Діагностика в педіатрії

Ургентна педіатрична допомога

Якщо ваша дитина потребує ургентної допомоги, маєте запитання щодо вибору спеціаліста або запису на прийом – сміливо телефонуйте і наші досвідчені адміністратори допоможуть Вам.

Години роботи

Завітайте до нас за адресою м. Вінниця, вул. Стрілецька 7. Приймальне відділення та стаціонар працює 24/7

Понеділок - п'ятниця:09:00 - 19:00
Субота:09:00 - 17:00

Цілодобова педіатрична допомога 24/7

Діагностика в педіатрії в «Інномед – Педіатрія»‎

Ультразвукова діагностика

Дитячий організм дуже чутливий до впливу зовнішніх факторів і схильний до величезної кількості інфекцій і захворювань. Дітки не можуть пояснити, що і де, і як у них болить.

Ультразвукове дослідження — це максимально інформативний, безболісний і безпечний метод діагностики захворювань у дітей на ранніх стадіях. В медичному центрі  «Інномед – Педіатрія» УЗД дітям виконують досліджені фахівці на апаратурі експертного класу, що дозволяє визначити найменші зміни в органах дитини ще до появи клінічних симптомів захворювання!

В медичному центрі  «Інномед – Педіатрія» висококваліфіковані спеціалісти проводять УЗД черевної порожнини, нирок та сечового міхура, серця, калитки, суглобів, м’язів, м’яких тканин, лімфовузлів, слинних залоз, грудних та молочних залоз, щитоподібної залози, тимусу, головного мозку, плевральних порожнин, в тому числі термінове обстеження, а також пакетні пропозиції.

Лабораторна діагностика в партнерстві з Сінево

У разі захворювання чи підозри на нього, методи лабораторної діагностики необхідні для підтвердження лікарського діагнозу, встановлення причини хвороби, тяжкості її перебігу та визначити прогноз.

Медичний центр Інномед співпрацює з лабораторією Сінево, яка гарантує:

 • обладнання провідних світових виробників «Roche Diagnostics» (Швейцарія), Sysmex (Японія);
 • логістика налаштована, як швейцарський годинник — Сінево щодня переміщує матеріали для аналізів та необхідні видаткові та реагенти між лабораторіями, клініками та відділеннями;
 • зовнішня незалежна сертифікація якості досліджень DGKL (Німеччина) та RIQAS (Великобританія);
 • сертифікація за міжнародним стандартом управління якістю ISO 9001:2000.24/7

У клінічній практиці методи лабораторної діагностики допомагають встановленню діагнозу захворювання, визначенню характеристики тяжкості, періоду і терміну захворювання, його прогнозу та контролю за результатами лікування.

Ургентна діагностична лабораторія

На базі медичного центру «Інномед – Педіатрія» для внутрішнього користування за призначенням лікаря створено ургентну діагностичну лабораторію, результати яких можуть бути готові протягом 15-20 хвилин.

Електрокардіографія

В даний час електрокардіографія є одним із основних методів дослідження роботи серцево-судинної системи та діагностики кардіологічних захворювань.

Електрокардіографія дозволяє оцінити такі показники роботи серця:

 • Електрична активність серця;
 • Регулярність серцевих скорочень;
 • Частота серцевого ритму;
 • Серцеву провідність.
0
лікарів
100000
проведено консультацій
0
проведено оперцій
0
народжено діточок

Чому варто звернутись у медичний центр «Інномед – Педіатрія»

Ургентна допомога

В будь який час доби 7 днів на тиждень, без попереднього запису, ви можете отримати консультацію лікаря-педіатра, при необхідності — інших спеціалістів, та провести стаціонарне лікування

Мультикомплексність

Велика кількість вузькопрофільних спеціалістів дозволяє вирішити широкий спектр задач

Чуйність

Наш медичний центр доброзичливий до дитини. Ми спілкуємося з батьками та уважні до Ваших емоцій, даємо відповіді на всі їх запитання

Санітарія

Санітарно-гігієнічні норми світового рівня. Медичний центр обладнаний сучасними витяжками, системами ізоляції, індивідуальними санвузлами, санітайзерами та одноразовими рушниками

Безболісність

Мінімізуємо біль та використання болючих маніпуляцій

Разом від народження

Ми з вами від планування вагітності до народження дитини. 

Призначення і обстеження лише за показами

Якщо  втручання, обстеження чи препарат не показаний — він протипоказаний

Знання, досвід, турбота з любов’ю до дитини

Наш медичний центр доброзичливий до дитини. Ми спілкуємося з батьками та уважні до Ваших емоцій

Наші спеціалісти

Велика кількість вузькопрофільних спеціалістів дозволяє вирішити широкий спектр задач.
 • Юлія Бородіна

  Педіатр, дитячий пульмонолог, завідувач педіатричного стаціонарного відділення

  Стаж роботи: 15 років

 • Максим Комаров

  Педіатр, лікар педіатричного стаціонару

  Стаж роботи: 6 років

 • Микола Муртазаєв

  Лікар неонатолог, дитячий анестезіолог

  Стаж роботи: 15 років

 • Михайло Клімішин

  Педіатр, завідувач дитячого поліклінічного відділення

  Стаж роботи: 8 років

 • Олексій Галактіонов

  Лікар-стоматолог

  Стаж роботи: 21 рік

 • Олександр Головащенко

  Лікар-хірург

  Стаж роботи: 20 років

 • Наталія Смірнова

  Лікар УЗД

  Стаж роботи: 14 років

 • Оксана Тихолаз

  Лікар-педіатр, дитячий імунолог

  Стаж роботи: 16 років

 • Ольга Харчук

  Педіатр, дитячій алерголог

  Стаж роботи: 18 років

 • Андрій Гаврилюк

  Лікар дитячий хірург

  Стаж роботи: 6 років

 • Тетяна Деркач

  Лікар-педіатр

  Стаж роботи: 9 років

 • Вікторія Гентoш

  Лікар-педіатр, інфекціоніст

  Стаж роботи: 5 років

 • Ірина Тромпінська

  Лікар-ендокринолог

  Стаж роботи: 18 років

 • Андрій Харитонов

  Лікар-отоларинголог

  Стаж роботи: 6 років

 • Катарина Ковальчук

  Педіатр, дитячий гастроентеролог

  Стаж роботи: 13 років

Відгуки

 • З появою донечки, у нашій родині постало питання вибору педіатра. Оскільки вагітність та пологи в Інномед залишили найкращі враження, то ми вирішили довірити найдорожче теж лікарям Інномеду. Хочу подякувати кожному лікарю, з яким нам доводилось співпрацювати. Наш мегакласний педіатр Бородіна Ю.М., яка на зв’язку з нами 24/7. З нею завжди спокійно, адже ми можемо звернутись до неї будь-коли і отримати вичерпну відповідь на усі питання. А з моменту народження дитини таких питань було безліч.
  Хочу також подякувати лікарю УЗД Смірновій Н.М., лікарю-ортопеду Шведській В.П., лікарю-неврологу Шандрук С.М. лікарю-інтерну з кабінету вакцинації за їх уважність та професійність.

  З такою командою професіоналів завжди спокійно та затишно! Дякую вам!!!

  Вікторія Первак
 • В “Інномед” приїжджаємо вже неодноразово з Києва. Лежали у стаціонарі і зверталися до найкращого лікаря Катілова О.В. Як завжди, все чітко, професійно та на високому рівні! У Києві ми були в багатьох приватних і державних клініках, бачили дуже багато і порівняти є з чим. Хоч відстань достатня, але нам краще приїхати і довірити дитину саме Катілову О.В., який уважно вислухає, поставить правильний діагноз, призначить лікування і вже через декілька днів видно результат!!! Вінничанам пощастило! Співвідношення ціни і якості в Інномед приємно дивує, всі працівники клініки, які надавали медичну допомогу – ввічливі, привітні, висококваліфіковані. Щиро вдячна за теплий прийом, готовність допомогти та комфортні умови перебування!!!

  Ірина Добровольська
 • Нарешті в Вінниці з’явився медичний заклад, де можна отримати кваліфіковану медичну допомогу і не боятись, що буде поставлено невірний діагноз чи призначено неправильне лікування. Мої діти є пацієнтами клініки “Інномед – Педіатрія .” від самого відкриття.
  З старшим сином відвідували стоматолога і ортодонта, приємно що перше знайомство дитини зі стоматологічними процедурами було безболісним. Окрема подяка Олександру Васильовичу Катілову!!! Це не просто найкращий лікар, але й чудова людина. Вже 9 років довіряю здоров’я свого сина, а тепер і доньки лише йому і впевнена на 100%, що ніякого ні лишнього обстеження, ні непотрібних ліків моїм дітям не буде призначено. А діти його просто обожнюють!!! 

  Тетяна Тягун
 • Хочу сердечно подякувати лікарям “ІННОМЕД”, які швидко, якісно і професійно змогли провести точне діагностування і лікування дитині. Дуже зручно, що тут можна отримати не лише консультацію лікаря, але й відразу пройти додаткове обстеження. Окрема подяка Чечугі Сергію Брониславовичу і Катілову Олександру Васильовичу!!! Це найкращі лікарі і прекрасні люди! Спасибі вам за все, що Ви робите! Ваша праця — безцінна.
  Всім рекомендую клініку “ІННОМЕД”!
  Особисто перевірено, що тут працюють найкращі лікарі міста, найновіші методи обстеження і діагностики, ввічливий персонал, все на найвищому рівні!

  Людмила Слободан

Залишились запитання?

Не зволікайте з медичною допомогою дитині. Цілодобово працює приймальне і стаціонарне відділення, постійно присутні лікарі, тому ви можете розраховувати на невідкладну допомогу спеціаліста в будь-який час доби.

ІННОМЕД – ПЕДІАТРІЯ

Дитяча поліклініка та стаціонар 24/7

Графік роботи

Понеділок - пʼятниця:09:00 - 19:00
Субота:09:00 - 17:00
Неділя:вихідний