Інномед – Центр ендохірургії. Поліклініка та стаціонар

Гаряча лінія медичного центру

Якщо у Вас є запитання до лікаря, маєте запитання щодо вибору спеціаліста або запису на прийом – сміливо телефонуйте і наші досвідчені адміністратори допоможуть Вам.

Години роботи колл-центру

Завітайте до нас за адресою м. Вінниця, вул. Хмельницьке Шосе, 96 г

Понеділок - п'ятниця:08:00 - 19:00
Субота:09:00 - 17:00

Малоінвазивні операції тільки за показами

Медичний центр «Інномед – Центр ендохірургії»‎

Інновації в лікуванні 

Один із основих наших принципів – не нашкодь! Якщо вам операція не показана – ми скажемо вам про це. Наші підходи в лікуванні базуються на органозберігаючих методах лікування і малоінвазивних оперативних втручаннях.

Органозберігаючі методи лікування можуть бути консервативними (тобто без операції) і оперативними: лапароскопічні, ендохірургічні та інші малоінвазивні втручання.

Органозберігаючі методи лікування дають можливість швидкого повернення до повсякденного життя, збереження репродуктивної (можливість завагітніти, виносити і народити здорову дитину) та інших функцій організму. 

У клініці Інномед Вам пропонують альтернативні безопераційні методи – якщо у Вас будуть медичні показання.

Хірургічне і безопераційне лікування – це самостійні підходи, їх неможливо порівнювати і протиставляти. Тому ці два методи в “розумних” руках дають змогу зберегти жіноче та чоловіче здоров’я.

Відділення медичного центру «Інномед – Центр ендохірургії»

Оберіть відділення яке Вас цікавить:

Інновації в діагностиці

Експертна ультразвукова діагностика

 • Експертна діагностика в гінекології, урології, хірургії та загальне УЗД внутрішніх органів для підтвердження діагнозу, поставленого в іншій клініці.
 • Експертна УЗ діагностика стану плода під час вагітності. Фахівці УЗ дослідження мають міжнародні сертифікати для можливості проведення скринінгових програм, а також багаторічний досвід роботи.
 • Експертна УЗ діагностика стану внутрішніх органів жінки під час вагітності, включаючи екстрагенітальну патологію.

Безболісний ендоскопічнй метод діагностики у стані медикоментозного сну

Сучасний високоінформативний метод інструментальної діагностики, який дає змогу, не вдаючись до допомоги скальпеля, зазирнути всередину порожнистих органів.

Інструментом для цього дослідження є ендоскоп – довгий гнучкий зонд з оптичною системою на кінці, за допомогою якої зображення досліджуваного органу від об’єктива надходить до ока лікаря-ендоскопіста або виводиться на екран монітора.

Метод дає змогу візуально оцінити стан органів, виявити вогнища запалення, кровотечі, ерозії, але найголовніше – виявити і запобігти розвитку онкологічних захворювань. А спеціальні маніпулятори ендоскопа дають змогу видаляти сторонні тіла, проводити дослідження (наприклад, біопсію), видаляти поліпи, лікувати ерозії.

Лабораторна діагностика

У медичному центрі «Інномед – Центр ендохірургії»‎ працюють партнерські програми лабораторної діагностики. Партери проводять дослідження, використовуючи передові технології на сучасному обладнанні західноєвропейських виробників.

Надійність результатів залежить від якості застосовуваних лабораторією методів, приладів, реактивів, калібрувальних матеріалів, від ретельності роботи персоналу.

Медичний центр «Інномед – Центр ендохірургії» надає такі види послуг, що підвищують якість діагностики, лікування та прогнозування подальшого стану пацієнтів:

 • патоморфологічна діагностика;
 • цитологічна діагностика;
 • імуногістохімічна діагностика;
 • імуноцитохімічна діагностика;
 • молекулярна діагностика.

У результаті партнерської співпраці завжди виграє пацієнт, оскільки забезпечується індивідуальний підхід до лікування, можливість ранньої діагностики захворювань.

Інновації в хірургії

 • Лапароскопічне обладнання HD класу Stryker (USA), оснащене сучасними інноваційними відеосистемами, забезпечує найвищий рівень якості візуалізації під час операції (можна побачити наймінімальніші зміни в організмі та за потреби видалити їх з мінімальним пошкодженням навколишніх здорових тканин.
 • Система лігування судин Ligasure (USA) є революційною розробкою, тому що не відбувається висушування тканин, а утворюється пломба (колагенат), що розсмоктується. Утворений колагенат дуже міцний (міцність можна порівняти з кліппуванням або перев’язкою судин). У результаті цієї методики процес загоєння проходить набагато швидше (на один тиждень швидше), ніж під час звичайних операцій.
 • У рані не залишається стороннього матеріалу кліпс, лігатур тощо. У нас в наявності інструменти для всіх хірургічних спеціальностей а також ендохірургічні інструменти з вбудованим ножем для розсічення тканин без вилучення інструменту.
 • У медичному центрі «Інномед – Центр ендохірургії» застосовується система лігування судин Ethicon ENSEAL (USA). Інноваційна та революційна технологія нового покоління. Енсіл (ENSEAL) – це методика, коли можна контролювати температурний вплив на тканину, здійснювана за допомогою нанотехнологій. Це дає змогу зберегти здорові тканини під час видалення вогнища ураження (органозберігаючий метод).
 • Завдяки використанню ультразвукового дисектора Covidien хірург має великі можливості в проведенні складних операцій, а саме: може одночасно різати, а потім “зшивати” тканини з мінімальним тепловим ушкодженням навколишніх здорових тканин, має більшу свободу в рухах, які стають більш точними, а також завдяки тому, що ця система працює від автономних батарей, її використання найбезпечніше в операційній.
 • Сучасна наркозно-дихальна апаратура GE Datex OHMEDA в медичному центрі «Інномед – Центр ендохірургії» – гарантія надійності та безпеки.
Хочете дізнатись більше? Подивіться тематичне відео

Плазмова стерилізація в «Інномед – Центр ендохірургії»‎

Зателефонуйте нам та запишіться на консультацію

Робот-асистована хірургії da Vinci Si

Ще донедавна робот-асистовані системи для українців залишалися персонажами з фільмів про наукову фантастику. І ось настала довгоочікувана мить. Ми перші впроваджуємо роботизовану хірургію в Україні. Інновації стають доступними в нашій країні.

Робот-асистент da Vinci Si розроблений фахівцями американського космічного агентства NASA для надання невідкладної хірургічної допомоги астронавтам на орбіті за допомогою лікарів безпосередньо із Землі.

Сьогодні у світі щохвилини за допомогою робота daVinci проводять складні операції. Роботизована хірургія широко й успішно застосовується в багатьох галузях медицини: онкологія, гінекологія, колопроктологія, урологія, отоларингологія, кардіоторакальна хірургія та інші напрямки. Роботизована хірургія інноваційна технологія, на яку чекає дуже багато відкриттів і прогресивних змін.

Роботизована хірургія. Що це таке?

Хірургічний робот Da Vinci Si – це останнє слово техніки у світі інноваційної хірургії. Лапароскопічні операції з використанням роботизованої хірургії дають змогу проводити високоточні операції в надскладних обмежених просторах із мінімальним пошкодженням тканин і важливих анатомічних структур.

Ні для кого не секрет, що якість, точність і тривалість проведення оперативного втручання, окрім досвіду хірурга, залежить ще й від забезпечення, високотехнологічності та зручності хірургічних апаратів та інструментарію.

Da Vinci – це найвищий щабель еволюції сучасної хірургії, що переносить проведення складних хірургічних втручань на новий якісний рівень зі скорочення часу операції. Це в свою чергу забезпечує більш швидкий період відновлення для пацієнта.

Хочете дізнатись більше? Подивіться тематичне відео

Робот-асистована хірургія DA VINCI Si в «Інномед – Центр ендохірургії»

Зателефонуйте нам та запишіться на консультацію

0
лікар
100000
проведено консультацій
0
проведено операцій
0
роботичних операцій

Чому варто звернутись у медичний центр «‎Інномед – Центр ендохірургії»

Ультразвукові дослідження експертного рівня

Експертна УЗД діагностика в гінекології, урології при патології внутрішніх органів (щитовидної залози, серця, судин, печінки, підшлункової залози, жовчного міхура, нирок та надниркових залоз) виключить Ваші страхи та побоювання.

Органозберігаючі методи лікування

Органозберігаючі методи лікування можуть бути консервативними (тобто без операції) та оперативними. Органозберігаючі методи лікування дають можливість швидкого повернення до повсякденного життя, збереження репродуктивної та інших функцій організму. 

Робот-асистована хіругія

Роботична система DA VINCI Si – технологія 21 століття вперше в Україні. Широко та успішно застосовується у багатьох галузях медицини: онкологія, гінекологія, колопроктологія, урологія, отоларингологія, кардіоторакальна хірургія та інші напрямки. Високоточні операції у найскладніших обмежених просторах з мінімальним ушкодженням тканин та важливих анатомічних структур.

Малотравматичні методи в хірургії, швидка реабілітація

Органозберігаючі хірургічні методики лише за показаннями, згідно з зарубіжними та вітчизняними протоколами лікування та діагностики

Призначення і обстеження лише за показами

Якщо  втручання, обстеження чи препарат не показаний — він протипоказаний

Знання, досвід, турбота з любов’ю

Наш медичний центр доброзичливий до наших пацієнтів. Ми уважні до Ваших емоцій і завжди готові надати не тільки медичну, а і психологічну допомогу

Наші спеціалісти

Велика кількість вузькопрофільних спеціалістів дозволяє вирішити широкий спектр задач.
 • Євгеній Антонюк

  Директор медичного центру, лікар-хірург

  Стаж роботи: 18 років

 • Андрій Григоренко

  Медичний директор, д.мед.н., лікар гінеколог-онколог

  Стаж роботи: 26 років

 • Юрій Демиденко

  Лікар хірург-онколог

  Стаж роботи: 25 років

 • Руслан Церковнюк

  Лікар-уролог, к.мед.н.

  Стаж роботи: 24 роки

 • Анна Хмеляр

  Заступник медичного директора

  Стаж роботи: 12 років

 • Сергій Чечуга

  Медичний директор, професор, лікар акушер-гінеколог

  Стаж роботи: 26 років

 • Вагіф Абдуллаєв

  Завідувач хірургічного відділення, лікар акушер-гінеколог

  Стаж роботи: 6 років

 • Олександр Сміюха

  к.мед.н., лікар-уролог

  Стаж роботи: 24 роки

 • Наталія Краєвська

  к.мед.н., лікар акушер-гінеколог

  Стаж роботи: 19 років

 • Лілія Вноровська

  Завідувач лікувально-діагностичного відділення, лікар акушер-гінеколог, лікар УЗД

  Стаж роботи: 23 роки

 • Людмила Ошовська

  Лікар ультразвукової діагностики

  Стаж роботи: 29 років

 • Андрій Дусик

  к.мед.н., лікар-хірург, лікар-онколог

  Стаж роботи: 22 роки

 • Сергій Черкас

  Лікар-хірург

  Стаж роботи: 11 років

 • Григорій Липівський

  Лікар-уролог

  Стаж роботи: 5 років

 • Тетяна Олішинська

  Лікар анестезіолог, дитячий анестезіолог

  Стаж роботи: 7 років

 • Андрій Соломончук

  Лікар-анестезіолог

  Стаж роботи: 11 років

 • Юлія Волківська

  Лікар УЗД

  Стаж роботи: 10 років

 • Андрій Рубленко

  к.мед.н., лікар ортопед-травматолог

  Стаж роботи: 13 років

 • Роман Власенко

  к.мед.н., лікар ортопед-травматолог

  Стаж роботи: 12 років

 • Дмитро Куций

  Лікар-анестезіолог

  Стаж роботи: 15 років

 • Олена Муса

  Лікар-онколог

  Стаж роботи: 17 років

 • Наталія Антонюк

  Лікар-гінеколог дитячого та підліткового віку

  Стаж роботи: 40 років

 • Ілля Карпенко

  Лікар-уролог

  Стаж роботи: 3 роки

 • Еліна Сливка

  Лікар акушер-гінеколог, онкогінеколог, к.мед.н.

  Стаж роботи: 11 років

 • Юрій Лук’яненко

  Лікар-онколог

  Стаж роботи: 3 роки

 • Інна Щенявська

  Лікар-терапевт

  Стаж роботи: 13 років

 • Андрій Ткаченко

  Завідувач анестезіології та інтенсивної терапії, лікар анестезіолог

  Стаж роботи: 18 років

 • Валерій Камінський

  Лікар-уролог

  Стаж роботи: 13 років

 • Ліана Нерсисян

  Лікар акушер-гінеколог, лікар УЗД

  Стаж роботи: 8 років

 • Богдан Самборик

  Лікар-уролог

  Стаж роботи: 2 роки

 • Артем Антонюк

  Лікар ортопед-травматолог

  Стаж роботи: 14 років

 • Оксана Луцкер

  Лікар ультразвукової діагностики

  Стаж роботи: 20 років

 • Андрій Золотаренко

  Лікар-ендоскопіст

  Стаж роботи: 27 років

 • Костянтин Лонський

  Лікар-хірург, судинний хірург

  Стаж роботи: 19 років

 • Цимбалюк Андрій

  Андрій Цимбалюк

  Лікар-анестезіолог

  Стаж роботи: 21 рік

 • Олександр Смелянський

  Лікар-анестезіолог

  Стаж роботи: 30 років

 • Пузир Олександр

  Олександр Пузир

  Завідувач служби анестезіології та інтенсивної терапії, лікар-анестезіолог

  Стаж роботи: 27 років

Відгуки

 • Хочу подякувати та відзначити професіоналізм та дуже добре людське ставлення до операції та після операції доктора медичних наук Григоренка Андрія Миколайовича за його золоті руки які роблять людей здоровими та щасливими та анастезіолога за його дуже тонкий підхід до пацієнта та медсестричок особливе Ірочці душа людина та Світочці та Юличці і окрема подяка лікувальному гінекологу Абдулаєву Вагіфу Етібаровичу за дуже професійний підхід до кожного пацієнта і заспокоїть і на всі запитання відповість і з гарним настроєм випишить з клініки додому. Дай Бог їм усім здоров’я та процвітання клініки ІННОМЕД у Вінниці. 

  Альона Урбанович
 • Хочу висловити величезну подяку всім працівникам центру Інномед. Особливо лікарю анестезіологу Ткаченко Андрію Володимировичу, за високий професіоналізм під час проведення операції. Операція була проведена разом з найкращим хірургом Григоренко А.М. та Сливка Е.В. Дякую Вам за ваші золоті руки. Висловлюю величезну подяку всім від санітарочки до хірурга. У вас працюють чудові люди, які люблять свою професію, всі дуже чуйні та уважні до пацієнтів. Дякую долі за те, що я потрапила саме сюди, в надійні руки співробітників центру!

  Інна
 • Доброго дня! Звернулися в даний центр приблизно 3 місяці назад з проблемою нирки. Моєму чоловікові Козловському А. потрібно було ставити стент, оперував його Камінський В.-ПРОФЕСІОНАЛ своєї справи, лікар від Бога. На даний момент ми час від часу звертаємось вже до нашого лікаря Камінського В. за консультаціями і кожний раз отримуємо професійні поради та інформацію. Ніколи не могли подумати, що виходячи із лікувального закладу можна бути щасливим і сповненим надії на одужання!!!Інномед і зокрема Камінському В. ВЕЛИКА подяка і респект!!!!!!!

  Оля Онофрійчук
 • Камінський Валерій Владиславович (лікар-уролог) Хочу подякувати за його золоті руки. Дякую за справжній професіоналізм і турботу. Я дійсно вражена таким гарним відношенням до пацієнта. Теплий прийом та піклування пацієнтом ще до операції. Це лікар з великої букви, який допоміг і дав мені душевний спокій за свого сина, навіть на великій відстані. Бажаю процвітання вашій клініці з таким лікарем! Рекомендую Валерія Владиславовича, як чудового спеціаліста, на жаль таких лікарів не так і багато в наш час. Низький вам уклін і безмежна вдячність.

  Галина Борисовська

Залишились запитання?

Будьте уважні до свого здоров’я! Не зволікайте із своєчасною медичною допомогою. Наш інноваційний медичний центр доказової медицини проводить лікування тільки за показами, а найкраща команда спеціалістів допоможе вчасно та точно діагностувати захворювання. Зателефонуйте нам і наш досвідчений адміністратор допоможе обрати спеціаліста та зручний для Вас час візиту

ІННОМЕД – ЦЕНТР ЕНДОХІРУРГІЇ

Поліклініка та стаціонар

Графік роботи колл-центру

Понеділок - пʼятниця:08:00 - 19:00
Субота:09:00 - 17:00
Неділя:вихідний

Графік роботи медичного центру

Понеділок - пʼятниця:09:00 - 19:00
Субота:09:00 - 17:00
Неділя:вихідний