Вальгусне відхилення

Гаряча лінія медичного центру

Якщо у Вас є запитання до лікаря, маєте запитання щодо вибору спеціаліста або запису на прийом – сміливо телефонуйте і наші досвідчені адміністратори допоможуть Вам.

Години роботи колл-центру

Завітайте до нас за адресою м. Вінниця, вул. Хмельницьке Шосе, 96 г

Понеділок - п'ятниця:08:00 - 19:00
Субота:09:00 - 17:00

Всі призначення та обстеження тільки за показами

Травматологія в «Інномед – Центр ендохірургії»‎

Вальгусне відхилення першого пальця стопи, також відоме як “кісткочка на нозі”, є досить поширеною проблемою серед жінок. Це становить проблему, оскільки воно може призвести до болю та обмеження руху, а також може бути косметично неприємним.

Вальгусне відхилення першого пальця стопи відбувається, коли пальці починають згинатися в бік і формують виріст або “кісточку” на бічній стороні стопи. Це може бути спричинено несприятливими факторами, такими як незручне взуття, плоскостопість, генетичні чинники або травма.

У більшості випадків вальгусне відхилення першого пальця стопи можна лікувати некількома способами. Найпростішим і найбільш ефективним способом є зміна взуття на зручніші та більші, що дозволяють ногам рухатися вільно і не стискатися.

Інші методи лікування можуть включати в себе фізичну терапію, вправи для зміцнення м’язів стопи та ніг, використання ортопедичного взуття або устілок, а також, у деяких випадках, хірургічний втручання.

Якщо вальгусне відхилення першого пальця стопи супроводжується сильним болем та обмеженням руху, важливо звернутися до лікаря для отримання професійної консультації та рекомендацій щодо лікування.

Оперативне лікування вальгусного відхилення першого пальця стопи може бути необхідним в тих випадках, коли консервативні методи лікування не допомагають і стан погіршується. Хірургічне втручання може забезпечити значне поліпшення функції стопи, зменшити біль і покращити якість життя пацієнта.

Існує декілька різних методів хірургічного лікування вальгусного відхилення першого пальця стопи, залежно від ступеня відхилення та стану стопи. Один з найпоширеніших методів – це операція Остеотомії Шеврон, в якій лікар виправляє кут відхилення пальця, зрізає кістку та закріплює її гвинтами.

Інші методи включають операції на м’язах, зв’язках та кістках стопи, такі як артродез та артропластика. Ці процедури можуть вимагати довшого відновлення та реабілітації після операції.

Після операції лікар рекомендує пацієнтам ретельно слідкувати за стопою, регулярно виконувати вправи та фізичну терапію для зміцнення м’язів та сприяння швидкому відновленню. Також можуть бути призначені ортопедичні взуття або устілки для підтримки стопи.

Зателефонуйте нам та запишіться на консультацію

Послуги напрямку травматологія медичного центру «Інномед – Центр ендохірургії»

Оберіть послугу яка Вас цікавить:

0
лікар
100000
проведено консультацій
0
проведено операцій
0
роботичних операцій

Чому варто звернутись у медичний центр «‎Інномед – Центр ендохірургії»

Ультразвукові дослідження експертного рівня

Експертна УЗД діагностика в гінекології, урології при патології внутрішніх органів (щитовидної залози, серця, судин, печінки, підшлункової залози, жовчного міхура, нирок та надниркових залоз) виключить Ваші страхи та побоювання.

Органозберігаючі методи лікування

Органозберігаючі методи лікування можуть бути консервативними (тобто без операції) та оперативними. Органозберігаючі методи лікування дають можливість швидкого повернення до повсякденного життя, збереження репродуктивної та інших функцій організму. 

Робот-асистована хіругія

Роботична система DA VINCI Si – технологія 21 століття вперше в Україні. Широко та успішно застосовується у багатьох галузях медицини: онкологія, гінекологія, колопроктологія, урологія, отоларингологія, кардіоторакальна хірургія та інші напрямки. Високоточні операції у найскладніших обмежених просторах з мінімальним ушкодженням тканин та важливих анатомічних структур.

Малотравматичні методи в хірургії, швидка реабілітація

Органозберігаючі хірургічні методики лише за показаннями, згідно з зарубіжними та вітчизняними протоколами лікування та діагностики

Призначення і обстеження лише за показами

Якщо  втручання, обстеження чи препарат не показаний — він протипоказаний

Знання, досвід, турбота з любов’ю

Наш медичний центр доброзичливий до наших пацієнтів. Ми уважні до Ваших емоцій і завжди готові надати не тільки медичну, а і психологічну допомогу

Наші спеціалісти

Велика кількість вузькопрофільних спеціалістів дозволяє вирішити широкий спектр задач.
 • Андрій Рубленко

  к.мед.н., лікар ортопед-травматолог

  Стаж роботи: 13 років

 • Роман Власенко

  к.мед.н., лікар ортопед-травматолог

  Стаж роботи: 12 років

 • Артем Антонюк

  Лікар ортопед-травматолог

  Стаж роботи: 14 років

Відгуки

 • Хочу подякувати та відзначити професіоналізм та дуже добре людське ставлення до операції та після операції доктора медичних наук Григоренка Андрія Миколайовича за його золоті руки які роблять людей здоровими та щасливими та анастезіолога за його дуже тонкий підхід до пацієнта та медсестричок особливе Ірочці душа людина та Світочці та Юличці і окрема подяка лікувальному гінекологу Абдулаєву Вагіфу Етібаровичу за дуже професійний підхід до кожного пацієнта і заспокоїть і на всі запитання відповість і з гарним настроєм випишить з клініки додому. Дай Бог їм усім здоров’я та процвітання клініки ІННОМЕД у Вінниці. 

  Альона Урбанович
 • Хочу висловити величезну подяку всім працівникам центру Інномед. Особливо лікарю анестезіологу Ткаченко Андрію Володимировичу, за високий професіоналізм під час проведення операції. Операція була проведена разом з найкращим хірургом Григоренко А.М. та Сливка Е.В. Дякую Вам за ваші золоті руки. Висловлюю величезну подяку всім від санітарочки до хірурга. У вас працюють чудові люди, які люблять свою професію, всі дуже чуйні та уважні до пацієнтів. Дякую долі за те, що я потрапила саме сюди, в надійні руки співробітників центру!

  Інна
 • Доброго дня! Звернулися в даний центр приблизно 3 місяці назад з проблемою нирки. Моєму чоловікові Козловському А. потрібно було ставити стент, оперував його Камінський В.-ПРОФЕСІОНАЛ своєї справи, лікар від Бога. На даний момент ми час від часу звертаємось вже до нашого лікаря Камінського В. за консультаціями і кожний раз отримуємо професійні поради та інформацію. Ніколи не могли подумати, що виходячи із лікувального закладу можна бути щасливим і сповненим надії на одужання!!!Інномед і зокрема Камінському В. ВЕЛИКА подяка і респект!!!!!!!

  Оля Онофрійчук
 • Камінський Валерій Владиславович (лікар-уролог) Хочу подякувати за його золоті руки. Дякую за справжній професіоналізм і турботу. Я дійсно вражена таким гарним відношенням до пацієнта. Теплий прийом та піклування пацієнтом ще до операції. Це лікар з великої букви, який допоміг і дав мені душевний спокій за свого сина, навіть на великій відстані. Бажаю процвітання вашій клініці з таким лікарем! Рекомендую Валерія Владиславовича, як чудового спеціаліста, на жаль таких лікарів не так і багато в наш час. Низький вам уклін і безмежна вдячність.

  Галина Борисовська

Залишились запитання?

Будьте уважні до свого здоров’я! Не зволікайте із своєчасною медичною допомогою. Наш інноваційний медичний центр доказової медицини проводить лікування тільки за показами, а найкраща команда спеціалістів допоможе вчасно та точно діагностувати захворювання. Зателефонуйте нам і наш досвідчений адміністратор допоможе обрати спеціаліста та зручний для Вас час візиту

ІННОМЕД – ЦЕНТР ЕНДОХІРУРГІЇ

Поліклініка та стаціонар

Графік роботи колл-центру

Понеділок - пʼятниця:08:00 - 19:00
Субота:09:00 - 17:00
Неділя:вихідний

Графік роботи медичного центру

Понеділок - пʼятниця:09:00 - 19:00
Субота:09:00 - 17:00
Неділя:вихідний