Прийом акушер-гінеколога-репродуктолога, ембріолога

Гаряча лінія по питанням репродуктології

Якщо у Вас є запитання до лікаря, маєте запитання щодо вибору спеціаліста або запису на прийом – сміливо телефонуйте і наші досвідчені адміністратори допоможуть Вам.

Години роботи

Завітайте до нас за адресою м. Вінниця, вул. Магістратська, 158.

Понеділок - п'ятниця:09:00 - 19:00
Субота:09:00 - 17:00

Ваші мрії - наші дії

Прийом акушер-гінеколога-репродуктолога, ембріолога в «Інномед – Материнство та дитинство»

Акушер-гінеколог-репродуктолог проводить:

 • Комплексний акушерсько-гінекологічний прийом (огляд, консультація, бесіда з гінекологом згідно з вітчизняними протоколами та зарубіжними рекомендаціями, із заповненням індивідуальної карти пари).
 • Експертна кольпоскопія шийки матки (за показаннями)
 • Складання індивідуального плану обстеження, плану лікування
 • Фахівець з’ясовує фактори, які можуть спричинити безпліддя, розповість Вам та допоможе обрати оптимально-ефективну для вас методику лікування безпліддя.
 • Акушер-гінеколог-репродуктолог розповість про методи генетичної діагностики та інтерпретує у майбутньому їх результати
 • Акушер-гінеколог-репродуктолог володіє всіма методиками лікування безпліддя та лікування безпліддя не затягується у часі, проводиться максимально ефективно.
 • Спеціаліст може спрогнозувати можливі ускладнення, які можуть виникнути з часом та дає рекомендації.

Прийом акушер-гінеколога-репродуктолога, ембріолога

 • Під час підготовки до вагітності дуже важливий постійний зв’язок зі своїм лікарем акушером-гінекологом, з яким можна обговорити будь-яке питання, яке Вас хвилює.
 • У медичному центрі «Інномед – Материнство та дитинство» Ваш персональний лікар завжди на зв’язку та готовий Вам допомогти
 • Кожна пара в медичному центрі «Інномед – Материнство та дитинство» потрапляє в атмосферу психологічного затишку та взаєморозуміння. Досвід наших фахівців дозволяє впоратися із найскладнішими ситуаціями, що іноді виникають у період виношування дитини
 • Будь-які призначення-тільки за показаннями!
 • Вам не треба отримувати медичну допомогу у різних клініках! Це зручно, приємно, заощаджує час та сили.

Консультація та огляд у акушер-гінеколога-репродуктолога відрізняється від звичайного візиту до акушера-гінеколога.

Прийом ембріолога

Ембріолог – це лікар, який опікується проблемами запліднення, а також здійснює спостереження та контроль за процесом розвитку ембріона до етапу переносу.

У сучасній медицині ембріологія займає дуже важливе місце. Ембріологія – наука, яка вивчає весь цикл життя та розвитку живого організму, починаючи з запліднення яйцеклітини і закінчуючи появою дитини на світ. З її допомогою людство отримало можливість виправити багато проблем у стані здоров’я, дати безплідним людям можливість народжувати дітей, передбачити можливі відхилення у розвитку дитини та вирішити питання репродуктивної дисфункції.

Головне завдання спеціаліста ембріолога – це отримання повноцінного зародка. Ембріолог відстежує процес зачаття при певному температурному режимі, підтримуючи необхідне розвитку живильне середовище. Ембріолог займається відбором якісних яйцеклітин та сперматозоїдів, їх обробкою та кріоконсервацією. У спектр його завдань входить запліднення та вирощування ембріонів, що підходять для перенесення в порожнину матки. Ембріолог не має права на помилку. Ембріолог працює з високотехнологічним обладнанням, оскільки він працює із клітинами.

Ембріологічний протокол є важливою частиною процесу запліднення. У ньому відзначаються всі важливі моменти та деталі, пов’язані зі зростанням, активністю та розвитком ембріонів.Матеріал, який не підходить для зачаття, а також клітини, в яких відзначаються відхилення та наявність аномалій, повинні бути виявлені ембріологом.

Екстракорпоральне-лікування безпліддя – процес, до якого потрібно підходити індивідуально, враховуючи всі нюанси, здатні вплинути з його хід. Успіх ЕКЗ багато в чому залежить від того, наскільки фахівцям вдалося створити середовище, схоже на природні умови, для взаємодії генетичного матеріалу.

Екстракорпоральне  запліднення вимагає скрупульозності та суворості у дотриманні всіх стандартів роботи.

Коли Ви завагітнієте, Ви зможете спостерігатися всі місяці в медичному центрі «Інномед – Материнство та дитинство», обравши одну з програм комфортного супроводу вагітності.

Супровід вагітності

Вагітність, отримана у програмах репродуктивних технологій, потребує індивідуального підходу, особливого відношення та підтримки кваліфікованих спеціалістів: акушер-гінеколога, терапевта, лікарів функціональної діагностики. Це особливо важливо при багатоплідній вагітності, яка потребує спеціального досвіду супроводу та своєчасної допомоги як для мами, так і малюків. У медичному центрі «Інномед – Материнство та дитинство»  особливе ставлення до супроводу вагітності отриманої в результаті екстракорпорального-лікування безпліддя та багатоплідної вагітності.

У медичному центрі «Інномед – Материнство та дитинство»  для вагітних жінок використовуються закордонні позитивні приклади та досвід надання медичної допомоги за рахунок залучення ефективних програм страхування та спеціальних пропозицій. Страхова компанія «МІСТО» є першою та єдиною в Україні страховою організацією, в якій 100% акцій належить територіальній громаді міста Вінниці (власник – Вінницька міська рада).

Тому у разі стаціонарного лікування застрахованої будуть надані всі необхідні медикаменти для лікування ускладнень, а у разі передчасних пологів (через природні пологові шляхи або шляхом кесаревого розтину) страхова компанія повністю сплатить медичну допомогу матері. Суми страхових виплат на лікування обумовлені договором страхування, який необхідно вивчити до його підписання.

А що далі?
Ми створили не просто медичні послуги, а сучасний медичний центр «повного циклу». Це означає, що ми з вами від моменту планування вагітності до пологів та педіатричного нагляду. Відвідайте сторінку приватного пологового будинкку «Інномед – Пологовий будинок» та медичного центру «Інномед – Педіатрія»

Інномед – Пологовий будинок

«Інномед – Пологовий будинок» можна по праву назвати унікальним та новаторським у нашій країні. Адже він об’єднaв нaйкрaщі світові практики, зaмкнений цикл нaдaння послуг, нaдсучaсне облaднaння тa комaнду досвідчених лікaрів, кожен із яких живе тa горить своєю спрaвою.

Дізнатись більше

Інномед – Педіатрія

Вперше у м. Вінниця створений приватний медичний заклад «Інномед – Педіатрія», де цілодобово працює приймальне і стаціонарне відділення, постійно присутні досвідчені лікарі, тому ви можете розраховувати на невідкладну допомогу спеціаліста в будь-який час доби.

Дізнатись більше
0
лікарів
екстракорпоральних запліднень
0
дітей народилось

Чому варто звернутись у медичний центр «‎Інномед – Материнство та дитинство»

Повний цикл надання медичних послуг

Медичний центр «Інномед – Материнство та дитинство» разом з «Інномед – Пологовий будинок» супроводжує появу на світ малюка від лікування безпліддя, планування вагітності до післяпологової підтримки. Індивідуальний комплексний акушерсько-гінекологічний прийом (огляд, консультація, бесіда з гінекологом згідно з вітчизняними протоколами та зарубіжними рекомендаціями).

Ультразвукові дослідження експертного рівня

Ультразвукова діагностика стану плода під час вагітності на апаратах УЗ діагностики експертного класу в режимах 3D та 4D. Діагностика стану внутрішніх органів жінки під час вагітності при екстрагенітальній патології.

Чуйність

Комфортна психологічна підтримка під час лікування безпліддя та вагітності. Кожна жінка в медичному центрі «Інномед – Материнство та дитинство» потрапляє в атмосферу психологічного затишку і взаєморозуміння. Досвід наших фахівців дозволяє впоратися з самими складними ситуаціями, які іноді виникають в лікування безпліддя або підготовки до вагінтності

Мрії збуваються!

Для нас немає безвихідних ситуацій. Найкращі фахівці завжди з Вами 24/7

Призначення і обстеження лише за показами

Якщо  втручання, обстеження чи препарат не показаний — він протипоказаний

Знання, досвід, турбота з любов’ю

Наш медичний центр доброзичливий до майбутніх батьків. Ми уважні до Ваших емоцій

Наші спеціалісти

Велика кількість вузькопрофільних спеціалістів дозволяє вирішити широкий спектр задач.
 • Вікторія Омельянчук

  Завідувачка відділення ДРТ, лікар акушер-гінеколог, репродуктолог, лікар УЗД

  Стаж роботи: 15 років

 • Юлія Гарнець

  Лікар акушер-гінеколог, репродуктолог, генетик, лікар ультразвукової діагностики

  Стаж роботи: 11 років

 • Анфіса Кучеренко

  Ембріолог

  Стаж роботи: 14 років

 • Альона Ямкова-Бондарчук

  Лікар акушер-гінеколог, лікар УЗД

  Стаж роботи: 25 роки

 • Данькевич Інна

  Лікар акушер-гінеколог, лікар УЗД

  Стаж роботи: 5 років

 • Сергій Чечуга

  Медичний директор, професор, лікар акушер-гінеколог

  Стаж роботи: 26 років

Відгуки

 • Дуже задоволена роботою центру. Все чітко і злагоджено. Моя вагітність пройшла на найвищому рівні та спокійно без нервів. Ні разу не пожалкували що звернулись в Інномед. Зараз ми батьки двох прекрасних синочків-близнюків. Окрему подяку хочу висловити Чечузі Сергію Броніславовичу за професіоналізм!!!

  Наталі Федюк
 • Хочу висловити подяку клініці Інномед Материнство і Дитинство. А особливо професору Чичузі Сергію Броніславовичу. ВИ ЛЮДИНА!!! ВИ ПРОФЕСІОНАЛ! Завдяки вашій лікарській компетентності, я вдруге щаслива мама!!! Ви допомогли, підтримали, налаштовували, стимулювали на позитив. Я вам за українською традицією, вклоняюсь низенько до землі!!! Здоров‘я вам, поваги від людей, даруйте жінкам надію !!!

  Ірина Любарець
 • Була вже 2 рази у даній клініці. Задоволена на всі 100%. Робила скринінг та УЗД вагітності. Відношення просто на найвищому рівні. Сюди хочеться повертатися. Особливо хочу відмітити роботу лікаря УЗД Корчун І. В. Так уважно і сумлінно виконує свою роботу.

  Жанна Кривов'яз
 • Щиро ДЯКУЄМО КЛІНІЦІ ІННОМЕД за великий професіоналізм, привітність і завжди гарний настрій персоналу! Дуже задоволені, що потрапили в цю клініку і нам допомогли. Велика подяка лікарю Чечуга Сергію Броніславовичу, дуже хороший лікар, і людина, який втілив нашу мрію в реальність. Щасливі, що у нас тепер є донечка. Бажаємо процвітання і, діточок, як на небі зірочок!))) Привіт зі Львова.

  Олена
 • Доброго дня. Хочу залишити своє враження. Я стояла на обліку на Магістральській. Персонал приємний, так траплялось інколи з затримкою по запису, але це не важливо, знаючи які там професіонали працюють, велику привелику вдячність хочу висловити Чечузі Сергію Брониславовичу, він допоміг мені втретє стати щасливою мамою. Цей лікар від Бога, він не боїться братись за складні ситуації, які трапляються з людьми. А також дуже гарний спеціаліст і хороша приємна людина Гарнець Юлія Сергіївна. Дякую Вам лікарям, бережіть себе. І будьте здоровенькі.

  Ляля Мураткіна

Залишились запитання?

Ви вже робите перший крок, якщо читаєте цю сторінку, вам необхідно довіритись професіоналам, запастися терпінням і бути впевненими, що ваша мрія стати батьками вже здійснюється. Зателефонуйте нам і ми допоможемо втілити мрію батьківства. Мрії збуваються!

ІННОМЕД – МАТЕРИНСТВО ТА ДИТИНСТВО

Лікування безпліддя та підготовка до вагітності

Графік роботи

Понеділок - пʼятниця:09:00 - 19:00
Субота:09:00 - 17:00
Неділя:вихідний