Артроскопія

Гаряча лінія медичного центру

Якщо у Вас є запитання до лікаря, маєте запитання щодо вибору спеціаліста або запису на прийом – сміливо телефонуйте і наші досвідчені адміністратори допоможуть Вам.

Години роботи колл-центру

Завітайте до нас за адресою м. Вінниця, вул. Хмельницьке Шосе, 96 г

Понеділок - п'ятниця:08:00 - 19:00
Субота:09:00 - 17:00

Малоінвазивні операції тільки за показами

Артроскопія в «Інномед – Центр ендохірургії»‎

Рух це життя! Це особливо відчувають люди, які обмежені в рухах.

Артроскопія – це малоінвазивний метод візуального обстеження структур змісту суглобової порожнини, а також лікувального впливу на них за допомогою тонких оптичних і механічних пристроїв.

Основні переваги артроскопії суглобів: малоінвазивний метод без розтину суглоба з маленьким розрізом шкіри до 1 см, з мінімальною крововтратою, особливо це важливо при реконструктивних операціях на суглобах.

Раннє відновлення після артроскопії суглобів дозволяє скоротити перебування пацієнта в клініці. Вже на першу добу пацієнт може вставати на оперовану ногу, шви знімають на 10 добу. Таким чином, артроскопія суглобів володіє колосальною перевагою перед класичною операцією на суглобі.

Артроскопічна техніка дозволяє проводити як діагностику суглоба, так і операцію одночасно.

Особливості методу:

При артроскопії в більшості випадків можна оглянути і промацати зондом все відділи порожнини суглоба, оцінити стан синовіальної оболонки, хрящового покриву суглобових поверхонь, цілісність менісків і хрестоподібних зв’язок, стан колатеральних зв’язок і капсули суглоба, виявити внутрішньосуглобні тіла або патологічні включення і визначити їх походження, виявити порушення орієнтації надколінка і взаємин суглобових поверхонь, встановити можливі конфлікти між різними структурами в момент певних рухів в суглобі.

Особливе значення артроскопія грає в діагностиці ушкоджень суглобового хряща на ранніх термінах. Визначення характеру ушкодження, локалізації, поширеності та глибини дає можливість оцінити механізми розвитку деформуючого артрозу і вибрати оптимальний метод лікування, в тому числі і оперативний.

Переваги методу (далеко не повний перелік переваг артроскопії над традиційною хірургією колінного суглоба):

 • Можливість обстеження всіх відділів суглоба без порушення його структур
 • Максимально висока діагностична ефективність. За рахунок оптичної техніки виробляється максимальне збільшення і діагностика змін на ранніх стадіях. Це неможливо побачити «неозброєним оком», тобто без збільшення.
 • Мала травматичність маніпуляцій
 • Мінімальний доступ в порожнину суглоба
 • Малоінвазивні методики артроскопічних реконструктивних операцій (відновлення руху в суглобі).
 • Завдяки використанню оптики під збільшенням «ювелірно» усуваються перешкоди до руху в суглобі.
 • Больовий синдром після діагностичної артроскопії незначний.
 • Ранній початок реабілітації після артроскопії – це швидке повернення радості руху.
 • Найбільш важливим засобом відновлення функції після артроскопії є лікувальна фізкультура. Ізометричні вправи для м’язів стегна і гомілки починають в першу добу після операції і продовжують протягом усього післяопераційного періоду.
 • Тривалість непрацездатності після артроскопії залежить від фізичного навантаження, професійної діяльності пацієнта. Представники інтелектуальної та легкої фізичної роботи можуть приступити до роботи вже через 10-14 днів. Представники важкої фізичної праці можуть приступити до роботи через 3-4 тижні. Спортсмени можуть приступити до тренувань через 6 тижнів.
 • Своєчасне артроскопічне лікування уражень тазостегнового суглоба може попередити розвиток або пригальмувати прогресування коксартрозу

Зателефонуйте нам та запишіться на консультацію

Показання до артроскопії колінного суглоба наступні:

 • Пошкодження менісків. Артроскопія дає можливість точно встановити локалізацію пошкодження, його характер, допомагає визначити вид втручання, його обсяг. Відомо, що пошкоджений меніск є причиною розвитку деформуючого артрозу, в зв’язку з цим, важливо вирішити питання, чи здатний меніск забезпечити нормальну функцію суглоба, або він підлягає видаленню. Атроскопія абсолютно показана при поперечних розривах менісків або відриву частини у вигляді клаптя від тіла меніска, що практично протікає безсимптомно. Залежно від характеру травми пошкоджена частина може бути видалена під час артроскопії (трансхондральні пошкодження, відрив переднього рогу або клаптиків пошкодження заднього рогу).
  Артроскопічне видалення пошкодженої частини меніска зменшує термін перебування пацієнта в стаціонарі, скорочує загальний термін післяопераційного лікування. У таких випадках деформуючий артроз розвивається рідко і повільніше прогресує.
 • Ушкодження зв’язок. Відомо, що в стабілізації (в нормальних рухах) колінного суглоба крім хрестоподібних і колатеральних зв’язок велику роль відіграють і інші структури, такі як меніски, капсула суглоба, м’язи. При пошкодженні зв’язок артроскопічні операції дозволяють швидко повернути радість руху.
 • Пошкодження і захворювання суглобового хряща. Механічні ушкодження суглобового хряща є одним з найбільш частих ушкоджень колінного суглоба. Вони часто стають причиною розвитку деформуючого артрозу, внаслідок зниження репаративних можливостей суглобового хряща через постійну травматизації суглобових поверхонь, роздратування продуктами лізису травмованого і вільного хряща, зміни хімічного складу синовіальної рідини і погіршення тканинного обміну гіалінового хряща.
 • Артроскопія використовується  для діагностики і лікування пошкоджень плечового суглоба.

Основні висновки про артроскопію:

Артроскопія (arthros-суглоб, scopia-дивлюся) – це сучасний ендоскопічний малоінвазивний метод діагностики та лікування патології суглобів, який використовують в сучасних клініках світу (“золотий стандарт лікування внутрішньосуглобових травм і захворювань).

Тільки за допомогою артроскопа лікар може побачити і діагностувати конкретну патологію, що часом неможливо при виконанні МРТ.

Перевага артроскопії перед традиційною відкритою хірургією в тому, що суглоб не відкривається повністю. Виконують тільки 2 маленьких проколи – один для введення артроскопа, другий – для хірургічних інструментів, за допомогою яких проводиться операція, що скорочує післяопераційне відновлення (так як ступінь пошкодження сполучних тканин набагато нижчий, ніж у випадку з відкритою операцією).

Це особливо зручно для професійних спортсменів, а також активних людей, які часто стикаються з ушкодженнями колінних суглобів і при цьому повинні швидко відновлюватися. Після артроскопії рубці залишаються менш помітними, завдяки незначній величині проколів (по 0.5 см) – відмінний косметичний результат!

Лікарі медичного центру після кожної операції пояснюють пацієнту як правильно себе вести в післяопераційному періоді і якнайшвидше та повноцінно відновитись.

Зателефонуйте нам та запишіться на консультацію

Відчуй радість руху. Рух це життя!

Артроскопічні операції – це низькотравматичні методики, що поліпшують якість життя.

Хірургія одного дня – це перебування в стаціонарі 1 день, за рахунок використання сучасних методик малоінвазивних втручань, що зручно для Вас.

Хірург медичного центру «Інномед – Центр ендохірургії» проводить консультацію після попереднього запису по телефону, якщо у Вас термінова ситуація – повідомте нам про це і ми зробимо для Вас все можливе і в найкоротший термін назначимо зустріч з фахівцем.

В рамках консультації фахівець розмовляє з Вами, дізнається скарги і детально розпитає про Ваш стан, огляне, проаналізує наявні медичні документи, обговорить з Вами план подальшого обстеження. Якщо Ви вже маєте результати аналізів, лікар обговорить з Вами діагноз і запропонує методи ефективного лікування.

Патологія, яка потребує особливої уваги у всіх, хто займається спортом або багато працює.

Передня хрестоподібна зв’язка є однією з чотирьох основних зв’язок колінного суглобу. Як і всі інші зв’язки передня хрестоподібна зв’язка має вирішальне значення для підтримки стабільності коліна під час ходи та фізичних навантажень.

Пошкодження передньої хрестоподібної зв’язки є дуже поширеною травмою серед професійних спортсменів та серед спортсменів-любителів. Щорічно лише в США реєструється близько 200 000 травм передньої хрестоподібної зв’язки. Футбол, регбі, лижі, боротьба та баскетбол – це деякі з найпоширеніших видів спорту високого ризику, під час яких спостерігається висока кількість травм, пов’язаних із пошкодженням передньої хрестоподібної зв’язки. При цьому частота травм серед жінок вища ніж серед чоловіків! Спеціалісти нашого центру допоможуть вам у лікуванні травм колінних суглобів.

Якщо операція вам не показана, ми скажемо вам про це!

0
лікар
100000
проведено консультацій
0
проведено операцій
0
роботичних операцій

Чому варто звернутись у медичний центр «‎Інномед – Центр ендохірургії»

Ультразвукові дослідження експертного рівня

Експертна УЗД діагностика в гінекології, урології при патології внутрішніх органів (щитовидної залози, серця, судин, печінки, підшлункової залози, жовчного міхура, нирок та надниркових залоз) виключить Ваші страхи та побоювання.

Органозберігаючі методи лікування

Органозберігаючі методи лікування можуть бути консервативними (тобто без операції) та оперативними. Органозберігаючі методи лікування дають можливість швидкого повернення до повсякденного життя, збереження репродуктивної та інших функцій організму. 

Робот-асистована хіругія

Роботична система DA VINCI Si – технологія 21 століття вперше в Україні. Широко та успішно застосовується у багатьох галузях медицини: онкологія, гінекологія, колопроктологія, урологія, отоларингологія, кардіоторакальна хірургія та інші напрямки. Високоточні операції у найскладніших обмежених просторах з мінімальним ушкодженням тканин та важливих анатомічних структур.

Малотравматичні методи в хірургії, швидка реабілітація

Органозберігаючі хірургічні методики лише за показаннями, згідно з зарубіжними та вітчизняними протоколами лікування та діагностики

Призначення і обстеження лише за показами

Якщо  втручання, обстеження чи препарат не показаний — він протипоказаний

Знання, досвід, турбота з любов’ю

Наш медичний центр доброзичливий до наших пацієнтів. Ми уважні до Ваших емоцій і завжди готові надати не тільки медичну, а і психологічну допомогу

Наші спеціалісти

Велика кількість вузькопрофільних спеціалістів дозволяє вирішити широкий спектр задач.
 • Євгеній Антонюк

  Директор медичного центру, лікар-хірург

  Стаж роботи: 18 років

 • Андрій Григоренко

  Медичний директор, д.мед.н., лікар гінеколог-онколог

  Стаж роботи: 26 років

 • Юрій Демиденко

  Лікар хірург-онколог

  Стаж роботи: 25 років

 • Руслан Церковнюк

  Лікар-уролог, к.мед.н.

  Стаж роботи: 24 роки

 • Анна Хмеляр

  Заступник медичного директора

  Стаж роботи: 12 років

 • Сергій Чечуга

  Медичний директор, професор, лікар акушер-гінеколог

  Стаж роботи: 26 років

 • Вагіф Абдуллаєв

  Завідувач хірургічного відділення, лікар акушер-гінеколог

  Стаж роботи: 6 років

 • Олександр Сміюха

  к.мед.н., лікар-уролог

  Стаж роботи: 24 роки

 • Наталія Краєвська

  к.мед.н., лікар акушер-гінеколог

  Стаж роботи: 19 років

 • Лілія Вноровська

  Завідувач лікувально-діагностичного відділення, лікар акушер-гінеколог, лікар УЗД

  Стаж роботи: 23 роки

 • Людмила Ошовська

  Лікар ультразвукової діагностики

  Стаж роботи: 29 років

 • Андрій Дусик

  к.мед.н., лікар-хірург, лікар-онколог

  Стаж роботи: 22 роки

 • Сергій Черкас

  Лікар-хірург

  Стаж роботи: 11 років

 • Григорій Липівський

  Лікар-уролог

  Стаж роботи: 5 років

 • Тетяна Олішинська

  Лікар анестезіолог, дитячий анестезіолог

  Стаж роботи: 7 років

 • Андрій Соломончук

  Лікар-анестезіолог

  Стаж роботи: 11 років

 • Юлія Волківська

  Лікар УЗД

  Стаж роботи: 10 років

 • Андрій Рубленко

  к.мед.н., лікар ортопед-травматолог

  Стаж роботи: 13 років

 • Роман Власенко

  к.мед.н., лікар ортопед-травматолог

  Стаж роботи: 12 років

 • Дмитро Куций

  Лікар-анестезіолог

  Стаж роботи: 15 років

 • Олена Муса

  Лікар-онколог

  Стаж роботи: 17 років

 • Наталія Антонюк

  Лікар-гінеколог дитячого та підліткового віку

  Стаж роботи: 40 років

 • Ілля Карпенко

  Лікар-уролог

  Стаж роботи: 3 роки

 • Еліна Сливка

  Лікар акушер-гінеколог, онкогінеколог, к.мед.н.

  Стаж роботи: 11 років

 • Юрій Лук’яненко

  Лікар-онколог

  Стаж роботи: 3 роки

 • Інна Щенявська

  Лікар-терапевт

  Стаж роботи: 13 років

 • Андрій Ткаченко

  Завідувач анестезіології та інтенсивної терапії, лікар анестезіолог

  Стаж роботи: 18 років

 • Валерій Камінський

  Лікар-уролог

  Стаж роботи: 13 років

 • Ліана Нерсисян

  Лікар акушер-гінеколог, лікар УЗД

  Стаж роботи: 8 років

 • Богдан Самборик

  Лікар-уролог

  Стаж роботи: 2 роки

 • Артем Антонюк

  Лікар ортопед-травматолог

  Стаж роботи: 14 років

 • Оксана Луцкер

  Лікар ультразвукової діагностики

  Стаж роботи: 20 років

 • Андрій Золотаренко

  Лікар-ендоскопіст

  Стаж роботи: 27 років

 • Костянтин Лонський

  Лікар-хірург, судинний хірург

  Стаж роботи: 19 років

 • Цимбалюк Андрій

  Андрій Цимбалюк

  Лікар-анестезіолог

  Стаж роботи: 21 рік

 • Олександр Смелянський

  Лікар-анестезіолог

  Стаж роботи: 30 років

 • Пузир Олександр

  Олександр Пузир

  Завідувач служби анестезіології та інтенсивної терапії, лікар-анестезіолог

  Стаж роботи: 27 років

Відгуки

 • Хочу подякувати та відзначити професіоналізм та дуже добре людське ставлення до операції та після операції доктора медичних наук Григоренка Андрія Миколайовича за його золоті руки які роблять людей здоровими та щасливими та анастезіолога за його дуже тонкий підхід до пацієнта та медсестричок особливе Ірочці душа людина та Світочці та Юличці і окрема подяка лікувальному гінекологу Абдулаєву Вагіфу Етібаровичу за дуже професійний підхід до кожного пацієнта і заспокоїть і на всі запитання відповість і з гарним настроєм випишить з клініки додому. Дай Бог їм усім здоров’я та процвітання клініки ІННОМЕД у Вінниці. 

  Альона Урбанович
 • Хочу висловити величезну подяку всім працівникам центру Інномед. Особливо лікарю анестезіологу Ткаченко Андрію Володимировичу, за високий професіоналізм під час проведення операції. Операція була проведена разом з найкращим хірургом Григоренко А.М. та Сливка Е.В. Дякую Вам за ваші золоті руки. Висловлюю величезну подяку всім від санітарочки до хірурга. У вас працюють чудові люди, які люблять свою професію, всі дуже чуйні та уважні до пацієнтів. Дякую долі за те, що я потрапила саме сюди, в надійні руки співробітників центру!

  Інна
 • Доброго дня! Звернулися в даний центр приблизно 3 місяці назад з проблемою нирки. Моєму чоловікові Козловському А. потрібно було ставити стент, оперував його Камінський В.-ПРОФЕСІОНАЛ своєї справи, лікар від Бога. На даний момент ми час від часу звертаємось вже до нашого лікаря Камінського В. за консультаціями і кожний раз отримуємо професійні поради та інформацію. Ніколи не могли подумати, що виходячи із лікувального закладу можна бути щасливим і сповненим надії на одужання!!!Інномед і зокрема Камінському В. ВЕЛИКА подяка і респект!!!!!!!

  Оля Онофрійчук
 • Камінський Валерій Владиславович (лікар-уролог) Хочу подякувати за його золоті руки. Дякую за справжній професіоналізм і турботу. Я дійсно вражена таким гарним відношенням до пацієнта. Теплий прийом та піклування пацієнтом ще до операції. Це лікар з великої букви, який допоміг і дав мені душевний спокій за свого сина, навіть на великій відстані. Бажаю процвітання вашій клініці з таким лікарем! Рекомендую Валерія Владиславовича, як чудового спеціаліста, на жаль таких лікарів не так і багато в наш час. Низький вам уклін і безмежна вдячність.

  Галина Борисовська

Залишились запитання?

Будьте уважні до свого здоров’я! Не зволікайте із своєчасною медичною допомогою. Наш інноваційний медичний центр доказової медицини проводить лікування тільки за показами, а найкраща команда спеціалістів допоможе вчасно та точно діагностувати захворювання. Зателефонуйте нам і наш досвідчений адміністратор допоможе обрати спеціаліста та зручний для Вас час візиту

ІННОМЕД – ЦЕНТР ЕНДОХІРУРГІЇ

Поліклініка та стаціонар

Графік роботи колл-центру

Понеділок - пʼятниця:08:00 - 19:00
Субота:09:00 - 17:00
Неділя:вихідний

Графік роботи медичного центру

Понеділок - пʼятниця:09:00 - 19:00
Субота:09:00 - 17:00
Неділя:вихідний