Кріоконсервація

Гаряча лінія по питанням репродуктології

Якщо у Вас є запитання до лікаря, маєте запитання щодо вибору спеціаліста або запису на прийом – сміливо телефонуйте і наші досвідчені адміністратори допоможуть Вам.

Години роботи

Завітайте до нас за адресою м. Вінниця, вул. Магістратська, 158.

Понеділок - п'ятниця:09:00 - 19:00
Субота:09:00 - 17:00

Ваші мрії - наші дії

Кріоконсервація в «Інномед – Материнство та дитинство»

Кріоконсервація – це можливість збереження яйцеклітин, сперми та ембріонів для подальшого використання у програмах лікування безпліддя. Заморожені яйцеклітини та сперма залишаються непошкодженими протягом багатьох років. Кріоконсервація-це методика без негативного впливу на здоров’я майбутнього малюка. 

У медичному центрі «Інномед – Материнство та дитинство» використовується ефективний та безпечний метод надшвидкого заморожування – вітрифікація. Перевага даного методу в тому, що заморожування та розморожування відбуваються без утворення кристалів льоду, які можуть пошкодити клітини під час розморожування.

Програма кріоконсервації ембріонів

Коли під час процедури запліднення in vitro отримують більше ембріонів, ніж необхідно для однієї підсадки, за бажанням пари їх можна зберегти. За цієї методики ембріони можуть роками безпечно зберігатися. В результаті спеціальної технології заморожування у клініці. Можливість завагітніти при переносі кріоконсервованих ембріонів не поступається в успішності показникам при свіжих підсадках.

Програма кріоконсервації яйцеклітин

Вітрифікація може бути успішно використана і для збереження яйцеклітин – ооцитів. Однак важливо пам’ятати, що жіночі клітини дуже чутливі до процесу заморожування, а, отже, ефективність кріоконсервації ооцитів нижча, ніж результати заморожування ембріонів.

Програма кріоконсервації яйцеклітин рекомендується:

 • коли жінка має функціональну недостатність яєчників – низький оваріальний резерв
 • коли жінці необхідно видалення яєчників (щоб у майбутньому народити свою біологічну дитину)
 • пацієнткам з онкологічними захворюваннями перед проведенням хіміотерапії та променевої терапії, оскільки вони ведуть до втрати якості репродуктивних клітин;
 • якщо жінка хоче з тієї чи іншої причини відкласти момент настання вагітності без втрати репродуктивного потенціалу.

Програма кріоконсервації сперми

Заморожування та розморожування сперми.

У яких випадках рекомендується кріоконсервація сперми:

 • якщо чоловік має пройти складне лікування, або коли чоловік працює на шкідливих виробництвах;
 • якщо партнер не може фізично бути присутнім у клініці в день проведення ЕКЗ або виконати роль «запасного варіанту», коли показники спермограми не відповідають вимогам.
0
лікарів
екстракорпоральних запліднень
0
дітей народилось

Чому варто звернутись у медичний центр «‎Інномед – Материнство та дитинство»

Повний цикл надання медичних послуг

Медичний центр «Інномед – Материнство та дитинство» разом з «Інномед – Пологовий будинок» супроводжує появу на світ малюка від лікування безпліддя, планування вагітності до післяпологової підтримки. Індивідуальний комплексний акушерсько-гінекологічний прийом (огляд, консультація, бесіда з гінекологом згідно з вітчизняними протоколами та зарубіжними рекомендаціями).

Ультразвукові дослідження експертного рівня

Ультразвукова діагностика стану плода під час вагітності на апаратах УЗ діагностики експертного класу в режимах 3D та 4D. Діагностика стану внутрішніх органів жінки під час вагітності при екстрагенітальній патології.

Чуйність

Комфортна психологічна підтримка під час лікування безпліддя та вагітності. Кожна жінка в медичному центрі «Інномед – Материнство та дитинство» потрапляє в атмосферу психологічного затишку і взаєморозуміння. Досвід наших фахівців дозволяє впоратися з самими складними ситуаціями, які іноді виникають в лікування безпліддя або підготовки до вагінтності

Мрії збуваються!

Для нас немає безвихідних ситуацій. Найкращі фахівці завжди з Вами 24/7

Призначення і обстеження лише за показами

Якщо  втручання, обстеження чи препарат не показаний — він протипоказаний

Знання, досвід, турбота з любов’ю

Наш медичний центр доброзичливий до майбутніх батьків. Ми уважні до Ваших емоцій

Наші спеціалісти

Велика кількість вузькопрофільних спеціалістів дозволяє вирішити широкий спектр задач.
 • Вікторія Омельянчук

  Завідувачка відділення ДРТ, лікар акушер-гінеколог, репродуктолог, лікар УЗД

  Стаж роботи: 15 років

 • Анфіса Кучеренко

  Ембріолог

  Стаж роботи: 14 років

 • Інна Данькевич

  Лікар акушер-гінеколог, лікар УЗД

  Стаж роботи: 5 років

 • Сергій Чечуга

  Медичний директор, професор, лікар акушер-гінеколог

  Стаж роботи: 26 років

 • Альона Ямкова-Бондарчук

  Лікар акушер-гінеколог, лікар УЗД

  Стаж роботи: 25 роки

 • Юлія Гарнець

  Лікар акушер-гінеколог, репродуктолог, генетик, лікар ультразвукової діагностики

  Стаж роботи: 11 років

Відгуки

 • Дуже задоволена роботою центру. Все чітко і злагоджено. Моя вагітність пройшла на найвищому рівні та спокійно без нервів. Ні разу не пожалкували що звернулись в Інномед. Зараз ми батьки двох прекрасних синочків-близнюків. Окрему подяку хочу висловити Чечузі Сергію Броніславовичу за професіоналізм!!!

  Наталі Федюк
 • Хочу висловити подяку клініці Інномед Материнство і Дитинство. А особливо професору Чичузі Сергію Броніславовичу. ВИ ЛЮДИНА!!! ВИ ПРОФЕСІОНАЛ! Завдяки вашій лікарській компетентності, я вдруге щаслива мама!!! Ви допомогли, підтримали, налаштовували, стимулювали на позитив. Я вам за українською традицією, вклоняюсь низенько до землі!!! Здоров‘я вам, поваги від людей, даруйте жінкам надію !!!

  Ірина Любарець
 • Була вже 2 рази у даній клініці. Задоволена на всі 100%. Робила скринінг та УЗД вагітності. Відношення просто на найвищому рівні. Сюди хочеться повертатися. Особливо хочу відмітити роботу лікаря УЗД Корчун І. В. Так уважно і сумлінно виконує свою роботу.

  Жанна Кривов'яз
 • Щиро ДЯКУЄМО КЛІНІЦІ ІННОМЕД за великий професіоналізм, привітність і завжди гарний настрій персоналу! Дуже задоволені, що потрапили в цю клініку і нам допомогли. Велика подяка лікарю Чечуга Сергію Броніславовичу, дуже хороший лікар, і людина, який втілив нашу мрію в реальність. Щасливі, що у нас тепер є донечка. Бажаємо процвітання і, діточок, як на небі зірочок!))) Привіт зі Львова.

  Олена
 • Доброго дня. Хочу залишити своє враження. Я стояла на обліку на Магістральській. Персонал приємний, так траплялось інколи з затримкою по запису, але це не важливо, знаючи які там професіонали працюють, велику привелику вдячність хочу висловити Чечузі Сергію Брониславовичу, він допоміг мені втретє стати щасливою мамою. Цей лікар від Бога, він не боїться братись за складні ситуації, які трапляються з людьми. А також дуже гарний спеціаліст і хороша приємна людина Гарнець Юлія Сергіївна. Дякую Вам лікарям, бережіть себе. І будьте здоровенькі.

  Ляля Мураткіна

Залишились запитання?

Ви вже робите перший крок, якщо читаєте цю сторінку, вам необхідно довіритись професіоналам, запастися терпінням і бути впевненими, що ваша мрія стати батьками вже здійснюється. Зателефонуйте нам і ми допоможемо втілити мрію батьківства. Мрії збуваються!

ІННОМЕД – МАТЕРИНСТВО ТА ДИТИНСТВО

Лікування безпліддя та підготовка до вагітності

Графік роботи

Понеділок - пʼятниця:09:00 - 19:00
Субота:09:00 - 17:00
Неділя:вихідний