼятниця:09:00 - 19:00
Субота:09:00 - 17:00
Неділя:вихідний

Стаціонарне відділення

Цілодобово:24/7