Давайте знайомитись!

Юрій Демиденко

Лікар хірург-онколог

Знання, не породжені досвідом, матір’ю всякої вірогідності, марні й повні помилок.

Леонардо да Вінчі

Освіта:

В 1998 році закінчив Вінницький національний медичний університет М.І. Пирогова. З 1999 року працюю онко-хірургом Вінницького обласного клінічного онкологічного диспансеру, по теперішній час працюю в хірургічному відділенні цього закладу. З 2018 року маю практику онко-хірургом в приватній клініці «Інномед. Центр ендохірургії».
Приймав участь більше у 200 науково-практичних конференціях як за кордоном, так і на території України з науковими доповідями. Приймав участь в проведенні майстер класів по лапароскопічній хірургії в онкології.

Стажування:

Пройшов стажування в 2018 році ORSI Academy «Basic Skills in Robotic General Surgery» Бельгія, і в медичному центрі Асаф А-РОФЕ «Робот-асистована хірургія» в клініці Ізраїлю, стажування по лапароскопічній хірургії в національному інституті онкології.

Спеціалізація:

  • Сертифікація вищої категорії з онкохірургії з 2008 року, роботичного хірурга (роботична система DA VINCI Si)
  • Робот-асистована хірургія. Перший в Україні виконав робот-асистовану низьку передню резекцію прямої кишки, провобічну та лівобічно геміколектомію. Маю найбільший досвід щодо застосування роботичної системи Da Vunci в Україні в онкохірургії.

Уподобання: подорожі разом із сім’єю та друзями, рибалка

З повагою,

Юрій Демиденко.