Якщо у Вас є запитання до лікаря, маєте запитання щодо вибору спеціаліста або запису на прийом – сміливо телефонуйте і наші досвідчені адміністратори допоможуть Вам.
Завітайте до нас за адресою м. Вінниця, вул. Стрілецька 7. Пологовий будинок працює цілодобово 24/7. Планові візити тільки за попереднім записом. Жіноча консультація працює за графіком:
Ми були з Вами та вашим малюком від моменту планування вагітності і готові прийти на допомогу у важких випадках.
Відділення реанімації та інтенсивної терапії для новонароджених розгорнуто на 3 робочих місця . Персонал відділення — це згуртована команда високопрофесійних лікарів дитячих анестезіологів — неонатологів та медичних сестер, які мають великий досвід роботи із важкохворими новонароженими, пройшли стажування у європейських клініках.
Складається з реанімаційної зали та палат спільного перебування матері та дитини , де отримують лікування новонароджені на самостійному диханні у стабільному стані.
У відділення реанімації надходять новонароджені у тяжкому стані з пологового блоку та відділення новонароджених.
Тяжкість стану обумовлена низкою причин: дихальною недостатністю, симптомами ураження ЦНС, гемодинамічними розладами, порушенням прохідності шлунково- кишкового тракту.
Після проведення курсу обстеження та лікування, стабілізації стану пацієнти переводяться для отримання подальшого спеціалізованого профільного лікування в умовах спільного с матір’ю перебування.
Реанімація для новонароджених оснащена всім необхідним сучасним обладнанням для надання високотехнологічної та малоінвазивної медичної допомоги, якісного динамічного лабораторного контролю з перших хвилин життя дитини.
Кожне реанімаційне місце включає в себе відкриту реанімаційну систему із таймінгом і сервоконтролем, багатофункціональний монітор , апарат вентиляційної підтримки інвазивної та неінвазивної, безшумний аспіратор. Виходжування маловагових та недоношених малюків у відділенні проводиться в умовах новітнього кувезу.
Для постійного спостереження за станом малюків у реанімації встановлено станцію спостереження, яка дозволяє фахівцям дистанційно відстежувати життєво важливі показники здоров’я дитини. При цьому медичні сестри перебувають у реанімаційному блоці 24 години на добу.
Щоб підтримати фізичний та психологічний зв’язок батьків та малюка, проводиться виходжування методом «кенгуру» – викладання хворого новонародженого на груди матері (батька). Ця поширена у світі методика сприяє швидшому одужанню дитини.
У відділення реанімації для цілодобового моніторингового та лікарсько-сестринського контролю переводяться недоношені, доношені маловагові та новонароджені із різними відхиленнями від нормального перебігу неонатального періоду: дихальними розладами, неврологічними, гемодинамічними, мікроциркуляторними, гематологічними, ендокринними порушеннями, вадами розвитку різних органів та систем, вродженими захворюваннями інфекційної природи.
У випадку наявної хірургічної патології, оперативні втручання проводяться в умовах комфортної безпечної для новонародженого малюка операційної з високотехнологічним оснащенням, післяопераційне виходжування – в умовах реанімації новонароджених із адекватним сучасним медикаментозним та апаратним забезпеченням.
Період вагітності та післяпологовий період вимагють лікарської уваги та турботи. Будьте уважні до свого здоров’я та здоров’я малюка, обговорюйте з нами всі Ваші занепокоєння та сміливо звертайтесь до наших спеціалістів за телефоном: