Прийом акушера-гінеколога

Гаряча лінія супроводу вагітності

Якщо у Вас є запитання до лікаря, маєте запитання щодо вибору спеціаліста або запису на прийом – сміливо телефонуйте і наші досвідчені адміністратори допоможуть Вам.

Години роботи

Завітайте до нас за адресою м. Вінниця, вул. Стрілецька 7. Пологовий будинок працює цілодобово 24/7. Планові візити тільки за попереднім записом. Жіноча консультація працює за графіком:

Понеділок - п'ятниця:09:00 - 19:00
Субота:09:00 - 17:00

Мрії збуваються. Сімейні пологи з командою професіоналів

Прийом акушера-гінеколога в «Інномед – Пологовий будинок»

Вітаємо Вас – Ви очікуєте малюка або малюків!

 • Під час вагітності дуже важливий постійний зв’язок зі своїм лікарем акушером-гінекологом, з яким можна обговорити будь-яке питання, яке Вас хвилює.
 • У медичному центрі «Інномед – Пологовий будинок» Ваш персональний лікар завжди на зв’язку і готовий Вам допомогти.
 • Кожна вагітна жінка у медичному центрі «Інномед – Пологовий будинок» потрапляє в атмосферу психологічного затишку та взаєморозуміння. Досвід наших фахівців дозволяє впоратися з найскладнішими ситуаціями, які іноді виникають у період виношування дитини
 • Будь-які призначення під час вагітності – лише за показаннями!

Золотим стандартом ведення вагітності є регулярне відвідування лікаря. Акушер-гінеколог – це лікар, який займається питаннями, які стосуються зачаття і виношування майбутньої дитини. Цей фахівець спостерігає за проходженням вагітності і станом майбутньої матері з першого дня зачаття і до самих пологів, спостерігає за емоційним і психологічним станом породіллі після появи малюка.

Вперше відвідування акушера-гінеколога повинно бути тоді, коли ви вирішили стати матір’ю. Лікар проводить огляд, призначає здачу аналізів і при необхідності проводяться додаткові діагностичні маніпуляції.

Після проведення всіх досліджень лікар повідомляє жінці про результати і дає відповідь чи зможе вона завагітніти і виносити малюка.

Сучасна медицина здатна на багато що, проте для того щоб вона змогла проявити свої можливості, потрібно вчасно зреагувати на проблему, саме цим і займаються акушери-гінекологи.

Можна сказати, що від того наскільки професійний лікар-залежить здоров’я матері і майбутньої дитини. Якщо ви вважаєте, що готові стати матір’ю, то вам саме час відвідати акушера-гінеколога в клініці Інномед, який проведе всі необхідні дослідження, зможе поставити правильний діагноз, а при необхідності запропонувати ефективне та індивідуальне лікування!

Акушер-гінеколог оцінює стан жінки, своєчасно коригує її самопочуття, стежить, чи правильно розвивається плід.

Лікар акушер:

 • проводить регулярний плановий огляд майбутньої матері;
 • призначає діагностику й інтерпретує її результати;
 • рекомендує профілактичну і підтримувальну терапії;
 • надає медичну допомогу при загрозі викидня;
 • рекомендує консультації генетика, репродуктолога;
 • контролює розвиток малюка.

Дотримання лікарських рекомендацій знижує ризики в періоді внутрішньоутробного розвитку. Тому потрібно уважно прислухатися до порад лікаря, щоб зберегти своє здоров’я та подбати про малюка.

Турбота під час вагітності:

Консультація та огляд у акушера-гінеколога – дуже важлива подія під час вагітності.

 • Комплексний акушерсько-гінекологічний прийом (огляд, консультація, бесіда з акушером згідно з національними протоколами та зарубіжними рекомендаціями, із заповненням індивідуальної карти ведення вагітності).
 • При необхідності консультування вагітних лікарем ендокринологом
 • У складних акушерських випадках обов’язкове консультування вагітних жінок доктором медичних наук, професором кафедри акушерства та гінекології №2 Вінницького національного медичного університету ім. Н.І. Пирогова Чечугою Сергієм Броніславовичем.
 • Складання індивідуального плану супроводу вагітності та за показаннями плану лікування, а також попереднього плану способу розродження, що економить Вам сили, гроші та час.
 • У клініці «Інномед – Пологовий будинок»  у разі онкологічного захворювання чи підозри на злоякісний процес під час вагітності консультує доктор медичних наук, професор Андрій Григоренко, завідувач курсу онкогінекології та оперативної гінекології кафедри акушерства та гінекології №2 ВНМУ ім. Н.І. Пирогова.

Під час усіх візитів вагітної до акушера-гінеколога лікар розмовляє з Вами. У ході бесіди фахівець з’ясовує, чи є в способі життя майбутньої мами фактори, які можуть негативно позначитися на перебігу вагітності, які важкі захворювання ви перенесли, чи були мимовільні переривання вагітності (викидні) або аборти. Ця інформація необхідна для лікаря, щоб він міг спрогнозувати можливі ускладнення, які можуть виникнути згодом.

Чи варто боятись огляду «на кріслі»? — Це безпечно та безболісно. У більшості випадків огляд на кріслі при вагітності проводиться двічі рази: під час першого візиту до акушер-гінеколога та ближче до передбачуваної дати пологів.

Кількість оглядів на кріслі при вагітності залежить від перебігу вагітності.

Вам не треба отримувати медичну допомогу у різних клініках! Це зручно, приємно, заощаджує час та сили.

На кожній сторінці розділу ведення вагітності - Вас очікує нова зворушлива історія народження дитинки

Зупиніться, подивіться відео, відчуйте момент щастя разом з Інномед

Пологовий будинок Інномед

Відеознайомство з медичним центром

Екскурсія по родовому відділенню

Завітайте до нас не виходячи з дому

Як нас знайти

Завітайте до нас за адресою Стрілецька 7

Від планування до пологів

Медичний центр «Інномед – Пологовий будинок» супроводжує появу на світ малюка від планування вагітності до післяпологової підтримки
Медичний центр «Інномед – Пологовий будинок» можна по праву назвати унікальним та новаторським у нашій країні. Адже він об’єднaв нaйкрaщі світові практики, мaє ідеaльно оргaнізовaну логістику, зaмкнений цикл нaдaння послуг, нaдсучaсне облaднaння тa крaщу комaнду високопрофесійних досвідчених лікaрів , кожен із яких живе тa горить своєю спрaвою.
Детальніше

Затишно як вдома

Вперше ми втілили мрію для сімей вінничан і створили перший приватний, сучасний, комфортний пологовий будинок, який надає допомогу на етапі планування, підготовки до вагітності, ведення вагітності і пологи, а потім – допомога дітям після народження.
У зaклaді розміщено три пологові зaли з усім необхідним для пологів: функціонaльне ліжко, крісло для вaгітної, вaннa, місце для пaртнерських пологів, тумбa з усімa потрібними лікaми, які повинні бути під рукaми, стіл для огляду мaлюкa та надання невідкладної допомоги за потреби, декількa кнопок SOS в рaзі, якщо породіллі потрібнa допомогa, душовa кімнaтa тa бaгaто іншого.
Детальніше

Завжди поруч

Ми дотримуємося повної конфіденційності та розробили надійну систему захисту особистої інформації пацієнтів. Ми працюємо, використовуючи позитивний досвід роботи зі страховими компаніями.
Вагітність це не діагноз і не марафон за фахівцями, які працюють у різних частинах міста. У нас усі професіонали, сучасні технології, лабораторне обладнання та діагностичні комплекси найкращих світових виробників в одному місці – у медичному центрі «Інномед – Пологовий будинок». Ми з Вами 24/7.
Контакти та графік роботи
0
лікар
проведено пологів
0
народжено дівчаток
0
народжено хлопчиків

Чому варто звернутись у медичний центр «‎Інномед – Пологовий будинок»

Повний цикл надання медичних послуг

Медичний центр «Інномед – Пологовий будинок» супроводжує появу на світ малюка від планування вагітності до післяпологової підтримки

Ультразвукові дослідження експертного рівня

Ультразвукове дослідження, проведене спеціалістом, що має міжнародний сертифікат дозволяє працювати з програмами підрахунку пренатальних ризиків.

Лікування за показами

Якщо  втручання, обстеження чи препарат не показаний — він протипоказаний.

Чуйність

Кожна вагітна жінка в медичному центрі «Інномед – Пологовий будинок»  потрапляє в атмосферу психологічного затишку і взаєморозуміння. Досвід наших фахівців дозволяє впоратися з самими складними ситуаціями, які іноді виникають в період виношування дитини.

Санітарія

Санітарно-гігієнічні норми світового рівня. Медичний центр обладнаний сучасними витяжками, системами ізоляції, індивідуальними санвузлами, санітайзерами та одноразовими рушниками.

Безболісність

Мінімізуємо біль та використання болючих маніпуляцій.

Призначення і обстеження лише за показами

Якщо  втручання, обстеження чи препарат не показаний — він протипоказаний

Сімейні пологи в Інномед – Пологовий будинок

Ми створюємо «домашній» затишок. Найкращі фахівці завжди з Вами. Пологи – це диво і в радість

Комфортне, безпечне ведення вагітності

Під час вагітності дуже важливий постійний зв’язок зі своїм лікарем акушером-гінекологом, з яким можна обговорити будь-яке питання, яке Вас хвилює

Знання, досвід, турбота з любов’ю

Наш медичний центр доброзичливий до батьків та дітей. Ми уважні до Ваших емоцій

Наші спеціалісти

Велика кількість вузькопрофільних спеціалістів дозволяє вирішити широкий спектр задач.
 • Юлія Кривов‘яз

  Лікар-ендокринолог

  Стаж роботи: 18 років

 • Олена Ночвіна

  Завідувачка жіночою консультацією, лікар акушер-гінеколог, репродуктолог, доктор медичних наук

  Стаж роботи: 19 років

 • Сергій Чечуга

  Медичний директор, професор, лікар акушер-гінеколог

  Стаж роботи: 26 років

 • Андрій Скиба

  Лікар анестезіолог

  Стаж роботи: 36 років

 • Інна Корчун

  Завідувачка прегатальної ультразвукової діагностики, Лікар УЗД

  Стаж роботи: 21 рік

 • Іван Альчук

  Лікар акушер-гінеколог

  Стаж роботи: 22 роки

 • Ганна Гаваньо

  Лікар акушер-гінеколог

  Стаж роботи: 12 років

 • Анна Мазуркова

  Лікар акушер-гінеколог, лікар ультразвукової діагностики

  Стаж роботи: 8 років

 • Карина Корнеченкова

  Завідувачка пологовим відділенням, лікар акушер-гінеколог

  Стаж роботи: 18 років

 • Ірина Арцибасова

  Завідувачка анестезіології та інтенсивної терапії новонароджених, лікар неонатолог

  Стаж роботи: 25 років

 • Дмитро Бацюра

  Лікар акушер-гінеколог

  Стаж роботи: 29 років

 • Жанна Ястремська

  Завідувачка післяпологовим відділенням, лікар неонатолог, лікар акушер-гінеколог

  Стаж роботи: 28 років

Відгуки

 • Від щирого серця хочеться висловити величезну подяку за професіоналізм, сердечну теплоту, за Вашу шляхетну працю, за тактовність і турботу, за Вашу щирість, також за уважне ставлення та любов до своєї роботи! Спасибі велике прекрасній дівчинці, яка провела з нами цілий день і ніч і допомагала нам годувати нашого хлопчика і доглядати за ним! Вона нас багато чому навчила, перш за все вона подарувала нам своє кохання, турботу і теплоту! Вона працювала на зміні 17 жовтня.
  Також особлива подяка неонатологові Жанні Петрівні за високий професіоналізм, чуйність, доброту та любов!

  Людмила Гудима
 • Дуже раді, що довірили свою вагітність Інномеду! Так, як це перший наш малюк, до вибору пологового будинку та ведення вагітності ставилися дуже відповідально. Інномед – для нас це про спокій.
  Ведення вагітності пройшло чудово – легко, комфортно, без постійних черг та незадоволених осіб!
  Пологи були швидкими))) Післяпологова палата дуже затишна та зручна, як у готелі)
  Окреме спасибі лікарям та персоналу!
  Ми дуже задоволені, зараз вже уклали договір на ведення малюка до 1 року.
  За другим обов’язково до вас повернемось.

  Ольга Воконоголь
 • Хочу подякувати всій команді Інномеда, за нашу дочку!! За можливість народжувати в таких умовах! За ваш професіоналізм, за відчуття спокою, впевненності та комфорту. За такі легкі роди! За домашню атмосферу, за смачну їжу, як у ресторані. Ви створили таку атмосферу, що ми відчували себе не в лікарні, а в п’ятизірковому готелі! Завдяки вам, згадую про роди з посмішкою та позитивом! Якщо народжувати, то тільки тут! Однозначно всім рекомендую!!! Окремо дякую найкращому лікарю Чечузі Сергію Броніславовичу за дочку ви найкращий)

  Альона Буряк
 • Безмежно вдячна всім працівникам “Інномед” пологового будинку та педіатрії. Це для мене найкращий медичний заклад у Вінниці!
  Мені пощастило стояти на обліку вагітності у лікаря Чечуги Сергія Броніславовича. Він професіонал своєї справи! Моя вагітність була дуже легкою, без стресу та без зайвих аналізів і переживань. А пологи пройшли дуже класно! Допомагали мені лікар Корнеченкова Карина Віталіївна та акушерка Кавецька Олена. Дуже все сподобалось! Палати дуже комфотртні! Дякую що ви є!

  Катерина Костючик
 • Хочу подякувати клініці Інномед за спокійну вагітність і прекрасні пологи! Гаваньо Анна – one love. Підтримка 24/7, завжди з посмішкою і на позитиві, ніяких зайвих призначень, завжди почує і все пояснить. Всю вагітність і пологи була з нами. Про такі пологи можна лише мріяти. Це другі пологи, тому є з чим порівняти. Епідуральна анестезія дуже допомогла, анестезіолог все зробив максимально чітко – ніякої побочки, чи дискомфорту, чи болю в спині не було. Післяпологовий догляд – все супер. Постійно моніторили самопочуття, допомагали 24/7. Післяпологові кімнати дійсно дуже продумані, все дуже зручно і комфортно.

  Вікторія Любченко

Залишились запитання?

Період вагітності та післяпологовий період вимагють лікарської уваги та турботи. Будьте уважні до свого здоров’я та здоров’я малюка, обговорюйте з нами всі Ваші занепокоєння та сміливо звертайтесь до наших спеціалістів за телефоном:

ІННОМЕД – ПОЛОГОВИЙ БУДИНОК

Ведення вагітності та пологи

Поліклінічне відділення

Понеділок - пʼятниця:09:00 - 19:00
Субота:09:00 - 17:00
Неділя:вихідний

Стаціонарне відділення

Цілодобово:24/7