Робот – асистована хірургія Da Vinci Si в баріатрії – це сучасна хірургія, якій об’єдналися прогресивні технології та інноваційні ідеї людини

Роботизована хірургія популярна у всьому світі – і вперше в Україні у медичному центрі «Інномед – Центр ендохірургіі».

DA VINCI Si – це найвищий ступінь еволюції сучасної хірургії, яка переносить проведення складних хірургічних втручань на новий якісний рівень – скорочення часу операції, що в свою чергу, забезпечує більш швидкий період відновлення для пацієнта

Робот-асистована хірургія DA VINCI Si в баріатрічній хірургії

Вперше в Україні у медичному центрі «Інномед – Центр ендохірургіі» сучасна хірургія в якій об’єдналися прогресивні технології та інноваційні ідеї людини

Хочете дізнатись більше? Подивіться тематичне відео

Робот-асистована хірургія DA VINCI Si в баріатрічній хірургії

Зателефонуйте нам та запишіться на консультацію

Баріатрична хірургія‎

Роботизована система Da Vinci Si дозволяє зменшити кількость інтра- та постопераційних ускладнень, тривалість операції, кращі показники у лікуванні цукрового діабету 2 типу та зменшення маси тіла.

Які види втручань виконуються в медичному центрі «Інномед – Центр ендохірургії»‎

 • Робот – асистована рукавна або поздовжня резекція шлунка (Sleeve gastrectomy)
 • Робот-асистоване шлункове шунтування
 • Робот асистоване міні-гастрошунтування
 • Робот-асистована операція SADI-S

Які патології ми оперуємо за спеціалізацією баріатрія?

В баріатричній практиці робот DA VINCI Si застосовується при проведенні наступних хірургічних втручань:

 • оперуємо морбідне ожиріння
 • ожиріння та цукровий діабет 2 типу
 • ожиріння та коморбідні стани (артеріальна гіпертензія, дисліпидемія, синдром нічного обструктивного апное)

Давайте знайомитись!

Кебкало Андрій Борисович

д.мед.н., професор кафедри хірургії та проктології, лікар хірург, проктолог, онкохірург.

Сильні ставлять собі мрію – метою, а слабкі роблять мету – мірєю

Конфуцій

Освіта
Закінчив Національний медичний університет ім. О.О.Богомольця у 1996 році з відзнакою, спеціальність “лікуальна справа”.
В 1999 році, навчаючись в аспірантурі в Київській медичній академії післядипломної освіти ім. П.Л.Шупика, захистив кандидатську дисертацію по хірургії.
Захистив докторську дисертацію по хірургії на тему “Використання клітинних та тканинних трансплантантів в комплексному лікуванні хворих з панкреонекрозом”. В цьому ж році здобув звання професора кафедри хірургії та проктології Національної медичної академії післядипломної освіти ім. П.Л.Шупика. Автор 88 наукових та навчально-методичних робіт. Отримав 10 патентів.

Міжнародне стажування:

2019

 • THD Training Course approved by the Royal College of Surgeons (London, UK)
 • Научно-практическая конференция с международным участием «Метаболический синдром в междисциплинарном аспекте: конкуренция или взаимодействие» Киев, Украина
 • European Society for Medical Oncology (ESMO) Congress 2019 Barcelona, Spain

2018

 • European Association Endoscopic Surgery Annual Congress (London, Great Britain)

2017

 • Salzburg weill cornell/memorial sloan kettering cancer center seminar in gastrointestinal oncology (30.00 AMA Physician’s Recognition Award Category 1 Credits™)

Спеціалізація: сертифікація вищої категорії з проктології, лікар хірург, лікар онкохірург, спеціалізація з ендоскопії
Роботична хірургія Da Vinci SI: перший в Україні виконав робот – асистовану баріатричну операцію.
У вільний час займаюсь спортом.

З повагою,

д.мед.н Андрій Кебкало

Три складові системи DA VINCI Si

Консоль хірурга

Це місце, де хірург працює під час процедури, оглядає крупним планом зону оперування в 3D-режимі та керує інструментами

Зона пацієнта

Зона пацієнта є найтехнологічнішим елементом системи. Хірургічні інструменти рухаються в режимі рального часу у відповідь на рухи хірурга в консолі

Система моніторингу

Система моніторингу підтримує зв’язок між консоллю хіруга та зоною пацієнта. Підтримує новітню 3D-систему для візуалізації операції

10
роки тривала розробка та тестування системи
4000
систем DA VINCI використовується в світі
10000
наукових медичних праць пов'язаних з DA VINCI
1000000
операцій проводиться в світі щороку

Переваги роботичних операцій для пацієнта:

 • Менша кількість ускладнень
 • Менш виражений больовий синдром після операції
 • Менша втрата крові
 • Швидке відновлення після операції
 • Менш помітні післяопераційні рубці

Переваги роботичних операцій для хірурга:

 • Велика хірургічна точність
 • Збільшений діапазон руху
 • Краща візуалізація, включаючи області, які важкі для огляду неозброєним оком
 • Кращий доступ до важкодоступних місць
 • Контроль втоми та тремору рук

Хто ми?

Ми приватний медичний центр «Інномед – Центр ендохірургії», який був створений лікарями, які отримали освіту в Україні та за кордоном. Всі ми розуміємо, що слова Гіппократа мають особливу силу: «Не нашкодь! Лікар – філософ, адже немає великої різниці між мудрістю і медициною».

Найкраща операція – це операція, якої вдалося уникнути. Тому наші принципи – це індивідуальний підхід, всі обстеження, методи лікування тільки за показаннями (нічого зайвого), операція – лише за показаннями. Ми – прихильники органозберігаючих операцій, коли їх можна виконати незалежно від ступеня складності ми використовуємо сучасні методики в діагностиці та лікуванні (операційні і безопераційні методи).

Ви можете не турбуватися за дотримання лікарської таємниці і конфіденційності. Ми дотримуємося стандартів лікування України і зарубіжних країн. Керівництво медичного центру «Інномед – Центр ендохірургії» інвестує в підвищення кваліфікації наших фахівців як в Україні, так і за кордоном.

Професіоналізм, відкритість, бажання кожного пацієнта і його близьких – основа нашої роботи.

Наші принципи в хірургії

Найкраща операція – це операція, якої вдалося уникнути. Тому наші принципи – це індивідуальний підхід, всі обстеження, методи лікування тільки за показаннями (нічого зайвого), операція – лише за показаннями. Ми – прихильники органозберігаючих операцій, коли їх можна виконати незалежно від ступеня складності ми використовуємо сучасні методики в діагностиці та лікуванні (операційні і безопераційні методи).

Ми перші в Україні запровадили роботичну хірургію!

Робот-асистована система DA VINCI Si – це інноваційна технологія у галузі мінімально інвазивної хірургії. Робот-асистована система DA VINCI Si широко застосовується в оперативній гінекології, урологій, загальній хірургій, онкології. Рухи мікрохірургічних інструментів відрізняються високою точністю, що дозволяє домогтися ефективних результатів: швидкого відновлення пацієнта після операції, скорочення загрози післяопераційних ускладнень.

Робот-асистована система DA VINCI Si – високий ступінь надійності – навіть, якщо у хірурга, втомленого після багатогодинної операції, здригнеться рука, робот не буде виконувати невірну команду і виправить невірний рух. Використання хірургічної системи DA VINCI Si зводить до мінімуму ймовірність лікарської помилки. Відсоток успішних операцій в світі при даній групі захворювань вище з роботизованою хірургією.

Навіщо потрібен робот-асистент DA VINCI Si?

Робот DA VINCI Si – це інноваційна технологія у галузі мінімально інвазивної хірургії. Робот DA VINCI Si широко застосовується в оперативній гінекології та при лікуванні гінекологічних захворювань. Рухи мікрохірургічних інструментів відрізняються високою точністю, що дозволяє домогтися ефективних результатів: швидкого відновлення пацієнта після операції, скорочення загрози післяопераційних ускладнень.

Робот DA VINCI Si – високий ступінь надійності – навіть, якщо у хірурга, втомленого після багатогодинної операції, здригнеться рука, робот не буде виконувати невірну команду і виправить невірний рух. Використання хірургічної системи DA VINCI Si зводить до мінімуму ймовірність лікарської помилки. Відсоток успішних операцій в світі при даній групі захворювань вище з роботизованою хірургією.

Хірургічна система робот DA VINCI Si складається з трьох основних елементів: хірургічної консолі, панелі управління і оптичної системи. Лікар керує ходом операції, перебуваючи за пультом управління. На екран монітора виводиться тривимірне зображення, що оперується, з багаторазовим збільшенням.

Під час операції лікар маніпулює спеціальними джойстиками, які, в свою чергу, керують рухом мікрохірургічних інструментів, якими оснащені руки робота. У робота DA VINCI Si 4 руки-маніпулятора. Інструменти майже необмежені в рухах, можуть рухатися в семи різних напрямках. Це дає можливість проводити найскладніші маніпуляції навіть при невеликому операційному полі. Робот DA VINCI Si дозволяє оперуючому гінекологу використовувати одночасно інструменти та відеокамеру. Це підвищує точність виконання операції.

За допомогою робота DA VINCI Si виконують широкий спектр гінекологічних операцій різної складності – від органозберігаючих хірургічних втручань з лікуванням опущення статевих органів до радикальної гістерекомії (видалення матки). Робот DA VINCI Si ефективно застосовується для видалення важкодоступних міоматозних вузлів, лікування пухлин яєчників, оперативної корекції нетримання сечі.

Хто проводить роботичні операції?

Оперує Андрій Григоренко – доктор медичних наук, PhD, лікар акушер – гінеколог, вища категорія, лікар онкогінеколог, медичний директор. 

Міжнародне стажування:

 • Endo Dubai 2020 – «Updates & Innovation in Minimally Invasive Gynecologic Surgery» в м. Дубаї, ОАЕ в 2020 році.
 • ORSI Academy «Basic Skills in Robotic General Surgery» ORSI Academy, Бельгія в
  2019
 • У медичному центрі Асаф А-РОФЕ «Робот–асистована хірургія в урології» клініка Асаф А-Рофе, Ізраїль у 2019 році
 • «Update in early and late pregnancy maintenance» в Інституті невинних (педіатрії) у Флоренції, 2019 року, .
 • Endo Dubai 2018 – «Updates & Innovation in Minimally Invasive Gynecologic Surgery» в м. Дубаї, ОАЕ у 2018 році,
 • «Surgery of pelvic organ prolapse – from A to Z» в м. Клермон-Феран, Франція у 2017 році, “Тренінг по фетоскопії»

Роботична хіругія DA VINCI Si: один із перших в Україні виконав робот–асистовану оментектомію, робот–асистовану ТЕМ. Має найбільший досвід щодо застосування роботичної системи DA VINCI Si у гінекології в Україні.

Переваги робота DA VINCI Si перед операцією, виконаною традиційним відкритим шляхом

 • Дозволяє хірургу провести хірургічну операцію з високою точністю.
 • Значне зниження ризику ускладнень після операції.
 • Скорочується час перебування в стаціонарі (у порівнянні з відкритими хірургічними операціями).
 • Мінімальна крововтрата.
 • Ризик інфекційних ускладнень зводиться до нуля.
 • Мінімальний больовий синдром після операції.
 • Мікрохірургічні інструменти, якими оперує робот, відрізняються від інструментів, які використовуються при лапароскопії – вони більш тонкі і мають менші розміри. При роботизованій операції післяопераційні шви мають мінімальні розміри.
 • У ранньому післяопераційному періоді немає вираженого больового синдрому, протягом доби пацієнт може повернутися до своєї повсякденної активності.

Робот-асистент DA VINCI Si зручно використовувати при операціях на статичних внутрішніх органах. Найчастіше такі органи розташовані близько до інших життєво важливих органів, зачіпати які, в ході операції, небезпечно для життя. Мікрохірургічні інструменти робота DA VINCI Si працюють з винятковою точністю, ризик зачепити сусідні органи зводиться до мінімуму.

Так як, анатомічна будова тіла має свої особливості і дуже часто під час операції  виникають труднощі з доступом в глибокі області, наприклад, такі як тазова частина, використання хірургічного робота DA VINCI Si дозволяє вирішити це завдання максимально безпечно, як наслідок –  мінімальна травматизація здорових сусідніх органів.

Операції роботом-асистентом DA VINCI Si – гарантований результат і можливості для пацієнтів. Статистика налічує величезну кількість вдячних пацієнтів по всьому світу, яких оперували хірурги, використовуючи роботизовану систему DA VINCI Si. Відгуки говорять про те, що цей метод має переваги над іншими.

Які можливості з’явилися у хірургів завдяки роботизованій техніці DA VINCI Si?

Відповідає Андрій Григоренко – PhD, доктор медичних наук, лікар акушер–гінеколог вищої категорії, онкогінеколог, медичний директор:

“Спочатку на прикладі доброякісних процесів. Один з методів лікування міоми матки – хірургічний (міомектомія або радикальна операція – гістеректомія). Міомектомія або гістеректомія можуть бути виконані різними доступами: абдомінальним (через великий розріз на животі), вагінальним або ендоскопічним (за допомогою резектоскопа, лапароскопія).

Раніше при хіругії абдомінальним доступом був тривалий період перебування в стаціонарі, висока частота переливання крові, сильні післяопераційні болі і тривалий період реабілітації. З популяризацією мінімально інвазивної хірургії, лапароскопічна міомектомія була прийнята як новий «золотий стандарт» лікування міоми матки.

Однак, існують труднощі при лапароскопії і перш за все вони пов’язані з важкодоступністю в обмеженому просторі малого тазу. З метою подолання труднощів традиційної лапароскопії та розширення груп пацієнток, яким може бути проведено мінімально інвазивне втручання, була запропонована методика робот-асистованої хірургії.

Лапароскопія з використанням робота DA VINCI Si сьогодні один з найбільш сучасних видів мінімально інвазивної хірургії. Даним методом успішно проводять як операції міомектомії, так і гістеректомії. З моменту перших операцій роботом DA VINCI Si при міомах матки (2004 рік) пройшло багато років, було проведено кілька великих ретроспективних досліджень, які підтвердили безпеку і ефективність роботизованої хірургії.

Переваги робот-асистованих операцій в гінекології: найменша крововтрата в момент операції, менший період перебування пацієнток в стаціонарі, більш швидкий період відновлення після операції, менше ускладнень.

Робот-асистована хірургія змінила погляд на мінімально інвазивну терапію міоми матки, як з боку хірургів, так і з боку пацієнток. Робот DA VINCI Si, по-іншому говорять, що він має систему «ендоскопічного зору» – камери з 3D-зображенням високої чіткості, які дозволяють показати те, що не бачить звичайні очі хірурга.

Спеціальні інструменти використовуються тільки в роботизованій хірургії, які мають набагато більшу рухливість (згинаються і обертаються на 3600), ніж зап’ясті людини і інструменти, які використовуються при звичайній лапароскопії. Через джойстики-маніпулятори DA VINCI Si транслює всі рухи рук хірурга (і пальців, і зап’ясть) в точні рухи мініатюрних інструментів, які перебувають всередині тіла пацієнта, що забезпечує точність рухів і мінімалізм при хірургії.

Хірург 100% контролює і керує роботом DA VINCI Si, робот без хірурга – це просто залізна сучасна інновація. Хірурги, які оживили роботів DA VINCI Si провели численну кількість складних операцій у всьому світі (за останні 20 років більш 6 тисяч операцій). У гінекології проведено безліч операцій при тубо-тубарних анастомозах, міомектомії, гістеректомії, сакрокольпопексії, при раку матки, шийки матки, хірургію яєчників і лікування ендометріозу.

Роботизована хірургія в онкогінекології дозволила нам хірургам виконувати операції більш точно з мінімальною травматизацією тканин малого тазу, що безпосередньо впливає на прогноз подальшого лікування. Це неможливо досягти при операціях зі звичайним доступом.”

Переваги для жінок:

 • скорочений термін перебування в стаціонарі;
 • значне зниження післяопераційного болю;
 • зменшення крововтрат і зниження необхідності в переливанні крові;
 • відсутність великих розрізів;
 • швидке повернення до звичного життя;
 • нова якість медичної допомоги при онкологічних захворюваннях;
 • більш кращі прогнози при онкологічних захворюваннях.

Чи настав час оперуватися?

Якщо у Вас є такі симптоми, Вам необхідно звернутися до хірурга медичного центру «Інномед – Центр ендохірургії»:

 • загальна слабкість;
 • зниження апетиту;
 • ознаки анемії: наростаюча блідість, постійні головні болі, запаморочення;
 • поява субфебрильної температури тіла або підвищення температури до високих цифр (у більшості випадків без видимої причини);
 • здуття кишечника, постійне відчуття переїдання;
 • неприємні відчуття і болі в області таза;
 • хронічне нетравлення шлунка, зниження апетиту;
 • швидка зміна маси тіла;
 • болі і дискомфорт у попереку;
 • кровотечі з матки або рясні місячні (багато, довго, часто: частіше ніж через 21-35 день або більше 8 циклів на рік, нічні прокладки з частою заміною на максимальну кількість крапель, виділення зі згустками).

Якщо Вам поставили діагноз або при обстеженні Вам поставили попередній будь-який діагноз – зверніться до нас за консультацією і ми допоможемо Вам.

Як відомо, злоякісна пухлина має здатність переміщатися на сусідні і віддалені органи людини. При проникненні такого новоутворення у тканини можна допустити і інвазію (проростання пухлини в інші органи). Злоякісної пухлини властиві такі риси:

 1. Вона може бути «невидимою» для імунологічного контролю організму.
 2. Пухлина може потрапити в довколишні тканини, утворюючи метастази.
 3. Злоякісна пухлина здатна дуже швидко розвиватися і рости, що стає причиною звуження оточуючих тканин. Процес розвитку може відбутися протягом декількох тижнів.
 4. У клітин спостерігається низький коефіцієнт зрілості. Діє залежність: пухлина агресивніша, коли клітина практично не сформована.
 5. Метастазування може відбуватися далеко від основного утворення.
 6. Після запланованого життєвого циклу, здорова клітина припиняє своє існування. У випадку зі злоякісної клітиною, її життєвий цикл не визначений, тобто вона здатна розмножуватися постійно.
 7. При пухлинах виробляються токсини. Вони псують імунітет, який направлений на лікування. У пацієнтів відбувається інтоксикація, знижується рівень гемоглобіну. Людина втрачає вагу, в деяких випадках призводить до кахексії.

Не витрачайте Ваш коштовний час на очікування та цілителів. Цінуйте кожну хвилину, запишіться на консультацію до фахівців медичного центру «Інномед – Центр ендохірургії»

Що робити, якщо почули в діагнозі слово «рак»?

 • заспокойтесь, можлива помилка і Вам необхідна альтернативна думка (але не витрачайте багато часу на очікування або на чергову консультацію, яка підтверджує попередні. Час безцінний)
 • проконсультуйтеся з онкологом, який складе план лікування;
 • дізнайтеся про сучасні методи лікування;
 • без втрати часу – дійте!

Чи можна відкласти операцію і на який термін?

Це вирішуєте разом із лікуючим лікарем. Візит до лікаря – відкласти не можна! На жаль, стан може погіршитися дуже швидко, і Ви не зможете отримати метод лікування через протипоказання, які з’явилися як результат втрати часу. При втраті часу – буде вже операція підвищеної складності, великого обсягу і високої травматичності.

Що буде після операції?

Після операції ви будете спостерігатися нашими лікарями, які підберуть для Вас оптимальну програму післяопераційного відновлення. Як показує наш досвід, вже через кілька днів Ви повертаєтеся до звичайного життя.

Після операції, якщо потрібно, лікар-онколог призначить додаткову терапію. Кожен випадок індивідуальний. Ми віримо, що все буде добре і докладемо максимальні зусилля, щоб допомогти Вам.

Скільки коштує операція?

Вартість операції розраховується індивідуально, так як кожен випадок індивідуальний. Ви її можете дізнатися після консультації безпосередньо в центрі або по телефону. Ціна залежить від ступеня складності, набору інструментів, додаткових аналізів і обстежень. Ми подбали про те, щоб ціни були оптимальними, тому що розуміємо економічну ситуацію наших пацієнтів. Наша клініка має кілька напрямків роботи і за рахунок цього, ми ціни робимо доступними.

Десятиліттями жителі України їздили в клініки Європи, США та Ізраїлю на лікування, використовуючи роботизовану хірургію. З появою робота DA VINCI Si в Україні, появою нового покоління українських хірургів ситуація кардинально змінилася. Тепер з інших країн пацієнти мають можливість приїхати до нас в медичний центр «Інномед – Центр ендохірургії»

Хірург медичного центру «Інномед – Центр ендохірургії» проводить консультацію після попереднього запису по телефону, якщо у Вас термінова ситуація – повідомте нам про це і ми зробимо для Вас все можливе і в найкоротший термін назначимо зустріч з фахівцем. 

В рамках консультації фахівець розмовляє з Вами, дізнається скарги і детально розпитає про Ваш стан, огляне, проаналізує наявні медичні документи, обговорить з Вами план подальшого обстеження.  Якщо Ви вже маєте результати аналізів,  лікар обговорить з Вами діагноз і запропонує методи ефективного лікування.

Якщо операція вам не показана, ми скажемо вам про це!

З чого Вам почати?

Для початку зателефонуйте на номер +0432 50 80 60 або запишіться на прийом до гінеколога-хірурга через форму на сайті.

Узгодьте дати візиту з нашим адміністратором. Ми завжди готові допомогти прийняти правильне рішення, наша філософія – це збереження Вашого здоров’я та психологічного комфорту.

Всі методи лікування – тільки за показаннями. Краща операція – це операція, якої вдалося уникнути. І все ж, коли в цьому є необхідність – операція повинна бути виконана сучасними методами, які мають доведену ефективність та безпеку із швидким відновним періодом, без тривалого порушення функцій інших органів.

Використання інноваційного методу, як роботизована хірургія  допомагає хірургу поліпшити техніку операції і не може замінити його. Досвід хірурга, його навик і професіоналізм – це головне в роботизованій хірургії, щоб допомагати краще пацієнтам.

У цьому світі користь приносить кожен, хто полегшує тягар іншої людини.

Чарльз Діккенс.

Чому варто звернутись у медичний центр «‎Інномед – Центр ендохірургії»

Ультразвукові дослідження експертного рівня

Експертна УЗД діагностика в гінекології, урології при патології внутрішніх органів (щитовидної залози, серця, судин, печінки, підшлункової залози, жовчного міхура, нирок та надниркових залоз) виключить Ваші страхи та побоювання.

Органозберігаючі методи лікування

Органозберігаючі методи лікування можуть бути консервативними (тобто без операції) та оперативними. Органозберігаючі методи лікування дають можливість швидкого повернення до повсякденного життя, збереження репродуктивної та інших функцій організму. 

Робот-асистована хіругія

Роботична система DA VINCI Si – технологія 21 століття вперше в Україні. Широко та успішно застосовується у багатьох галузях медицини: онкологія, гінекологія, колопроктологія, урологія, отоларингологія, кардіоторакальна хірургія та інші напрямки. Високоточні операції у найскладніших обмежених просторах з мінімальним ушкодженням тканин та важливих анатомічних структур.

Малотравматичні методи в хірургії, швидка реабілітація

Органозберігаючі хірургічні методики лише за показаннями, згідно з зарубіжними та вітчизняними протоколами лікування та діагностики

Призначення і обстеження лише за показами

Якщо  втручання, обстеження чи препарат не показаний — він протипоказаний

Знання, досвід, турбота з любов’ю

Наш медичний центр доброзичливий до наших пацієнтів. Ми уважні до Ваших емоцій і завжди готові надати не тільки медичну, а і психологічну допомогу

Залишились запитання?

Будьте уважні до рідних, батьків і близьких людей.

Вони можуть не розуміти, що з ними відбувається і не знати про сучасні методи лікування.

Якщо Ви можете їм допомогти – допоможіть. Розкажіть про те, що знаєте.

ІННОМЕД – ЦЕНТР ЕНДОХІРУРГІЇ

Робот-асистована хірургія DA VINCI Si

Графік роботи медичного центру:

Понеділок - пʼятниця:09:00 - 19:00
Субота:09:00 - 17:00
Неділя:вихідний

Графік роботи call-центру:

Понеділок - пʼятниця:08:00 - 19:00
Субота:09:00 - 17:00
Неділя:вихідний