Якщо у Вас є запитання до лікаря, маєте запитання щодо вибору спеціаліста або запису на прийом – сміливо телефонуйте і наші досвідчені адміністратори допоможуть Вам.
Завітайте до нас за адресою м. Вінниця, вул. Хмельницьке Шосе, 96 г
Дерматоскопія – безболісний метод огляду новоутворень, подальшим зберіганням зображення та точними вимірами його розмірів. Застосування дерматоскопії як сучасного методу діагностики дозволяє максимально безболісно розглянути утворення при максимальному збільшенні, точно виміряти їх площу, а потім зберегти для пацієнта всі дані. Згодом, можна контролювати їхній стан (зміна кольору форми, розмірів тощо).
Дерматоскопія – сучасний спосіб без відчуття дискомфорту.
Дерматоскопія – це неінвазивне обстеження всіх утворень на шкірі, слизових, за допомогою збільшення та люмінесцентного підсвічування. Вона використовується для діагностики доброякісних та злоякісних утворень, пігментних та безпігментних новоутворень.
Зазвичай, коли Ви звертаєтеся з діагностикою новоутворень на шкірі в медичні центри, Вас консультує лікар дерматолог, а потім направляє на консультацію до лікаря-онколога.
Онколог проводить дерматоскопію та фотографує новоутворення. Фахівець аналізує зображення новоутворень при максимальному їх збільшенні з подальшим використанням комп’ютерних програм. Внаслідок такого підходу лікар максимально збільшується зображення (це виключено при звичайному огляді без збільшення), що забезпечує ранню діагностику патологічних процесів.
Відповідно до регламенту реалізація процедури дерматоскопії здійснюється у випадках:
Щодо протипоказань до дерматоскопії – їх немає. Можна виділити ряд обмежень для проведення процедур, коли результати від неї стануть неінформативними та марними: яскравий приклад, коли вузликові новоутворення, як і депігментовані вогнища виявляться неперевіреними.
Діагностування меланоми за допомогою дерматоскопії
Меланома – це одна з найнебезпечніших пухлин, що швидко дають метастази. Вчасно не розпізнана меланома проростає і неминуче призводить до загибелі. У меланому може переродитися зовні звичайна пігментна пляма (невус або лентіго). Існують так звані диспластичні (атипові) невуси, ризик їх переродження в меланому вищий в порівнянні з іншими новоутвореннями шкіри.
З іншого боку, меланома може розвинутися з маленьких, невидимих оку злоякісних клітин, на тлі зовні здорової шкіри.У початковій стадії розвитку меланома може бути дуже схожою на звичайну родимку. Меланома вимагає радикального хірургічного лікування. Таким чином вона, як і інші види шкірного раку, виліковні, але тоді, коли вони вчасно обстеженні.
Дерматоскопія є стандартом діагностики новоутворень шкіри і обов’язково проводиться перед видаленням шкірного новоутворення. Кому в першу чергу необхідне проведення дерматоскопії?
Тим, хто в групі ризику по меланомі. Це перш за все люди:
Будь-яка з цих ознак може свідчити про переродження родимки в меланому, тому вимагає термінового дерматоскопічного дослідження і консультації лікаря.
Будьте уважні до свого здоров’я! Не зволікайте із своєчасною медичною допомогою. Наш інноваційний медичний центр доказової медицини проводить лікування тільки за показами, а найкраща команда спеціалістів допоможе вчасно та точно діагностувати захворювання. Зателефонуйте нам і наш досвідчений адміністратор допоможе обрати спеціаліста та зручний для Вас час візиту